אתם שומעים את זה

שונצצ

New member
אתם שומעים את זה../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

דפיקה בדלת
נכון שלדורון יש עוד כמה שאלות לענות עליהם אבל האושיפיזן הבא כבר פה
אז דורון ימשיך לענות ואתם תמשיכו לשאול
הפעם יש לנו אורחת מאוד מיוחדת... היא קפצה לבקר מזמן... הייתה פה תקופה ואז נעלמה קצת... למפגש עם אוהד היא כבר הגיעה ושם כולנו למדנו להכיר בחורה מדהימה ומתוקה
קבלו אותה ותפציצו בשאלות, כי היא חושבת שהיא תקרא לי לא שפוייה וזה יעבור לה בשקט, נטע

ady18

Well-known member
שאלות

מאכל אהוב? תוספת פיצה אהובה? טעם גלידה אהוב? סרט אהוב ישראלי- סרט אהוב לא ישראלי חווית ילדות שזכורה במיוחד- חוויה שהכי השפיעה עליך - טיול אחרון שהיית ונהנת- מקום אחרון שהיית ונהנת- רינגטון של של הפלאפון-

נטע1107

New member
ייהיי איזה כיף לענות על שאלות ../images/Emo13.gif

מאכל אהוב- אני עכשיו בפטיש לחצילים והכנתי פשטידת חצילים מהממת!!! אבל משהו קצת פחות יצירתי... חומוס, שניצל, מוקפץ.... תוספת פיצה אהובה- המממ... לא יודעת איך לבשר לכם את זה אבל... אני אוהבת את הפיצה שלי רגילה לחלוטין, ללא שום תוספת... לאחרונה ניסיתי בצל ולא היה משהו... אני מניחה שאולי גם גבינה בולגרית זה בסדר אבל אין על הפשטות... טעם גלידה אהוב- או! פה כבר יש לי דעות יותר נחרצות. בעיקרון אני אוהבת מוקה אבל גם תות או בננה הולכים ואם בא לי משהו קלאסי אז וניל! סרט אהוב ישראלי- גבעת חלפון, הלהקה, מבצע סבתא סרט אהוב לא ישראלי- וואו יש יותר מדי... אני חולה על ג'ים קארי אז אייס ונטורה וטיפשים בלי הפסקה ומהצד השני ברוס וויליס ומת לחיות... בעיקר מת לחיות 1 ו4...
חווית ילדות שזכורה במיוחד- או-אה... התקלת אותי... אה! בכיתה ג' עשו לנו מבחן שגיאות כתיב והייתי היחידה (!!!) שהצליחה לכתוב הכול בלי שגיאה אחת!!
חוויה שהכי השפיעה עלי- אם להיות פלצנית אז הספר "אם יש גן עדן" שלדעתי צריך ללמד בי"ב... וחוויה קצת פחות פלצנית- בכיתה י' הצטרפתי למשלחת סבלנות וסובלנות לוושינגטון. הייתי אז ילדונת קצוצת שיער, עם משקפיים וחסרת כל ביטחון עצמי ונסעתי עם אנשים שלא הכרתי. שם למדתי להיפתח ולהיות כיפית וחברותית יותר. טיול אחרון שהייתי היה המשלחת לפולין והיה........ בלתי ניתן לתיאור במילים...... גם מבחינת התחושות שם, גם בגלל הקשר של סבתא שלי (כל המשפחה שלה נרצחה שם) וגם בגלל האנשים שהיו מקסימים אחד אחד! מקום אחרון שהייתי ונהניתי בו- אני אסתכן להישמע קיטשית- הבית של ההורים, תמיד מספק לי מפלט אחרון לחיים שלי... רינגטון- כרגע אלורה דאנס מקווה למצוא לו מחליף בקרוב! תודה!

