אאאאההההההההה

pokegirl

New member
אאאאההההההההה

הנה עוד קטע מטומטם כזה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הייתי חייבת להכנס לפה כדי להגיד לכם את זה!!!!!!!!!!!!!! בפרק שהיה היום... ``שירו של ג`יגליפאף``!!!!!!!!!!!!!! צוות רוקט באו ואמרו ``אנחנו צריכים את ג`יגליפאף. ניקח אותו לעיר נאון`` או משהו כזה... ומיסטי התחילה לצרוח... ואש שלח את באלבזאור!!!!!!!!!!!!!!!! מה הם כבר עשו?!??!?!?!?!?!?!?! וג`יגליפאף הוא פוקמון פרא, אז למה אסור לצוות רוקט לנסות לתפוס אותו?!?!?!!?!?!?!?!?!!? אש חייב למות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pokegirl

New member
טוב נו, נכתוב את זה שוב

בפרק שהיה היום... ``שירו של ג`יגליפאף``!!!!!!!!!! צוות רוקט באו ואמרו ``אנחנו צריכים את ג`יגליפאף, ניקח אותו לעיר נאון`` או משהו כזה... ומיסטי התחילה לצרוח. ואש שלח את בלבזאור!!!!!!!!!!!!!!!! ג`יגליפאף הוא פוקמון פראי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מותר לצוות רוקט לתפוס אותו!!!!!!!!!!!!!!!!!! וזה גם חומר למחשבה לכל אלה שאומרים שצוות רוקט צריכים לתפוס עוד פוקמונים... הם מנסים והפרחחים מפריעים להם!!!!!!!!!!!!!!!! מוות לאש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

טל16

New member
חשבתי שאת שונאת אותו

אבל זה נכון וחוץ מזה לכל מי שאומר שצוות רוקט לא מאמנים טובים אני רוצה שתשימו לב לכמה פרקים: דיטו-מי גרם לו לו להשתנות בצורה נורמלית? פרס-מי גרם לו להלחם? ויש עוד כאלה!!! טל

pokegirl

New member
ברור שאני שונאת אותו

אבל זה העיקרון- שהם יכולים לתפוס, אבל הפרחח לא נותן להם!!!!!!!

טל16

New member
אני כבר לא יודעת מה לחשוב עליו!

מצד אחד נורא התלהבתי ממנו שהוא בעט בפיקאצ`ו (הוא לא יכל גם לבעוט למיסטי בפרצוף באותה הזדמנות?) ואז הוא הרדים את ארודקטייל! כבר חלמתי איך הוא אוכל את אש... אוף! טוב בקיצור רציתי להגיד לך שעכשיו התחלתי לראות גם פאוורפאף גירלס (איזה חמודה bubbles...)!!!!! טל

pokegirl

New member
מגניב!

גם אני חושבת שבאבלס הכי חמודה, אבל אני הכי אוהבת את באטרקאפ!!! זה לא המקום שלדבר בו על פאוורפאף... אז בואי נפסיק

למעלה