אתם תוכלו לעזור לי במשהו?

Poogy In A Pita

New member
אתם תוכלו לעזור לי במשהו?

חשבתי לשים את זה בת'רד ציטוטים אבל במחשבה שנייה לא... חברה מאוד טובה שלי עוברת לעיר אחרת והייתי רוצה לכתוב לה משהו יפה ועמוק ואני צריכה את עזרתכם, אם תוכלו, במציאת הציטוטים המתאימים חשבתי על ציטוט מהנסיך הקטן אבל זה לא מספיק תודה מראש :)

נני55

New member
ילדתי שלי

הוא ייתן לך רעננה הוא יביא לך מטר רץ פרדס חנה כרכור צל עלי בננה רק לבך הנמרץ נשרט נמרט ונמחץ ילדתי שלי אל תלכי לבדך

novemberain

New member
בחירה משונה קֲמֲעָא [או שלא...]

"...אני לא מכיר מילה או משפט שסוגרים עניין הרבה מילים צריך הרבה משפטים יותר מהדמעות האלה אולי אפילו יותר מכל הטיפות האלה..." למקרה ומתוכננת פרידה רטובה...

yossnet1

New member
מתוך ליל אהבה עם אזרחים

צריך לזוז וזה קשה , אושה של פחד- אך זאת אושה שלא היתה למשבים של ביעותי שבים או לא שבים בזכות כל השעות אשר בילינו יחד---

איל1לשם

New member
אם מכירים את השיר

אז זה קטע ממש נורא לת למישהוא בפרידה ממנו .... "ביעותי שבים או לא שבים" זה הפחד מלמות במלחמה.....זה לא סימפתי לכתוב את זה למשיהוא שעוזב עיר.....

yossnet1

New member
בכל זאת

לא חייבים להצמד למשמעות האמיתי אם המילים יכולות להתאים לסיטואציה חדשה

טחורדכי

New member
היא עוד בכלל ../images/Emo95.gifצת

אם חפצה נפשך לצחק על מצפונה. יכולה את לציתת לה את: "ים של דמעות בשתי עיני ליבי זועק שובי אלי" או/וגם "לא איני בוכה, זה רק נדמה לך כן, לא אחכה לך זה סיגריות, זה מה שזה ניחר" ואני מציע לך להזכיר לה שלא תישכח ש.. "כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר" אין מה להסביר. כל המוסיף גורע.

novemberain

New member
(אצבע...)

sandman14

New member
תודה רבה לכולם../images/Emo24.gif

עזרתם לי מאוד ואגב זאת בר (פוגי בפיתה) למקרה שתהיתם :)

למעלה