/tapuzforum/images/Emo22.gif

אין כמו שמחה לאיד !/tapuzforum/images/Emo152.gif סתאאם,תני חיוך/tapuzforum/images/Emo9.gif

ניו יורק

לא יפה... יש כאן ילדים ! אולי אפשר באמת לבקש מהם אייקונים לתנועות מגונות (ביתר , כהנא חי , אנונימוס , אנרכיסטים נגד הגדר , גדר נגד האנרכיסטים )

מחרה מחזיק/tapuzforum/images/Emo71.gifאחורייך

/tapuzforum/images/Emo252.gif (/tapuzforum/images/Emo201.gifהכי קרוב לאצבע משולשת/tapuzforum/images/Emo174.gif. למה שמוליקיפודובה קורע אותך ניו יורק?)

ניו יורק יקרה

הנה שאלון הקיפוד - כשאת מתעצבנת על השאלות נסי להתרכז בכמה אני אוהב אותך אז ככה : מה בכלל את לומדת
מה את רוצה להיות שתהי גדולה - ואיך זה מתקשר למה שאת לומדת
אם היית יכולה לבחור שוב - מה היית לומדת - ואיפה
אם היית פוגשת את חרגול המשאלות מה היית מבקשת ממנו
אם היית יכולה לבלות ערב עם איזו שהיא אישיות הסטורית , חיה או מתה , מהתרבות , האומנות או הפוליטיקה מי זו היתה ומה היה הבילוי
אם היו לך שלוש שאלות לשאול את אלוהים והוא היה מתחייב לענות לעניין (לא כהרגלו ) מה הם היו
אהבת אמת או חיי נצח
חומוס או סיני
אם עץ נופל ביער ואין איש שישמע אותו - האם הוא עושה קול
איזה ילדה היית בתיכון (מלכת כיתה , ילדת הוינטיג' , גוטית , ספורטאית )
אם היית מקבלת מסע בזמן לכל אירוע היסטורי - לאן היית נוסעת
אם היית יכולה להשתמש במכונה מהשאלה הקודמת לתקן או לשנות דבר אחד בחיים שלך מה הוא היה , ומה היית משנה בו
האם יש לך טאטו , איזה , איפה ובאיזה גודל
אם במקרה אין לך - איפה היית רוצה אותו - ומה הוא היה
כשחורבן ביית שלישי יבוא - לאן תירצי ללכת
אם השאלון הזה לא היה מתפרסם בפורום - האם היית עונה עליו אחרת
בהצלחה

נטע1107

New member
סיני סיני, מזלך שאתה סיני...

