איתן אורבך

marillion

New member
איתן אורבך

את איתן אורבך לא הכרתי קודם.ד"א שמעתי עליו אבל לא יותר מזה.ובשלבים המוקדמים של התוכנית באמת שהכול התנהל ברוגע,על מי מנוחות…או לפחות ככה אני התרשמתי. הוא השתדל לתת יחס לכמה שיותר בנות ויצר הרושם )כפי שאמר בראיון מסוף אוקטובר בידיעות אחרונות( שהוא סוג של אב בית שמשתדל וגם מצליח להיות בשליטה בתוך הדבר הזה בכלל לא פשוט. הבעיות שלו התחילו ברגע הופיעו מצבי לחץ שקשורים ישירות אליו. ממצבי לחץ של אחרים/ות (ושם כל יום היו קוראים דברים( הוא ידע לשמור יופי של מרחק—שזה בסדר גמור—אבל עם הדברים שבמהלך התוכנית שקשורים אליו הוא לא ידע איך להתמודד. או שהתמודד אבל התוצאות היו הרבה מאוד מתחת למצופה…סוג של כשל טוטאלי . זה מעניין איך איש שהשתפשף באימונים ותחרויות לאורך שנים רבות הראה שבמצבי לחץ הוא פשוט מתקשה בכל פעם לעבד את הנתונים בשטח כדי למצאו את הפיתרון האופטימאלי. סתם לדוגמה,הוא נשאל על ידי בן אם היה נכנס לווילה בתפקיד אחר חוץ מהרווק וענה שלילי. קשה לי להבין בן אדם שמתנהג ככה אחרי שקורה לחברים שלו לעזוב הכול—משפחות,עסקים,פרנסה,הכל—ולהצטרף אליו במשך 3 חודשים בלי שום תמורה. את האמרה המפורסמת של שלושת המוסקטרים"כולם בשביל אחד/אחד בשביל כולם"במקרה הזה אפשר לשפר באופן ניקר לכיוון של:"כולם בשביל אחד/אחד בשביל עצמו"…אני עדיין זוכר את המבטים של בן ואורן… או דוגמה אחרת כשאיילת באה אליו ואומרת לו שבהצבעה היא בחרה בקרן.אחרי החלפת כמה משפתים איילת עוזבת את המקום ומרגע ההוא איתן אורבך שם אליה X גדול!עד שהיא עזבה את המקום הוא פשוט לא ראה אותה ממטר! במונחים של משחק מהסוג של אינטראקציה בין אנשים זו שגיאה גדולה מאוד שבאה לחזק את הנאמר שהוא פשוט מאבד את "זה " ברגעי לחץ . במהלך התוכנית היו כמה רגעי שיא/מאני טיים ואחד הרגעים האלה היה ללא ספק משימת הגמר משבוע האחרון. זה היה הרגע שהבהיר לחלוטין מה הטיב של הגיבורים הראשיים . וגם פה איתן אורבך הוכיח שכל סוג של לחץ גדול אליו,הוא פשוט לא מסוגל להתמודד עם זה. וזה מה שגרם שבטווח של 10-15 דקות, על בדיוק אותו דבר)טיב היחסים שלו עם קרן) אורבך הצהיר שני גרסאות הכי רחוקות אחת מהשנייה. על השאלה של ענבר שני הוא ניסה באופן הכי סינטטי לצייר רושם של ניסיון אמיתי לתת הזדמנות לקשר ביניהם ופחות מרבע שעה מאוחר יותר הוא אמר שבעצם זה היה אילוץ הפקה. ואך ורק בדבר הזה הוא השיג כמה מתרות בו זמנית והראה לכולם שהוא: 1—שקרן 2---טיפש ברמות ( זה פשוט מפליא שבגיל שלו ועל פי הניסיון שלו על בנייר הוא עדיין לא יודע שלבן אדם שלא משדר עקביות תג המחיר שלו יורד עד לרמה של הברך של הצפרדע( 3---אין לו שום מושג איך מכבדים נשים.בסך הכול קרן לא עשתה לו שום דבר רע. מה הוא הרוויח מההתבטות האומללה הזאת?מה בדיוק הוא חשב שישיג ?זה רק מחזק את רושם על האי יכולת שלו לתפקד במצבי לחץ .ובדיוק על אותו מקרה קרן לא הוציאה נגדו מילה רעה!מילה אחת רעה לא הוציאה כשהיו לה מספיק סיבות לזרוק לכיוון שלו טונות של בוץ.היא רק אמרה שהייתה טעות והוכיחה בלייב שקרן שחם/25/ברמנית וסטודנטית לתקשורת נמצאת כמה רמות מעל איתן אורבך/34/? ועוד עשו איתו חסד כשבשידור הפרק האחרון אחרי עריכה הוציאו כל הדברים המביכים שהוא השמיע, כולל פעמיים שהמנחים קטעו את דבריו האומללים. מבחינתי רגע השיא של התוכנית היה המתרחש מסביב לדייט של 24 שעות. נכון לזמן ההוא להוציא את האקזוטית מהצפון—דוגמנית הבית של יופי דו---כל אחת ואחת הייתה רוצה ליהות בדייט עם אורבך)נשמע הזוי לגמרי אבל זה היה המצב נכון לתחילת אוגוסט( .אולי לא בדיוק כולן,רק רובן. אני לא מצליח להבין את הבן אדם הזה . הרי היה ברור שלא היה לו כלום עם קרן והכול הייתה הצגה אחת גדולה מצידו אחרי שהוא פשוט פיקשש להם את התוכנית.אז למה היה צריך לקחת את זה עד לקטע האינטימי? הוא לא חשב על דניאל?הוא לא חשב על קרן?הוא לא ידע שמאחורי כל משתתף בתוכנית יש משפחות? (מבחינה זאת גב פשטי הראה לו שאפשר להיות שחקן ושקרן ברמה עולמית ועדיין להתנהל בכבוד כלפי הזולת. הוא פשוט חכם ולאיתן אורבך אין את זה מה לעשות? ) וגם אחרי הדייט ההתנהגות שלו לא מובנת בכלל. מה הוא בדיוק חשב שישיג בצורה שהתנהג? גבר אמיתי שמכבד נשים מתנהג אחרת ולא משנה מה… אבל הקטע שהטריף אותי היה משהו שלא כולם ראו והתרחש לפני הדייט, בשיחה בין קרן לאורבך על הספסל הפינתי. קרן אומרת לו שהיא מוכנה לוותר לטובת דניאל עקב המצב המתוח בוילה , ואז אורבך אומר לה דבר מדהים. הוא אומר לה שלא תוותר אבל היא צריכה ליזום יותר כדי "להדביק את הפער"… WTF? …מה זה? למה הוא אומר לה את זה ? איך הוא מסוגל? במיוחד שמצידו הכול היה משחק לנסות לרצות את ההפקה. יש פה בפורום הזה נשים-חלקן עם ניסיון חיים לא מבוטל. אני הייתי מבקש שכול אחת ואחת שתחשוב על מצב שהיא זאת שאמורה להיכנס לדייט ההוא עם אורבך. והוא אומר לך שעם השנייה היה הרבה פעמים במצבים יותר אינטימיים מאשר איתך. ובאותה נשימה הוא גם אומר לך שאת צריכה ליזום יותר כדי להדביק את הפער… אז עכשיו אני רוצה לשאול אותך : במצב של דייט של 24 שעות שכולל שינה באותה מיטה מה המשמעות של האימרה הזאת "להדביק את הפער"? מה את מבינה שעליך לעשות כדי להדביק את הפער?... אני רק רוצה שתחשבו על זה זה היה הניצול הכי ציני שאפשר,כמובן שדבר כזה מגעיל ודוחה לא נראה וסביר שלא ייראה בריאליטי בישראל. ואני גבר ואבא לבנות בוגרות( שעלולות לפגוש טיפוסים כאלה) אבל חתן כזה …תודה רבה אבל לא!!אני ברצון מוותר לטובת כל מי שמעוניינת.

