אני שומע את הפשיסט טיבי וחוזר לי החשק לתמוך בביבי.

evglev1

Well-known member
מנהל
אתה ביביסט נודניק. גם יש לך זכרון מאוד קצר אם אתה חושב שאני שמאלן. או שאתה כאן רק בשנה האחרונה.
הליכוד הפך לישראל ביתינו 2 כמו שתומכי ליברמן יצביעו לו גם אם יתמוך בזכות שיבה וגם אם יתמוך בטרנספר כך גם התומכים של ביבי יתמכו בו בלי קשר לעמדותיו. גרוע מזה בליברמן תומכים בגלל הצבעה סקטוריאלית הקשישים מבריה"מ מרגישים צורך כנראה פסיכולוגי להצביע ל"רוסי" בעוד התומכים של נתניהו רואים בו את אלוהים או לפחות את הסגן של אלוהים.

איציק5111

Well-known member
הליכוד הפך לישראל ביתינו 2 כמו שתומכי ליברמן יצביעו לו גם אם יתמוך בזכות שיבה וגם אם יתמוך בטרנספר כך גם התומכים של ביבי יתמכו בו בלי קשר לעמדותיו. גרוע מזה בליברמן תומכים בגלל הצבעה סקטוריאלית הקשישים מבריה"מ מרגישים צורך כנראה פסיכולוגי להצביע ל"רוסי" בעוד התומכים של נתניהו רואים בו את אלוהים או לפחות את הסגן של אלוהים.
גם אצל סער ובנט אותו דבר.

evglev1

Well-known member
מנהל
גם אצל סער ובנט אותו דבר.
עובדה שאחרי שסער הודיע שלא יישב עם ביבי, 60% מהבוחרים הפוטנציאלים של בנט עברו לתמוך בסער. בנט גם התרסק כשביבי טען שאם המחנה הציוני/כחול לבן יהיו יותר גדולים ממנו תקום ממשלת שמאל עם הרשימה המשותפת.

איציק5111

Well-known member
עובדה שאחרי שסער הודיע שלא יישב עם ביבי, 60% מהבוחרים הפוטנציאלים של בנט עברו לתמוך בסער. בנט גם התרסק כשביבי טען שאם המחנה הציוני/כחול לבן יהיו יותר גדולים ממנו תקום ממשלת שמאל עם הרשימה המשותפת.
אתמול אחד מבכירי גדעון סער אמר שיכול להיות וסער ישב עם ביבי ברוטציה.

אז די עם השקרים,אם סער לא ינצח הוא ישב עם ביבי

evglev1

Well-known member
מנהל
יש לנו מספיק שמאלנים חסרי חוט שדרה שיצביעו למפלגות ימין....
כל אדם ערכי מימין או משמאל מעדיף את גדעון סער על ביבי ואני מניח שיש אנשים ערכיים בשמאל שלמרות ניגוד העמדות מעדיפים את סער גם על לפיד, משום שגם לפיד וגם ביבי הם זיקיות ואילו לגדעון סער ולנפתלי בנט יש ערכים שהם נר לרגליהם.

evglev1

Well-known member
מנהל
הוא קורא לאחרים פשיסטים בשעה שהוא והמפלגה שלו הם הפשיסטים הכי גדולים שקיימים כאן.
זה ברור שהגמל לא רואה את הדבשת שלו. הם מאשימים אחרים בגזענות ובפאשיזם בעוד הם הגזענים הגדולים והפאשיסטים הגדולים שתומכים בארכי פאשיסטים נסראללה והנייה.

הכי מצחיק שערבים שתובעים "פינוי התנחלויות" שזה האימא והאבא של הגזענות!!! דורשים לפסול את בן גביר בגלל שהוא גזען.

evglev1

Well-known member
מנהל
אדם שהוא חלק ממיעוט ונלחם למען המיעוט החלש אינו פאשיסט מעבר לזה טיבי לא דיבר בהכללה ולפגוע ביהודים בניגוד לכמה מהימנים שהם פאשיסטים
הוא נלחם בשביל הבוסים שלו באש"ף, הציבור שבוחר אותו לא מעניין אותו, הפלסטינים משני צידי הקו הירוק שאינם חברים באש"ף לא מעניינים אותו, אכפת לו רק מהצרכים של אבו מאזן וברגותי.

למעלה