מה בכלל את לומדת ? למדתי פסיכולוגיה ותקשורת באוניברסיטה הפתוחה מה את רוצה להיות שתהי גדולה - ואיך זה מתקשר למה שאת לומדת - וואו כשהיתי קטנה רציתי להיות כל כך הרבה דברים מעו"ד ומורה לסופרת ומאלפת בע"ח וגם פסיכולוגית. מוצא את הקשר...? לאחרונה גיליתי שבית החרושת לציונים שצריך לעבור כדי להתקבל ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה לא מתאים לי. מה גם שאם הייתי מצליחה להשיג רק מאיות זה לא בהכרח היה מקנה לי מקום בטוח בשום מקום. זה גרם לי לחשוב שוב ולסטות מעט מהדרך "הבטוחה" וללכת ללמוד ייעוץ חינוכי לתואר שני. השנה כבר התחילה ולכן נתתי לעצמי שנה חופש לעשות וללמוד קצת דברים כיפיים כמו קונדיטוריה או ריקוד.... אם היית יכולה לבחור שוב - מה היית לומדת - ואיפה- קודם כל הייתי משקיעה הרבה יותר בלימודים בתיכון... מאוד אהבתי את לימודי התקשורת והפסיכולוגיה בפתוחה ואני לא מתחרטת על כלום אבל יכול להיות שהייתי הולכת ללמוד ריפוי בעזרת בע"ח או ריפוי בעיסוק. אם היית פוגשת את חרגול המשאלות מה היית מבקשת ממנו- חרגול חרגול אנא תן בריאות ואריכות חיים לכל האנשים שאני אוהבת! (ואולי עוד כמה ספרות לעו"ש...) אם היית יכולה לבלות ערב עם איזו שהיא אישיות הסטורית , חיה או מתה , מהתרבות , האומנות או הפוליטיקה מי זו היתה ומה היה הבילוי - פייייייי לא הגזמת! חחח הייתי נורא רוצה לשבת על כוס קפה עם רבין או לחילופין עם ליבני. הייתי שמחה לנסות לשיר עם איה או לכתוב איתה שיר. זה מה שעולה לי עכשיו... אם היו לך שלוש שאלות לשאול את אלוהים והוא היה מתחייב לענות לעניין (לא כהרגלו ) מה הם היו- יוווו לתת לפסיכולוגית לענות על שאלה כזו... יכולת פשוט לבקש ניתוח פסיכולוגי שלי וזהו... [לאחר מחשבה מאומצת:] האם ומתי אתה מתכוון להתערב בקיצוניות הדתית שמשתוללת בעולם? איך איפשרת לשואה לקרות? מה שלום סבא שלי האהוב? אהבת אמת או חיי נצח- חחח אהבה, תמיד! חומוס או סיני- חומוס שולטטטטטט!!! אם עץ נופל ביער ואין איש שישמע אותו - האם הוא עושה קול- בטח שעושה, תשאל את עינב ג'קסון ההזויה שכתבה על זה שיר שלמיטב זכרוני אין בו שום התייחסות לסוגיה הזו אבל אולי פשוט לא הקשבתי מספיק.... איזה ילדה היית בתיכון (מלכת כיתה , ילדת הוינטיג' , גוטית , ספורטאית )- אז כמו שתיארתי בתשובותי הקודמות, בתיכון הייתי בין הילדים הלא מקובלים בעליל. בכיתה י"א עברתי כיתה ושם הצלחתי למצוא חברות, אחת נשארה עד היום... הייתי נורררררא ביישנית וחסרת ביטחון.... אם היית מקבלת מסע בזמן לכל אירוע היסטורי - לאן היית נוסעת- שאלה קשה, האם היו לי כלים או יכולות לתקן דברים? למנוע מיגאל אמיר לרצוח את רבין או ממחבלים לחטוף את שליט... לראות שוב את סבא שלי... למנוע מההורים שלי לעבור דירה כל כך הרבה כי הם דופקים את הילדות ואת גיל ההתבגרות של הבת הבכורה שלהם.... אם היית יכולה להשתמש במכונה מהשאלה הקודמת לתקן או לשנות דבר אחד בחיים שלך מה הוא היה , ומה היית משנה בו- אוקי הקדמתי אותך...
האם יש לך טאטו , איזה , איפה ובאיזה גודל- לא. אני פחדנית מכדי לעשות טאטו או פירסינג למרות שהיית רוצה. אם במקרה אין לך - איפה היית רוצה אותו - ומה הוא היה- בקרסול או על הכתף. האמת היא שקראתי שאי אפשר להכנס למרחצאות ביפן עם קעקוע וזה כל פעם גורם לי לחשוב פעמיים כשהנושא הזה עולה....
כי זה אומר שאני מפסידה משהו שלעולם לא אוכל לנסות.... כשחורבן ביית שלישי יבוא - לאן תירצי ללכת- אוווו! איזה שאלה פסימית... אמא... לאמריקה... לכל מקום שהמשפחה שלי תהיה בו אם השאלון הזה לא היה מתפרסם בפורום - האם היית עונה עליו אחרת- לא מאמינה... האמת שלא שאלת דברים שגרמו לי להסס אם לכתוב אותם או לא..... תודה! היה לי מאוד מעניין!

שונצצ

New member
גם אני פה!