leeee2

New member
מרליון! סוף סוף!!יצא המרצע מן השק...

ואני חשבתי שיש לך משהו לחדש לנו... זאת האמת שלך!! ככה אתה ראית את הדברים נשמה! ועל זה אומרים - הכל בעיני המתבונן! אני אנסה לענות לך... זה אולי יהיה קצת מבולבל..תסלח לי.. קודם כל - לגבי תשובתו של איתן לחבריו... נתחיל מזה שאף אחד מהם לא סבל... שלושתם נהנו.. ואפילו הודו לו מאד על התקופה בסופה... אז לא נראה לי שהם מסכנים או שהם מרגישים שהם עשו לו טובה.. שנית- לא לכל אחד זה מתאים... יש מצב שאיתן מכיר את עצמו יותר טוב ממה שאתה מכיר אותו ויודע שהוא לא היה יכול לעשות את זה.. לא בגלל שהוא לא היה עושה את זה בשבילם אלא בגלל שהוא לא היה עושה את זה בשבילו... איך אני אסביר לךאת זה שתבין? גם כל אחד מהם אמר שהוא לא היה מתחלף עם איתן... לא כל "תפקיד" מתאים לכל אחד... נראה לי שהחברות ביניהם היא כזו שאיתן יתן בשבילם הכל... ככה זה נראה לי... בקשר להתמודדויות במצבי לחץ - נתחיל מזה שזה לא דוגמא בכלל למצבי לחץ שיקרו במציאות.. ובכל זאת... לדעתי הוא התנהג בצורה מופלאה!! ידע מתי לא להתערב, מתי להתערב ולעזור, פתח הכל כשהיה צריך.. לא הסתיר, לא טאטא מתחת לשטיח.. מה הבעיה פה? לגבי אילת - איתן כעס עליה כי ראה בה חברה טובה שלו וחשב שבגלל שהיא חברה שלו היא תהיה שם בשבילו והתבדה.. הוא נפגע ממנה.. וזה ממש לא נכון שהוא לדיבר איתה אחריזה... אל מי היא הלכה אחרי הפיצוץ שלה עם ענבר וענת? הוא לא דיבר איתה יומיים..ואחיזה השלים איתה.. והעובדה היא שבסופו של דבר היא בטחה בעיקר בו ובדניאל וגם באורן... אני חושבת שהוא פשוט נפגע...זה ממשלא קשור להתמודדות עם מצבי לחץ... משימת הגמר האהובה עליי.... איך שהוא דיבר שם..מדהים זה היה... פשוט יצא משם מלך!! אתה יודע מה הכי עצוב בקשר לדייט ולתשובותיו במשימת הגמר? שכל מה שהוא אמר זאת אמת... וכל מה שסבב את הדייט ואת אחריו קרה ממש בגלל האמת הזו... ההפקה ידעה שהוא לא רוצה שקרן תכנס, ההפקה ידעה מה הוא מרגיש לדניאל ויחד עם כל זה - ממש הכריחו אותו להכנס איתה לדייט... קרן לא אמרה לרגע שהיא מוכנה לוותר לטובת דניאל (מלבד בדייט עצמו שהיא שאלה אותו אם הוא רוצה לצאת)..ומה שהוא אמר לה על הספסל היה שאין מה לעשות, הם נמצאים במצב כזה שאם היא רוצה שהקשר בניהם יצליח היא צריכה יותר ליזום ויותר להתקרב אליו... והוא אמר להדביק את הפער והוסיף "זה הזוי שאני אומר את זה".. אבל זה מה יש.. זו תחרות... תבין שהוא היה בלחץ גדול מצד ההפקה לספק את הסחורה... וכל הריאלטי הזה היה על הראש שלו והוא כבר היה מאוהב... זה משהו שאי אפשר להבין עד שאתה לא נמצא במצב הזה... אבל העובדה היא שההפקה אילצה אותו להכנס עם קרן לדייט ההזוי הזה וכיוונה אותו גם להגיע למצב אינטימי איתו.... ממש כך... הדבר היחיד שאני מסכימה איתך זה שהוא לא היה צריך להכנס למצב אינטימי איתה.. זה הטעות האחת והיחידה שהוא עשה בתוכנית הזו.... ועוד יותר משאני לא מבינה אותו, את קרן אני בכלל לא יכולה להבין.... היא ידעה שהוא לא רוצה להכנס איתה לדייט.. היא ידעה שהקשר עם דניאל הרבה יותר חזק... למה היא עשתה את זה? ואת התשובה שלה אתה זוכר