אלוה לכולם

קרן משם

New member
אלוה לכולם../images/Emo140.gif

ברכות לפתיחת הפורום ולך שרוני לניהולו
עברתי על ההודעות בפורום וחסרה לי הודעה אחת:) יתרונות מול חסרונות של העבודה מהבית. היו פה ושם כל מיני חסרונות או יתרונות אבל לא מרוכזים ולא כהשוואה. אשמח אם נעשה רשימה של הנ"ל... לציין ש: אני אמא ל3 ילדים (שלישיה במילים פשוטות) בני שנתיים וחצי. הבנות ליאור וליהיא ובן העונה לשם מתי (והוא עונה גם עונה
) אני גרה בחו"ל (הונגריה) ומכיוון שאין לי אשרת עבודה כעת (רק בעוד שנה אקבל) אני עובדת מהבית...לא במקצועי (אני אחות במקצועי!).
לפורום ו
לכולכם! קרן

ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

הונגריה.............או כמה אני מיתגעגעת..... גרתי שם שנה,בבודפשט,עבדתי בוכנות ואל על, השנה היפה בחיי. איזה יופי שאת פה.

קרן משם

New member
ואני מתגעגעת לארץ:)

נתחלף? וכעת אני ברשותכם אבהיר את כוונת ההודעה הראשית שלי ע"י דוגמא: יתרונות: 1-זמינה תמיד לילדים 2-נחה לי בין לבין כשעייפה
במילים אחרות נוחות! וכו´... חסרונות: 1-פחות מטפחת את עצמי (למה אחרי הכל אני בבית לא?) 2-פחות מתקשרת עם אנשים (דבר שחסר לי מאוד!) וכדי לזכות ליותר תגובות אצרף תמונה של הילדודס...אולי זה כרטיס כניסה במועדון הזה:) ערב טוב לכולם
התמונה---------->>> אמבוש על מתי (הבן), הבנות האלה!!

עדי 4

New member
איזה תמונה מצחיקה

ברוכה הבאה. איזה שלישיה חמודה. נראה לי שהבנות אוכלות אותו חי

קרן משם

New member
אז זהו שלא:)

מתי ממש "חולה" על ליהיא, כמעט שאין דבר שהוא לא עושה בשבילה והיא יודעת זאת היטב ומנצלת זאת. לדוגמא: הבוקר נכנסתי לחדר ושלושתם שכבו על השטיח מושיטים ידיים לבקבוקי השוקו שלהם:) אפ'חד לא חשב לקום ולקחת ממני את הבקבוקים....אז קראתי להם אחד אחד בשמו...הבנות לא הגיבו! מתי קם ואני (שובבה שכמותי) לא נתתי לו את הבקבוק שלו קודם (לכל אחד מהם בקבוק בצבע שונה והם מבדילים בינהם) אלא את של ליהיא, ליהיא הפוזאיסטית לקחה את הבקבוק לא לפני שסידרה את הכרית תחת ראשה ואת השמיכה משכה מעליה...אח"כ נתתי לו את הבקבוק של ליאור-זאת חטפה ממנו את הבקבוק בשניות...לבסוף (סוף סוף) הוא קיבל את שלו ונשכב על הריצפה ושתה. זה במקרה שהוא חמוד ומתוקי (בד"כ בבוקר) במקרה שהוא לא שיא השלמות (בד"כ בערבים) הוא מרוכז במכוניות שלו ואם הן יעיזו לגעת לו באחת מהן חבלז להן! אין דבר שהוא לא יעשה כדי שלא יפריעו לו לשחק לבד! הוא לא פרייר...אבל הוא חולה עליהן...במיוחד על ליהיא כאמור... הנה תמונת הבקבוקים מהבוקר...הם עוד מחכים לבקבוקים שלהם:)

עדי 4

New member
הם פשוט משגעים

בטח לא משעמם אצלך לרגע. כל הכבוד לך אמא

עדי 4

New member
טוב אז גם אני משוויצה

הנה האהבות של חיי. בעלי וארבעת הילדים

עדי 4

New member
והנה טל הבת הקטנה שלי

בת שנה ו10 חודשים אבל מנהלת את כל הבית.

עדי 4

New member
ונא לשוף על שיר

הילדה בת חמש וחודשיים אבל עושה פוזות של מתבגרת.

jole

New member
יווווווווו עדולה...איך הם גדלו

כולה לא ראיתי אותם כמה? שלושה חודשים? אולי קצת יותר שיר ממש ילדה גדולה

ריגשית

New member
מה פלא שיום אנחנו יודעות מה אנחנו

רוצות... תראו מתי זה מתחיל
אלה ישברו הרבה
כשיגדלו

עדי 4

New member
ז'אנה,הם באמת גדלו.

בטח גם לא נכיר את החבר'ה שלך. ולי אין שלישיה אלא ארבעה ילדים.

למעלה