ממ אין לי יותר מידי זמן אז לא ראיתי מה כבר שאלו אותך, אז אם אני ממחזרת, סליחה
מה עשית בצבא? (בכל זאת אני בבסיס
) חוויה טובה שזכורה לך מהצבא? וחוויה לא משהו? הדבר הכי מטורף שעשית לאחרונה? והכי מצחיק? הפעם האחרונה שבכית? והפעם האחרונה שצחקת עד דמעות? הסרט הכי טוב שראית לאחרונה? והכי גרוע? המקום הכי רחוק מהבית שביקרת בו לאחרונה? הבן אדם האחרון שישן במיטה שלך? (חוץ ממך!)
יאללה הלכתי לאכול משהו... אני מורעבבבבבבבתתתתתתתתת! מחר בית!

נטע1107

New member
כפרות עליך!!

מה עשית בצבא? (בכל זאת אני בבסיס ) בצבא הדרכתי י"אלפים וי"בניקים בשבוע גדנ"ע שזה בעצם "משחקים בצבא". אני שיחקתי את המפקדת הקשוחה (ובאמת הייתי קשוחה אבל רק בעיניי...) והם שיחקו את החיילים המופרעים שאי אפשר לעשות להם כלום... ולמרות איך שזה נשמע היה ממש כיף!!! לקראת סוף השירות התקדמתי להיות מד"נית מרחב- שובצתי לשני בתי ספר בירושלים והעברתי פעם בשבוע שיעורים על צה"ל, ניסיתי להעלות מוטיבציה... חוויה טובה שזכורה לך מהצבא? חניכים מקסימים שעשו כל מה שאמרתי. לקבוצה הראשונה שהדרכתי החלטתי שביום האחרון של השבירת דיסטנס (היום שבו נפרדים והם יכולים לקרוא לי בשם שלי ולא "המפקדת") אני אגיד להם לעשות שכיבות סמיכה ולחזור אחרי: "אני" ("אני") לעולם (....) לא אקרא לנטע המפקדת יותר...... הם היו בשוק וצחקו וזה היה רגע שאני לא אשכח... וחוויה לא משהו? פיייייי יש יותר מדי.... כל הטירונות שלי נכנסת תחת הכותרת הזו, זה שהחליטו להעביר דווקא אותי ועוד מישהי מבסיס גדנ"ע שהיה קרוב לבית שלי אל שדה בוקר ולא עזרו הדמעות וכמובן שני המשפטים שחטפתי שגררו ריתוקים לסופ"ש- אחד על זה שמישהי הלשינה עלי שנסעתי הביתה כי שכחתי את הפלאפון שלי והשני כי העזתי לקום מאוחר לשיעור שהעברתי בבי"ס.... (מה?? הוא התחיל רק ב12 בצהריים למה שאני אגיע יותר מוקדם מזה לבי"ס??) הדבר הכי מטורף שעשית לאחרונה? בעבודה שלי אני חולקת משרד עם חברה שעובדת כמוני (אנחנו מדריכות מחשבים במנהל מקרקעי ישראל) ועוד שני מתכנתים... לאחרונה התחלנו לעשות שטויות אחד לשני (אנחנו לבנים כמובן) ובמסגרת הזו יצא שהדבקתי להם את המקלדות לתחתית השולחן (ככה שהם באו בבוקר ולא ראו מקלדות...), החלפתי את הכבלים של העכבר והמקלדת שלהם אחד עם השני (העכבר והמקלדת של א' היו מחוברים למחשב של ב' ולהפך) ומילאתי להם את השולחן בגזרי עיתונים.... ואני בכלל לא מזכירה את השיגועים בטלפון כי זה כבר על בסיס יומיומי.... בקיצור לא קל להיות באותו משרד איתי.... והכי מצחיק? הדברים האלה מגלגלים אותי מצחוק לא משנה כמה ילדותיים או דבליים הם... הפעם