מריליון?? משהו בסגנון של להדביק את הפער... אלוהים שישמור.. ועוד טעויות כאלו היא עושה הרבה בחוץ.... לפחות איתן, אני בטוחה במיליון אחוז, לא עושה טעויות כאלו בחוץ.... ואני בחורה ואני אמא לבן ובת ואני מאחלת לילדיי שיהיו מאושרים והלוואי ויביאו הביתה חתן כמו איתן וכלה כמו דניאל... אז אני אוכל ללכת לישון בשקט! וודרך אגב, מריליון, אפשר להגיד על איתן הרבה דברים אבל שקרן? ממש לא, הוא היה כל כך אמיתי וכנה לאורך כל הדרך.. מה לעשות שלפעמים האמת כואבת? וזה מה שהיה במשימת הגמר.. קרן לא אמרה עליו מילה רעה? פחח. היא קללה אותו כל כך הרבה פעמים.. ממש בוגרת..לעומתו שכיבד אותה לאורך כל הדרך... את כולן שם... לא הגיע לה רבע מהכבוד שהוא נתן לה על איך שהיא התנהגה/דברה עליו ועל דניאל... בקיצור, אני מאוהבת..לא יעזור שום דבר... אפילו לא האח הגדול... שתהיה לכולנו שנה טובה!! לי

yly463

New member
למריון

שלום קראתי בעיון את אשר כתבת ויש לי השגות לדבריך 1. המלווים של איתן קיבלו כל אחד 100.000.00 ש"ח עבור 3 חודשים של שהות בבית, וכל אחד מסיבותיו הוא נכנס, אורן חבר טוב שרצה לבדוק על שינוי קריירה או חזרה ארצה , יוני רצה להתפרסם ןאהב את הרעיון, והשלישי בן אשר אינו חבר של איתן כלל אלא חבר של אורן מהצבא בא מסיבות פירסום ויחצנות. כולם קיבלו תגמול מלא. 2. היושר הכנות והאמינות של איתן לאורך כל התוכנית ממש הדהימו את כל הסובבים שאינם רגילים כנראה לאמת, הוא לא הסתיר את ריגשותיו והיה לו מאד קשה להסתיר אותם , גם בויכוחים שהיו לו עם יוני הוא אמר את אשר על ליבו וכאשר טעה ידע גם לבקש סליחה וזו גדולתו. 3. עם איילת היתה לו שיחה ארוכה בה הוא הסביר לה מדוע הוא רוצה את דניאל וחשב שהיא חברתו בבית (חברה ולא בת זוג)אך היא רצתה אותו כבן זוג אי לכך היא נתנה את קולה ל אני בבית הזה סומכת רק עליך"קרן (אינטרס) למרות שכאשר עמדה לעזוב היא ניגשה ושיתפה רק את דניאל ואמרה לה ציטוט " רק עליך אני סומכת בבית הזה" וביקשה את עזרתה. איתן לא כעס עליה הוא אוכזב ממנה והבין שהיא עשתה זו מקינאה ולכן התרחק (בשיחה עם אורן הסביר את עצמו) 4.לגבי קרן אינני יודעת מה קרה בעת המפגש הזוגי מי עשה מה ואיך ? את השיחה גם אני שמעתי אך לא שמעתי אותה אומרת שהיא מוותרת לאף אחת את איתן שמעתי אומר ושוב ציטוט "עם דניאל בניתי מערכת עם 3 קירות כבר...." אך גם שמעתי את קרן בשיחה בארון הבגדים אומרת לאתי וליהי שלושתינו בגמר אני כבר אדאג לזה. היושר והכנות וחברות רחוקים מקרן מרחק רב היא באה לקחת מקום ראשון ולא משנה הדרך. 5. אכן איתן היה בלחץ לגבי התוכנית וגם ההפקה נתנה לו להבין שהתוכנית לא פורצת והוא התחיל להרגיש והיה לו קשה למדי , אני מבינה אותו לגמרי , לגבי התשובות שלו כאשר שאלו על יחסיו עם קרן יום לפני הגמר הוא ידע שהזכיה היא לא שלהם - הרשה לעצמו לומר את האמת לאשורה ולתת לאישה שאיתו רגע של נחת. לילדה שלאורך כל התוכנית לא פגעה באף אחד ולא רבה או הרימה קול לאורך כל התוכנית, למרות שהיתמודדה במצבים קשים . 6. לו היתה לי בת הייתי מאד גאה בבת כמו דניאל ושמחה לו גבר כאיתן היה חתני ואינני נערה אלא אישה בוגרת למדי.

