אני עדיין מוחה בשקט על שם הפורום...

נכון !

למה דווקא יובל בנאי? אולי משינה ואבנר חודורוב? הרי הוא כתב חלק גדול מהשירים והלחנים. משינה, הלהקה,אני מעריץ גדול שלהם, אבל לא רואה ממטר היום את יובל בנאי חושב שהוא לא משהו בתור זמר יחיד. רק משינה !

darksideonline

New member
טוב תקראו

אין אף אחד שעושה כמו יובל,הוא שר מוציא דיסקים ורק על זה מגיע לו קרדיט וזו הסיבה וחוץ מזה אני בטוח שכולם אוהבים אותו גם באופן אישי אם אחד מחברי הלהקה גם יעשה כמוהו אז זה כבר משהו אחר אבל רק הוא הפעיל ביותר בלהקה הענקית הזאת

מה הקשר?

"אין אף אחד שעושה כמו יובל" זה עניין של דיעה בלבד. אני מעריצה של משינה. לאו דווקא של יובל בנאי.

וחוצמזה

איגי גם מוציא דיסקים , יש לו דיסק אחד ישן (משהו ממך נראה לי) וגם כנראה חדש. אבנר מופיע עם יהודה פוליקר ובהרכב משלו (אבנר מנהל מוזיקלי של המופע של פוליקר, ואם זה לא "עושה משהו" אני לא יודעת מה כן) וכנ"ל מייקל שמופיע עם אטמוספייר!! שלא לדבר על שלומי שמפיק להרבה להקות טובות כמו כנסיית השכל למשל, וגם הוציא דיסק עם פורטיס. ישונה שם הפורום לאלתר! כל חברי משינה עושים משהו, זה שיובל אולי יותר מוכר זה לא אומר כלום - יובל היה הזמר וככה הוא גם עכשיו. אבנר מייקל שלומי ואיגי היו נגנים - והם ממשיכים עם זה גם היום. תודה.

I LostJakysDog

New member
לא נראה לי שיש סיבה לשנות את השם...

ועכשיו אני יסביר את עצמי... טוב אז אני לא נוהגת להשוואות בין אמנים שונים אבל לצורך ההסבר.. קחו למשל לדוגמא את התעויוט ואת משינה או שבעצם ניקח משהו יותר קרוב אחד לשני טיפקס ומשינה... את טיפקס אנשים מכירים בגלל הסולן שלהם קובי אוז, הוא האדם שמראיינים הוא האדם שבזכותו מכירים את הלהקה (מקווה שמסכימים איתי עד פה) אותו הדבר עם משינה אף אחד לא היה מכיר אותם בלי יובל בנאי הסולן שלהם ככה שאני ממש לא חושבת שיש סיבה לשנות את השם שלהם... ועוד שאלה... בוא נראה... איזה להקות אתם אוהבים? או שאפילו לא אוהבים, נניח מוניקה סקס? איך קוראים לחברי הלהקה? אני אישית לא יודעת אף אחד חוץ מיהלי סובול שהוא הסולן שלהם... אנשים לא יזהו את משינה עם תגידו להם איגי דיין או שלומי ברכה... אבל אם תגידו יובל בנאי ישר תבוא השאלה הזאת ההוא ממשינה? מקווה שהבנתם אותי... ונראה מה יהיה.. להתראות... I lost Jaky´s dog

שטויות

אם היית מעריצה של מוניקה סקס ברמה שאני וחלק מהחברים פה מעריצים את משינה היית יודעת שחברי מוניקה סקס הם יהלי סובול, אייל אבן צור ופיטר רוט. את לא יודעת וזה בעיה שלך. אני בכלל לא מסכימה שיובל היה החוליה הכי חזקה בלהקה אולי הוא הכי בלט, אבל אני עדיין חושבת שהתרומה של שאר החברים היתה עצומה (שלומי ברכה כתב והלחין את רוב השירים, אבנר היה מעין מנהל מוזיקלי ופיננסי וכולי) וזה נורא שרירותי מצידך לקבוע ש"יובל הוא הבנאדם שבזכותו מכירים את הלהקה" (שטויות) וש"אף אחד לא היה מכיר אותם בלי יובל בנאי הסולן"(עוד שטויות), ו"אנשים לא יזהו את משינה עם תגידו להם איגי דיין או שלומי ברכה... אבל אם תגידו יובל בנאי ישר תבוא השאלה הזאת ההוא ממשינה? " (את יודעת מה אני הולכת להגיד על זה). מצטערת שאני מתעצבנת, אבל זה בהחלט מעצבן אותי. נ

I LostJakysDog

New member
טוב אז הינה לך תגובה...

דבר ראשון זו הייתה דעתי... ככה שאני לא חושבת שהיה במקום להגיד על זה "שטויות" דבר שני האמנם אני לא מעריצה אובססיבית לא למשינה לא לאביב גפן והתעויוט ולא לאף אחד אחר שאני שומעת... וכמו שאמרת... אם הייתי מעריצה של מוניקה סקס ברמה שאת מעריצה את משינה הייתי יודעת... אבל אני כמו הרבה את יודעת מה נכון לא כולם לא מעריצה כזו... אני שומעת...מתחברת אוהבת ולא מעריצה... לא ממש מעניין אותי מי הם אבל כמובן שנאי ידע מי הסולן שלהם...ולא אדע מי הנגנים ושאר החברים של הלהקה... בכל להקה יש אחד שבזכותו הרוב מכירים את הלהקה... ושוב זו דעתי...

בכל מקרה אני מציעה לעשות סקר

ואמרתי "שטויות" לא על הדיעה שלך אלא על העובדות שאמרת שיובל הכי השפיע, ושאנשים מכירים רק אותו בלהקה.

I LostJakysDog

New member
כפי שאמרתי לך...

אני מוכנה לעשות את הסקר הזה...ואין לי שום בעיה עם זה...עכשיו ההחלטה היא של אופיר... וחוץ מזה איזה תהליך צריך בשביל שלנות את השם...

אני בעד שינוי השם

באמת, צריך לתת גם לכל החבר´ה האחרים קרדיט! גם השאר פעילים ואני לא מסכימה עם זה שיובל הוא סימן ההיכר של משינה. מי שלא מכיר- בעיה שלו! בקיצור- ישונה שם הפורום, וכמה שיותר מהר יותר טוב....

אני תומך בשינוי!

שינוי עכשיו! רפורמציה עכשיו! וגו´.. לא, באמת.. מה זה צריך להיות "משינה ויובל בנאי"? יש להקה ויש לה שם.. לא צריך להוסיף לה סימנים מזהים. מי שמכיר - מכיר, מי שלא - אין לו מה לחפש כאן. ופורים שמח
ושינוי שם מוצלח (מסר סמוי)

Cartman

New member
פיתרון פשוט

מכיון שיובל בנאי גם מופיע היום לבד, קוראים לפורום משינה ויובל בנאי, ומכיון שיובל בנאי היה חבר במשינה, הם שמו הכל באותו פורום. לא כזה מסובך. אה, ושלום, אני אריאל, מעריץ טרי של משינה. הם שולטים.

למעלה