אין לי כלום בחיים

עצוב356

New member
אבל איך??

אני מבין שיש עוד ילדים כמונו אבל איך אפשר לשפר את המצב או להתמודד בדרך טובה ויעילה????

עצוב356

New member
אין לי כלום בחיים

אני בכיתה י, אני מיואש, אין לי אף אחד לצידי ואני מרגיש אבוד , זה או ילדים של היי ביי או ילדים שפשוט שונאים אותי עד לרמה של מכות.
עד כיתה י הייתי מקובל , ופתאום הכל השתנה והפך למצב הכי גרוע שיכול להיות,
גם המשפחה שלי לא תומכת ולא נחמדה ב כ ל ל ואני פשוט לא מסוגל יותר ואני לא מצליח להתמודד עם המצב הזה
לחיות בפחד, בעצב ודיכאון .....
בבקשה תתנו טיפים ותתמכו כי אין לי למי לפנות..
תודה מראש להמגיבים...

בדידות

שלום לך נער עצוב,
מהדברים שלך אני מבינה שעד לא מזמן הרגשת מקובל ואהוב בכתה,
אבל קרה משהו ששינה את המצב וגם את ההרגשה שלך.
האם אתה יודע מה קרה שהוביל לזה?
אתה מתאר תחושה חזקה של בדידות וגם תחושה של ריקנות...
כתבת גם על פחד ואני אשמח לשמוע עוד על הפחד הזה כדי להבין אותך יותר.
ממה אתה מפחד?
האם בכל זאת, בתוך כל הדבר הזה, יש אדם אחד שאליו אתה מרגיש קרוב...?
אתה מוזמן להמשיך לכתוב וננסה לחשוב ביחד איך אפשר לשפר את המצב.
ברוך הבא לפורום,
רותם

עצוב356

New member
הסיבה והפחד

שלום לך ותודה רבה רבה רבה על התמיכה והתגובה

א) אני ממש לא מצליח להבין מה הוביל לרמת הכעס כלפי והבדידות העצומה הזאת, כנראה שאם הייתי יודע הייתי יכול לתקן את המצב כי אני בן אדם מאוד חברותי, אני מסתובב בחוסר ודעות מוחלט על מה ילדים חושבים עליי ומה הם מרגישים כלפי כי יש להם כעס כלפי שאני לא מצליח להבין מאיכן הוא נובע....

ב) הפחד עליו אני מדבר הוא שילדים מגיעים למצב שהם מאיימים על החיים שלי בהודעות בגלל סיבות לא ידועות כלל ,
לדוגמא : היום הגעתי לבית ספר , נכנסתי לכיתה עם התיק בתחושה רגילה שאף אחד לא באמת שם עליי, יצאתי מהכיתה ועמדתי על סף הדלת, מתקרב אליי ילד שפעם היה חבר טוב שלי וצועק לי מול כולם ״מה אתה דפוק?! מה אתה דפוק!? , חתיכת שוטר סמוי מסריח״ והכניס לי כ 5 אגרופים ליד ולכתף,

אין לי מושג מה ההיערות שהוא זרק וצעק באוויר מביעות, ואני כמובן הרגשתי מושפל כי כולם צפו והלכתי לבכות (מהכאב) ולהירגע בפינה בודדה....

אין לי מושג מה לעשות ושנוי בידיוק הסיבה שאני מרגיש אבוד וחסר כל...

הצקות בבית הספר

שוב שלום,
תודה ששיתפת, עכשיו אני מבינה טוב יותר מה שעובר עליך.
אתה נשמע לי נער רגיש וחכם וצר לי שאתה צריך להתמודד עם דברים כאלו.
המקרה שקרה היום מתאר בצורה טובה את הדברים הקשים שאתה מתמודד איתם בבית הספר.
אנחנו יודעים שילדים ובני נוער יכולים להיות אכזריים מאד לפעמים, אבל אנחנו גם יודעים שלא כדאי להתמודד עם זה לבד.
יכול להיות שהתלמידים בכתה חושבים שהלשנת עליהם או משהו כזה, אבל זה בשום מקרה לא מצדיק את ההתנהגות שלהם ואת הפגיעה בך.
האם יש בבית הספר אדם שאתה יכול לשתף אותו במה שעובר עליך? יועצת? מורה? מחנכת?
רותם

עצוב356

New member
אין למי לפנות

גם אם אני אפנה למבוגר אחראי מה שנקרא , זה לא ישפר את המצב , אפילו רק יחמיר אותו,
רק מחפש דרך/אלטרנטיבה כדי להתמודד עם המצב ועדין להינות ואולי להיות מאושר ממקור מסויים..
אשמח לטיפ או עצה למה כן יעזור לי להתמודד עם המצב הבלתי הפיך
תודה על כל התגובות!

מצב הפיך

הי לך,
ראשית, יש להניח שהמצב הזה הפיך וכמו שהתחיל כך גם יכול לחלוף.
אין פתרון קסמים, אבל אולי אפשר לדבר עם אחד הילדים, בשקט, כשאין לו קהל של חברים בכתה, ולשאול אותו אם הוא יודע למה כולם מתנהגים אליך ככה פתאום. אולי להסביר שזה פוגע ולבקש את עזרתו? יש מישהו כזה בכתה?
בכל מקרה, אני מזמינה אותך להגיע לצ'ט שלנו, יש שם מתנדבים שישמחו לדבר איתך בשיחה אישית ולהמשיך ולחשוב איתך על דרכי התמודדות נוספות. הצ'ט פעיל בימים א'-ה' בשעות 19:00-24:00.
http://www.yelem.org.il/אחד-על-אחד/
כמובן שנשמח להמשיך לשמוע ממך גם כאן.
אולי תוכל לקבל עצות גם מבני הנוער המקסימים שגולשים פה.
רותם

idan1910

New member
היי..

אני יכולה להגיד לך שאני עברתי את זה עד כיתה ו' וזה חזר לי בט'... יש את התקופות האלה שאתה פשוט מרגיש לבד ובאלך למות. אבל לא!
הזמן עובר והגלגל מסתובב ופעם אתה למטה ופעם אתה למעלה. מה שקורה זה לטובה. אני מקווה שתשמור על עצמך ואם תצטרך משהו פה תמיד.

למעלה