נטע20111

New member
מריליון

אני מאד שמחה להזדמנות לקרוא סוף כל סוף דעתך על איתן. קראתי פעמיים את הפוסט , מתוך כוונה להבין אותך עד הסוף. אני חושבת שהבנתי. יש לי בקשה אליך, לפני שאתן את התשובות: 1. שתתן , קרדיט לתשובות שלי , ותנסה להבין באמת את שאני כותבה. לדוגמא , בעבר כשכתבתי לך על השוביניזם בתוכנית , דפדפת בחוסר ענין את שכתבתי , או שקראת ולא הבנת או שהנושא בכלל לא עניין אותך . התשובות שלך , למשל , מאד איכזבו אותי גם מפני שלא היו קשורות למה שכתבתי וגם משום שאתה עצמך אבא לבנות בוגרות. 2. שתהיה פתוח וסובלני גם לדעות של אחרים - גם אם הן לא בדיוק מוצאות חן בעיניך. בוא נתחיל בזה שאומר לך קודם , שאין אדם שהוא מושלם . כל אדם , אני אתה ואחרים יש בנו מעלות וחסרונות. כשאני באה לבחון או להתייחס למישהו , אני רואה מעלות וחסרונות , עושה חשבון בתוך עצמי האם החסרונות שלו כל כך נוראיים - האם החסרונות שלו מבחינתי עברו את הקו האדום האישי שלי ,מבחינת הערכים האנושיים והמוסריים .אם כן- אז מטבע הדברים למעלות יש כבר פחות משמעות. ואני דנה אותו לשלילה. אבל, אם יש חסרונות שלא עוברים מבחינתי ערכים מוסריים , אני רואה בחסרונות פגמים אנושיים טבעיים כמו שיש לכולנו. על פגמים אני יכולה ומסוגלת לסלוח, לקבל - מה גם שהם מתמזגים עם המעלות והתוצאה , אדם ככולנו נורמטיבי . באיתן - על פי התוכנית , כיוון שגם אני כמוך לא הכרתי , ראיתי נורמות של יושר, חברות כנה, עדינות והתחשבות בזולת , נעים הליכות כלפי כולם , סובלני , דואג. מבחינתי אלו נורמות מוסריות בסיסיות שהופכות אותו לאדם חיובי. אבל , הוא הרי לא מושלם ועל כן אפרט לך את התייחסותי לעניין. 1. בעניין החברים : לדעתי איתן היה חבר מתחשב , באופן אפילו מוגזם. וכן התקיימה השבועה המוסקטרית " אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד - לא תמיד" הקונספם של התוכנית ניבנה כך שהוא הרווק , שנכנס עם חברים על תקן יועצים. וכיועצים , הם היו אמורים להיות עבורו במאה אחוז . איתן הוא זה שעודד כל אחד מהם למצוא בת זוג , לדעתי מדאגה לאגו ( איך שיצטיירו בחוץ , בנים מוקפים בנות וזה לא עושה להם משהו, אז הם כאילו פראיירים ) , לבקשת ההפקה - שניסתה ליצור מעין " תיבת נח " זוגות זוגות איתן שמע כל אחד מהם , מה יחסו לבת זו או אחרת , ייעץ להם - ואני הרגשתי שעשה הכל מהלב ובכנות למען חבריו. אל תשכח כמה בן למשל , דרש תשומת לב בשעה שהתלבט לגבי ליהי, ואיתן היה שם. אל תשכח גם כמה פעמים איתן ויתר על זמן שהות עם דניאל , ובילה עם חבריו . אל תשכח את הפעמים שהחברים רצו להיות יחד ובסוף כל אחד מהם היה ממש בגנבה יוצא לבלות עם בנות הזוג שלהם. אורן, בן ורק יוני , שלא ידע לפרגן עד הסוף דרש כמו מיסכן את שהותו של איתן בחדר ,ואז דניאל היתה מצטרפת..... הבנים נכנסו לתוכנית כיועצים וקיבלו על כך תמורה כספית. עבור כל חודש ההפקה שילמה להם - המשכורת שלהם לא נפגעה. מצד שני, הבנים ידעו לנצל את השהות בבית לתועלת האישית שלהם. כל אחד ניסה להיבנות על חשבון איתן, ובדרך זו להתפרסם. יוני- דיבר על הסבה לקואצ'ינג בן - עם השירה ואורן- על רצון לחזור לארץ והוא םפםף הרבה על הטניס. 2. בנושא הדייט עם קרן : תראה בהבנתי גם קרן וגם איתן לא יצאו טוב בסיפור הזה. קרן אמרה לפני הדייט שהיא לוקחת כמה צעדים אחורה מאיתן , כי היא לא יכלה להיכנס לסיפור יחד עם דניאל. אבל היא גם אמרה שהיא לא מרגישה כלפיו רגשות. היגיעה משימת הדייט, המוטיבציה האחת שהיא ראתה לפניה הוא לא הדייט ומשמעותו , אלא ניצחון על פני דניאל מבחינת האגו שלה וההגמוניה שלה בבית. קרן היא טיפוס אגוצנטרי - שרוצה להיות מובילה בהכל, בדעת הקהל בבית כלפי הבנות והבנים כאחד. בדייט , קרה מה שקרה - אבל האשמה היא לא רק על איתן. אם אני הייתי במקומה , נניח, ( והרי גם שאלת אותנו הכותבות ) , לא הייתי עוברת את הגבול בשום אופן. הרי איתן לא אנס אותה , זה היה הדדי - אני הייתי מסבירה לו שזוהי הזדמנות כשהם יחד בפרטיות מוחלטת להכיר זה את זה באופן רציני ועמוק יותר.הייתי מסבירה לו , שמול המצלמות אני לא עושה דברים מסוג זה . הייתי מסבירה לו שיש לי הורים ומשפחה בבית . הייתי מנצלת את ההזדמנות של הביחד לפתח שיחה כנה ולשאול מה הוא באמת מרגיש כלפי וכלפי דניאל ואורטל . אבל קרן לא עשתה שום דבר מזה, כי היא באה מתפיסה מוטעית ( של הרבה בנות) לצערי , שאם עושים את שעושים נבנית קירבה , חיבה אולי אהבה .אולי זה קושר את הבחור אליה. לו קרן היתה הגונה היא היתה צריכה להסתפק בניצחון האגו שלה בלבד. ומבחינת איתן - גם הוא כשל. לומר לך שזה חיובי בעיני לא ולא- זוהי סוג של בגידה. הוא עבר על נורמה מוסרית מבחינתי. אבל אם אני מסכמת את הכל , כלומר את כל ההתנהלות שלו אני לפחות מתנחמת שהוא זה ששמר על דיסקרטיות והיא זו שרצה לספר ולהתרברב. ( והרי נוהגים לומר , שהבנים הם אלה שרצים ומספרים לחברה....) למרות זה , אני לא דנה את איתן לשלילה. אני שמה על כף המאזניים את המעלות שלו הטובות והן רבות . לסיכום שנינו רואים את הדברים אחרת. אגב , האם אתה רואה את האח הגדול ?

