אללה סכמ"ש!!

אללה סכמ"ש!!

אז הייתה לנו השבוע הופעה מהממת ועוד כל מיני דברים משמחים כמו ימי הולדת וטיולים.. אז בואו נסכם
שיר השבוע של דגני - שיר השבוע בכלליות- משהו חיובי השבוע- משהו שלילי השבוע- חתיך השבוע- ציטוט השבוע- תמונת השבוע- הופעה/אלבום/ אמן השבוע-

חכמיוש

New member
נראה לי שזה יהיה קצת משעמם :p

שיר השבוע של דגני - שמור, השבח לאל שיר השבוע בכלליות- 2 האלבומים של שירי מימון :) משהו חיובי השבוע- פריז בתחילת השבוע, ההופעה של יואב והנסיעה והצחוקים והלחץ והפחד משהו שלילי השבוע- חזרתי ללימודים...יום השואה.. הרבה הרבה הרבה מחשבות טורדניות.. חתיך השבוע- יואב? :p ציטוט השבוע- "..השבח לאל ולמי ששואל אני חי ועדיין בסדר.. יושב מחכה שיבוא הגואל ויקח מכאן את כל הסבל.. ובינתיים אין מה לעשות.. צריך הכל לקבל.. לא יזיק גם חיוך.. השבח לאל..." תמונת השבוע- אמא ואני בפריזזז הופעה/אלבום/ אמן השבוע- יואב כאילו וואווו דהההה :p

amitshilo

New member
גם אני!

שיר השבוע של דגני - אין
שיר השבוע בכלליות- "בעיות אישיות" של שלומי שבן, Dream a little dream, "עפר ואבק" / יהודה פוליקר. משהו חיובי השבוע- חזרות טובות, מייל מקסים
, להשתחרר מזה
, הודעות ממש מפתיעות
, הבנות אצלי.. משהו שלילי השבוע- עומס רגשי מטורף מיום הזיכרון לשואה.. ועומס פיזי של יותר מידי חזרות.. חתיך השבוע- יו לארי
(ד"ר האוס) ציטוט השבוע- "כל אחת מאיתנו צריכה לבחור בין מחול לחיים"
המורה שלי.. תמונת השבוע-
הופעה/אלבום/ אמן השבוע- דיסק ג'אז ממש מקסים שמצאתי...

למעלה