אין הוכחה ולו למת אחד מקורונה (לפחות בבולגריה)

דיברגנט חדש

Well-known member

Harrington

Well-known member
מנהל

SupermanZW

Well-known member
זה עוד כלום, יתכן שבכלל אין קורונה בעולם! יתכן גם שאין מחוז ווהאן בסין. יתכן שהכל קנוניה כדי שנתניהו יצליח להתחמק ממשפט. עם הקשרים שלו ברחבי העולם לא ניתן לשלול את הרעיון.
הוא אומר שיש וירוס, אבל אין הוכחות שמישהו מת ממנו. אתה יודע כמה וירוסים יש לך בגוף בכל רגע נתון? כמה וירוסים יש באוויר שאתה נושם? מה שהוא אומר מאוד הגיוני.

SupermanZW

Well-known member
ברגע שהוא כותב "אף אחד" זה מראה את רמת האמינות שלו וכמה צריכים להתחשב בדעתו.
לא טרחתי לקרוא את הכתבה, אלא הכותרת הספיקה לי שהוא יותר קיצוני מפרופ' לס שחי בעולם משלו.
הוא לא אמר "אף אחד לא מת מקורונה", הוא אמר "אין הוכחות שאף אחד מת מקורונה", יש הבדל.

Harrington

Well-known member
מנהל
הוא אומר שיש וירוס, אבל אין הוכחות שמישהו מת ממנו. אתה יודע כמה וירוסים יש לך בגוף בכל רגע נתון? כמה וירוסים יש באוויר שאתה נושם? מה שהוא אומר מאוד הגיוני.
לא יודע מי זה "הוא". כותרת השרשור בתוספת העובדה שהיום אין לי כל כך חשק למדע בדיוני, ייתר עבורי את הצורך להיכנס לקישור :). בכל מקרה אני שמח ש'הוא' אישר לך לפחות שיש וירוס. זה גם משהו :).

SupermanZW

Well-known member
לא יודע מי זה "הוא". כותרת השרשור בתוספת העובדה שהיום אין לי כל כך חשק למדע בדיוני, ייתר עבורי את הצורך להיכנס לקישור :). בכל מקרה אני שמח ש'הוא' אישר לך לפחות שיש וירוס. זה גם משהו :).
"הוא" זה האפידמיולוג הראשי של בולגריה.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אין מת מקורונה, לדעתי אם המגפה לא הייתה מגיע, היו נשארים יותר בחיים.

SupermanZW

Well-known member
אין מת מקורונה, לדעתי אם המגפה לא הייתה מגיע, היו נשארים יותר בחיים.
אני סבור שהוא צודק, התמותה השנה ברוב העולם זהה לכפי שהיה בשנים קודמות, מכיוון שהקורונה לא הגדילה את התמותה, נראה שהוא צודק.

SupermanZW

Well-known member
בבולגריה יש, נכון להיום, 445 מתים מקורונה כאשר יש שם 6,948,445 נפש, שזה יחס דיי דומה לארצינו.
האפידמיולוג הראשי של בולגריה טען שכל מקרי המוות הללו לא נבעו מהקורונה אלא מסיבות אחרות. אני מאמין לו, אתה לא, זה בסדר.

למעלה