אקרובט2

New member
טוב אז ככה...

האמת שציפיתי ליותר. למעשה מריון לא חידשת דבר מה עוד שהתזה שלך לוקה במספר אי דיוקים. א. אתה מספר שאיתן נשאל אם היה נכנס לתכנית בתפקיד אחר חוץ מהרווק. זאת לא היתה השאלה שבן שאל. לאחר שגב נכנס בן שאל את איתן אם היה נכנס לו ידע שמביאים עוד רווק ואיתן אכן ענה בשלילה. ב. איתן ראה באיילת חברה. הוא שתף אותה ברצונו שדניאל תהיה בת זוגו לדייט ובקש את תמיכתה. כשסרבה נפגע. אולם עובדה היא שכשאיילת עמדה לפרוש היא שתפה את דניאל ואיתן בסוד, ולמרות שלא היתה מחברותיה הקרובות של דניאל היא בקשה את עזרתה בארגון החפצים ואמרה שהיא היחידה שניתן לסמוך עליה. ג. לפני הדייט כשקרן ואיתן שוחחו היא לא הציעה לוותר. אל תשבש עובדות. קרן עשתה ככל יכלתה להכנס לדייט עם איתן במטרה לנסות ולקעקע את יחסיו עם דניאל. נכון הוא שבתחילת הדייט כשאיתן התנהג כמי שכפאו שד שאלה אותו קרן אם הוא רוצה לצאת והוא השיב בואי ננסה עוד קצת. ד. לגבי הדייט עצמו אני נאלץ לצערי להסכים אתך. שום דבר לא מצדיק את התנהגותו של איתן הגם שלא ברור מה בדיוק קרה שם ומי עשה מה. כבר ציינתי שזו היתה נקודת השפל של איתן בתכנית, וחבל. ה. לפני היציאה מהדייט קרן שאלה "מה תגיד לדניאל כשתשאל על הדייט"? והוא ענה היא לא תשאל ומה שהיה בדייט נשאר כאן ביננו. מה שלא הפריע לקרן לרוץ ולספר... בנקודה זו כבר הסכמנו שאיתן אינו צדיק הדור אבל זה לא משנה את העובדה שלמרות הכל מדובר באדם ערכי וישר שבסופו של דבר הלך עם ליבו למרות שידע שהוא עלול לשלם על כך מחיר כבד, מה שאכן קרה. ולסכום: עצם העובדה שדניאל ואיתן מאושרים וביחד גם כיום מעידה על רגש אמיתי ועמוק ואני מאחל להם שידעו רק שמחה ואושר.

gily9

New member
לאיתן היתה מטרה מלכתחילה וזה הפרס....