האחרונה שבכית? בעיקרון אני בכיינית ידועה. אני בוכה נורא מהר... הפעם האחרונה היתה כשאמא שלי טסה לחו"ל עם סבתא שלי למשך שבועיים, זה היה בדיוק מתי שעברתי דירה וכל כך הייתי צריכה אותה. רק אז סופסוף תפסתי כמה היא מהותית בחיים שלי מעבר לסתם אמא... היום אני לא מעיזה לשניה לזלזל בה ולא להחזיר לה טלפון למשל. אני גם מנסה לשתף אותה בהכול... והפעם האחרונה שצחקת עד דמעות? וואו האמת שזה קורה לי די הרבה. בד"כ בחברתה שלי החברה הכי טובה שלי שכבר מכירה את הראש שלי (ומשוגעת לא פחות ממני). אני לא זוכרת את הפעם האחרונה אבל הפעם שהכי זכורה לי היתה כשהיינו יחד בוייטנאם הלכנו לראות איזה מופע עם חיות. זה היה במקום עם במה עגולה וישבנו יחסית קרוב. ואז יצא החוצה דוב ועשה כל מיני טריקים. הלבישו אותו במין חצאית מפגרת כזאת. וחברה שלי לוחשת לי "איזו חיה זו נטע?" ואני אומרת לה "דוב מן הסתם..." ואז היא מתחילה להתווכח איתי "מה פתאום דוב, הוא רזה מדי להיות דוב, זה בטח בנאדם מחופש לדוב" ואני מסתכלת עליה במבט של- את בטח צוחקת עלי- ואומרת לה "נו מה את דפוקה?! זה דוב!" והיא ממשיכה להתווכח "מה פתאום, אולי זה קוף שמחופש לדוב?" ואני אוטוטו מאבדת את הסבלנות שלי ומתחילה לצעוק עליה (בצחוק) "נו יא סתומה למה שיחפשו מישהו- קוף או בנאדם- לדוב, זה מופע עם חיות ולא חסר להם בוייטנאם דובים!!!". סוף סוף היא סותמת ואחרי חמש דקות של שקט אני פתאום מסתובבת אליה לגלות שהסתומה הזאת אשכרה התחילה לבכות!!!!!!!!!!! בגלל שהדוב לטעמה היה ממש רזה ואיזה מסכן הוא ולמה לא נותנים לו לאכול....... אני לא יכולתי להחזיק את עצמי ופשוט התפוצצתי מצחוק!!! וכל הזמן אני שואלת אותה "את רצינית?! את בוכה בגלל הדוב????" והיא (בדמעות) עונה לי "מסכן נטע לא נותנים לו לאכול"..... עד היום אני צוחקת עליה על זה....
הסרט הכי טוב שראית לאחרונה? זוהי סדום. שלמרות שכולם מזלזלים בו (פתאום כולם נהיו לי מבקרי קולנוע אניני טעם) אני חושבת שהוא אחלה סרט, מצחיק וסאטירי (ואפילו עם כמה וכמה נגיעות פוליטיות קוצניות). והכי גרוע? וואו בטוח היה משהו... אני לא זוכרת..... המקום הכי רחוק מהבית שביקרת בו לאחרונה? חחח אני מניחה שחיפה כשנסעתי להדריך שם במסגרת העבודה. הרגשתי כמו תיירת בחו"ל... הבן אדם האחרון שישן במיטה שלך? (חוץ ממך!) במיטה שלי בדירה אני מניחה שאחי הקטן בחדר בבית אני מניחה שסבתא שלי... זהו? היה נחמד! אחלה שאלות!! בתיאבון כפרות! מתגעגעת! תהני בבית!!!!!

שונצצ

New member
חולה עלייך!!!!!!!!!!!!!!!!!

ואני מבינה את חברה שלך! תחשבי על זה שנייה! הדוב הזה באמת מסכן!!!!! הוא בטח מורעב!

למעלה