איתן נכנס לוילה על בטוח, כלומר מבחינתו למצוא בת זוג ולצאת איתה מהוילה בתום שלושה חודשים משמעו זכייה במיליון שקלים..אי אפשר להכחיש את העובדה הבסיסית הזאת. איתן שחיין אולימפי, עורך דין ואיש חיי לילה, לא נזקק לשירותי הטלויזיה כדי למצוא בת זוג...הכניסה שלו לוילה היתה תוצאה של החלטה מחושבת שהתאימה לו בנקודת הזמן הזאת.ייתכן שלו היה יודע על האפשרות שיכנס לוילה רווק נוסף, כריזמטי, היה מוותר מראש, והוא גם אמר את זה לחבריו , שבפעם הבאה הוא ייכנס באמצע התכנית. גם איתן וגם חבריו היו מוטרדים מהפשרות שגב וקרן יזכו בפרס, מאז משימת הזקנים, וכשהם חזרו מיוון איתן אפילו לא טרח לצאת מהחדר..בן גם אמר לליהי מספר פעמים, שמה שמעניין אותו שאיתן יזכה...אז אם להעמיד דברים על דיוקם, הפרס הגדול היה מרכיב מאוד חשוב בכל ההתנהלות של איתן מהרגע שנכנס לוילה ועד לצאתו ממנה. איתן בחר שלוש בנות, מאוד דומיננטיות ומרשימות כל אחת בצורה שונה לנהל איתן מערכת יחסים בוילה, את ליהי השאיר לבן, ובאורטל היה מעוניין, וויתר בהתחלה לטובת אורן, ולאחר תקרית הקמח, כן החל להתפתח שם משהו , שנגמר במידה רבה ביוזמתה. קרן, היתה הבחירה הראשונית שלו, עד שלתמונה נכנסה דניאל ודי שבתה את ליבו.וזאת נקודת המהפך, מכיוון שהיה נראה לעין שהוא כרוך אחרי דניאל, אבל המשיך לשחק את המשחק מול קרן ובמידה רבה גם מול אורטל, ואפילו כשנכנסו החדשות לבית, הוא רצה לנסות את מזלו ונקלע לויכוח עם דניאל בעניין. כולם כאן בתגובותיה מגנים את התנהגותו בדייט, ואני אהיה קיצונית יותר מכם, זאת היתה התנהגות הכי מבזה כלפי בחורה, גם כלפי קרן וגם כלפני דניאל, ואין שום תירוץ לעניין, והוא הוסיף חטא על פשע כשבמשימת הגמר קרא לזה "אילוץ" ופגע בקרן עוד יותר, וגם בדניאל! הדבר הראשוני במערכת יחסים וביחסי אנוש בכלל הוא הכבוד ההדדי, איתן עם כל החינוך מהבית ובכלל, איכזב קשות, בקטע הזה.הוא הבוגר מביניהם, וגם אם לא ידע נניח לאן היחסים עם דניאל הולכים, עדיין הוא חצה גבול, וזה ממש לא חשוב שקרן סיפרה, חברים , זאת תכנית ריאלטי, מצולמת ומשודרת 24/7, אין מה להסתיר, אף אחד שלא יתממם...ואם קרן לא היתה מספרת, התכנית היתה מספרת... איתן היה מאוד מרוכז בעצמו ובמטרת הסופית שהיא הפרס, אפשר לראות זאת גם בשיחת הבנים ביום שלישי בלילה חמישה ימים לפני הגמר, כשהוא תקף את גב על הסיבות לכניסתו לבית, ובשיחה עם דניאל באותו לילה. אין האמור לעיל, מעיד שאני תומכת בגב, נהפוך הוא, אבל הדיון כאן הוא על איתן...ולמרות הכל, אני חייבת לומר, שעם יד על הלב, אני מפרגנת לו ולדניאל שהם כן עושים ניסיון למצות את הזוגיות בעולם שבחוץ, עדיין זה לא משנה את דעתי עליו בתוך התכנית, ובתוך הוילה.לעיתים הזחיחות מפילה , במקרה של איתן, הוא נכנס זחוח, מגובה בשלושה חברים כשהוא ידע שהוא ישרוד עד לסוף התכנית, ונכון שזאת תכנית טלויזיה, ושיש הפקה, אבל בענייני הרגש,, אי אפשר לצחוק ולשחק, ולצערי איתן כן נפל בעניין הזה, ופגע בבנות. אפילו במהלך האחרון, כשבחר להשאיר את אתי ולא אתי ולא את ליהיא, זה היה חישוב לגבי תוצאות התכנית, זה היה מהלך מוטעה ובלתי מוצדק בעליל. אני מקווה שאיתן הפיק לקחים ממה שהיה, ומכל מקום בהחלט מאחלת לו ולדניאל בהצלחה...

leeee2

New member
הי גילי, ברוכה השבה...

נתחיל מזה - איתן לא עורך דין.. סתם שתדעי... איתן לא ידע בוודאות שהכסף הולך אליו.. דרך אגב, הכסף היה מיועד לבחורה שהוא יבחר ולא לו... הקהל היה אמור לבחור אחת ואיתן היה אמור לבחור אחת, אם זה אותה אחת - הכסף הולך אליה, אם לא - הכסף הולך לבחורה שהקהל בחר... זה מה שהיה אמור להיות.. אני חושבת שהאישיו מבחינת איתן לה היה הכסף כמו אהדת הקהל, הפרגון וההערכה למה שהוא עבר שם לעומת גב... וגם אם זה כן היה חשוב לו, אז מה? כל מי שנכנס לתוכנית הזו זה היה חשוב לו... ודרך אגב, ברגע שהוא התאהב בדניאל ולא המשיך את המשחק הוא וויתר במודע על האפשרות של הזכיה, הוא ידע שזה מה שיהיה... אז הוא קצת התאכזב.. אבל להגיד שזה מה שניהל אותו בתוכנית זה ממש לא נכון, להיפך..... כשנכנסו החדשות לבית זה כבר היה לגמרי ברור שהוא עם דניאל... ולא יעזור שום דבר.. "הוויכוח" שאת קוראת לו, בטח התכוונת לשיחה שלהם במטבח? הוא אמר את זה בשביל ההפקה.. זה היה ברור שהוא לא ינסה כלום.. הוא גם אמר את זה לגב "לי יש משהו מאד מיוחד עם דניאל, הבמה כולה שלך"... ב"וויכוח" הזה הוא אמר לדניאל "עצם זה שאנחנו זוג בתוך תוכנית שכזו".. הוא לא רצה לנסות את מזלו עם החדשות, הוא היה מחויב לא לפסול מראש.. בגלל ההפקה... הוא ממש לא היה נראה בעניין שלהן בכלל.. הוא קרא למה שקרה בדייט אילוץ כי זו האמת... מה לעשות שאילצו אותו להכנס איתה לדייט.. הוא לא רצה!! הכריחו אותו!! מסכימה איתך שהוא לא היה צריך להכנס לקטע אינטימי איתה.. זה הטעות האחת והיחידה שלו בתוכנית... כבוד הדדי בא לידי ביטוי בלומר את האמת, גם אם היא כואבת.. מה יש לך להגיד על זה שקרן שכבה איתו כדי להדביק את הפער? היא אמרה משהו בסגנון הזה במשימת הגמר... ואיך את מסבירה את זה שלמרות שזה ריאליטי מצולם ומשודר 24/7 איתן לא רץ לספר? לא לדניאל ולא לחבריו? ואני בטוחה שאם קרן לא היתה כל כך חכמה ואמינה ורצה לספר אנחנו לא היינו יודעים... בדיעבד אני שמחה שכך קרה.. בעיקר בשביל דניאל... אשמח אם תפרטי כיצד לדעתך איתן פגע בבנות.. כי לדעתי הוא התייחס אליהן עם המון כבוד וזה מה שלא איפשר לו להמשיך את המשחק... בדיוק בגלל שהוא לא רצה לפגוע בהן ולשחק ברגשותיהן.... במהלך האחרון כשרצה להשאיר את אתי ולא את ליהיא, למה הוא עשה את זה? בגלל שהוא חשב שלאתי יש יותר סיכוי לזכות ורצה לתת לה את הצ'אנס.. מה קשור לחישוב תוצאות? הוא ממש לא חשב על עצמו כשעשה זאת.. להיפך, בן אמר לו תעיף את כל מי שיש לו סיכוי לזכות ואיתן אמר לו לא, אני אשאיר את כל מי שיש לה סיכוי.. זה אדם אצילי! אז כנראה שאיתן לא מושלם, אלא רק כמעט..אבל מה ששלו שלו ואת זה אי אפשר לקחת ממנו...

gily9

New member
עדיין..מה שהוביל אותו היה הזכייה והאגו כמובן.

לא מסכימה איתך לי כרגיל..ראשית שנה אזרחית טובה..אני בבית בחופשת מחלה לכן אני כאן...תשמעי, יש לי כבוד והערכה לאיתן וגם אמרתי את זה, אבל מכאן ועד לעשות ממנו "קדוש" רחוקה מאוד הדרך...הוא נכנס לתכנית בידיעה ברורה שזאת תכנית שהפרס הגדול בסיומה הוא מיליון שקלים..היתרון היה אצלו, הוא הרווק, יש איתו שלושה חברים..מה יכול להיות רע?מול 14 בנות...כולם נכנסו למשחק הזה בידיעה ברורה..גם הבנות זה ברור..וגם הבנים כל אחד מסיבותיו שלו...עדיין אין הצדקה להתהגויות מסוימות כפי שתיארתי אותן, הוא בהחלט דיבר על הפרס עם דניאל ועם חבריו, כל הזמן במיוחד בשבועיים האחרונים לאור הקשר המתחזק בין גב וקרן,,,אני לחלוטין נגד הזכייה של קרן וגב, וגם כתבתי זאת, אבל זה לא מצדיק את יחסו של איתן לקרן, וגם לא את יחסה של דניאל, אבל עסקנו בכך בעבר, והפוסט עוסק באיתן.אגב בשיחה במטבח ביניהם..היתה שילוב של צחוק והרבה כעס ופגיעה מצידה של דניאל...ברור שאיתן לא הלך לכיוון החדשות בשלב הזה, אני לא חולקת על כך..אבל הוא הציג עצמו כאילו..ודניאל נפגעה...ובכלל כל הקטע המשחקי שם פגע מאוד בבנות, גם בדניאל וגם בקרן, וגם באורטל...ועל כך אני מלינה...יש גבולות של בני אדם, וכולם יוצאים החוצה בסוף, וכולנו חיים כאן, אף אחד לא שווה יותר מהזולתתתובאמת לי, את באמת חון היה סיכוי לזכות?!!!!ושבגלל זה איתן השאיר אותה?...אני חושבת שאת יותר מאנטילגנטיתמלהאמין בכזאת שטות... שוב, אסטרטגית, איתן שיחק, בדיוק כמו שגב שיחק..רק שגב אסטטרטג טוב ממנו, ונכנס מאוחר יותר עם נתונים לטובתו שניצל אותם, לצערי, גם עבד על קרן ועם רבים בציבור באותץה ההזדמנות... לא יודעת להגיד לך, אם איתן היה נכנס לתכנית אם היה יודע שיצוץ לו מתחרה..באמת שלא, ועובדתית נושא הכסף חזר בשיחות עם החברים ובינם לבין עצמם...וגם מול גב, את לא יכולה להכחיש את זה , זה מוקלט..עדיין, איתן הוכיח שהוא נקשר באמת לדניאל ונותן ללזה סיכוי בחוץ, מה שלא ראינו את הזוג המנצח..וכעת מתברר שם נירו שנכנס כאורח מצא בת זוג מהתכנית, ולא נשכח את בן וליהי..אז היו גם תוצאות חיוביות בסופו של דבר, דווק למי שלא הלך אחרי הפרס..ואני באמת מפרגנת לו ולדניאל.. אני הבנתי שהוא למד בבנתחומי ושם הכיר את בן,,אבל אני באמת מתנצלת שלא דייקתי בעניין.. אין ספק עם זאת, לאחר שראינו מי נכנס לבית האח, שהאנשים בוילה היו איכותיים יותר...

leeee2

New member
הי גילי, תרגישי טוב!!

אני ממש לא חושבת שאיתן קדוש אבל אני חושבת שבגלל שהוא אדם ערכי וטוב הוא "לא הצליח" במשחק ואני חושבת שהוא שחק את המשחק עם הכי הרבה כבוד לבנות שאפשר.. כל הסיטואציה הזו היא בלתי אפשרית... אני חושבת שמי שבעיקר נפגעה ממנו במהלך התוכנית זו דניאל.. בגלל שהיו לה רגשות כלפיו (גם לו היה כלפיה) ולו לא היתה את האפשרות לומר לה מה הוא מרגיש, לשתף אותה בדברים שהצופים ידעו והיא לא.... אני חושבת שיותר האגו שלו נפגע ופחות היה אכפת לו מהכסף עצמו... ושלא כמו גב, איתן ממש לא שיחק, או בכל אופן לא הצליח לשחק... אני באמת חושבת שלאתי היה יותר סיכוי לקחת מאשר לליהי (לצערי.. זה העם שלנו).. אבל אני חושבת שלשתיהן לא היה סיכוי... ואני חושבת שאיתן כבר אז ידע שהוא לא יקח... אז מה היתה הסיבה שרצה את אתי ולא את ליהי לדעתך? ברור שהכסף היה אישיו אבל הוא לא ניהל אותו במהלך התוכנית, ממש לא.. אם הכסף היה כל כך חשוב לו הוא היה יכול ליצור שם יופי של עניין עם קרן/אורטל/דניאל ולמשוך את הכל עד הסוף.. ואז לא היה נכנס גב והכל היה נראה אחרת.. אבל הוא החליט לוותר על הזכיה/הכסף ולזכות באהבה.. אז אי אפשר להגיד שהכסף ניהל אותו.... בכל מקרה בסופו של דבר יצאו מהתוכנית הרבה דברים טובים ואני שמחה שאיתן ודניאל התגברו על כל מה שקרה והיום הם מאושרים ואוהבים מתמיד ושרק ימשיכו כך לנצח.... אני נראה לי גמרתי אתמול עם האח הגדול 4, לא נראה לי בכלל.. שנה טובה והחלמה מהירה!! לי

אקרובט2

New member
לי

גם אני נראה לי גמרתי עם האח הגדול. איזה יצורים. אפשר להשוות אותם לאיכויות של משתתפי הדור הבא?, בעקר דניאל ואיתן ואפילו קרן וליהי ענת ואיילת? ואם תכנית כזו זוכה ל 40% רייטינג מה זה אומר עלינו?

נטע20111

New member
גם אני...

תשמעו , האח הגדול השנה ... אין לי מילים. חבל שאי אפשר לסמס לוולטר - כלב הנחייה האירוני הוא - שאיתם העיוור , הטייפקסט לנכה הוא הבריא והשלם , בעוד שהשאר הם המוגבלים , כל אחד בהיבט אחר וכמובן הצופים והמסמסים.... מי יודע , אולי זה המסר.....

leeee2

New member
הי

אקרובט - וזה שקרן וגב לקחו, מה זה אומר עלינו? כנראה אנחנו לא החלק המייצג של העם... מה לעשות, התרגלנו לרף גבוה.. מו איתן ודניאל לא יהיו ואנחנו נצטרך להסתפק במועט או לוותר.. אני כנראה אוותר (בשמחה דרך אגב) ואמשיך לחכות/לקוות/לצפות ל"דור הבא - החיים שאחרי הווילה עם איתן ודניאל".... ראיתי אתמול חלקים מהאח וזה ממש, אבל ממש לא עשה לי את זה.. נראה מה יהיה.. נראה לי שעוד נתראה פה הרבה... להת' לי

אקרובט2

New member
זה שקר וגב לקחו לא אומר עלינו דבר

אני עד היום מתקשה להאמין שנושא ההצבעות היה כשר. לראיה ההצבעה הבעייתית בוואלה במשימת הכלבים ובמשימת הזקנים בה לא ניתן היה להצביע עוד לפני שהתחרות שודרה. ולהזכירך- משימת הזקנים זכתה את "הזוכים" בנסיעה ליוון שם יכלו לתאם את צעדיהם ולטכס עצה ללא נוכחות מתמדת של המצלמות. כל מה שקרה בדור הבא מעיד על הפקה בעייתית שלא ידעה לעשות שמוש ראוי במשתתפים האיכותיים וגררה את התכנית לשפל.

שזטערי

New member
נטע מסכימה עם כל מילה שלך

כל שנה רמת הליהוק באח הגדול הולכת ויורדת, השנה ממש עברו את הגבול.

למעלה