אתר אינטרנט

RoboTech

New member
אתר אינטרנט

אני מבין שיסקלו אותי באבנים, אבל אומר את מה שיש לי לומר: אני שונא מוסלמים. אני שונא את אלו שרוצים לאכול את המדינה שלי. מוסלמי שתומך בדו קיום זה בולשיט. בשיעורי מולדת בביה"ס היסודי מלמדים אותם שהציונים לקחו להם אדמות (הם לא מזכירים את העובדה שחלק נכבד מהאדמות הם בעצמם מכרו לפני קום המדינה לקק"ל בכסף טוב) ולמה אני הייתי צריך לגדול על רחוב סומסום?! (שער הסימסימ) חרא דו קיום. אני לא מעוניין איתם בשום דו קיום. לדעתי הדרוזים ילכו עם החזק באותו הרגע - שזה לא מזיק. הנוצרים יושבים בשקט בינתיים ודואגים לעצמם ולענייניהם - שזה לא רע. והמוסלמים דואגים להציף אותנו בחרא שלהם - שזה גרוע. אנחנו יושבים על פצצה מתקתקת. אני גר בעיר מעורבת והאלימות (במיוחד ביום כיפור השנה) גאתה לגמרי. אני מדבר על התנהגות בוטה נגד בנות צעירות ועל נסיעה בנהמות מנוע בכבישים על מנת להפחיד הולכי רגל. ביום יום זה ריסוס על קירות ודומים כתובות בערבית בכל מקום. די. נמאס. אני רוצה לאחד את כל החושבים כמוני לאתר אינטרנט אחד. לא רוצה לעשות למוסלמים טרנספר ולא שומדבר, למרות שלדעתי כהנא צדק, אלא רק לעלות את המודעות אצל כולם ולאחד את החושבים כמוני. בגדול, מה אני יכול לעשות במסגרת החוק והדמוקרטיה? מי שרוצה לפנות אליי בפרטי יכול גם אם הוא לא רוצה להגיב כאן...

69הרצל69

New member
אני בתור אזרח ישראלי לא מעוניין בפאשסטים כמוך

אני בתור אזרח ישראלי צאצא לאנשים שברחו מהאנטשמיות והשואה באירופה לא רוצה קשר עם פאשסטים מטומטמים כמוך.

מה בדיוק פאשיסטי במה שכתב?

חוץ מההכללה (תחכלס כשזה רוב מוחץ זה לא ממש משנה אם יש מיעוט קטן מאוד שחושב אחרת) הל ממה שהוא כתב הגיוני ונכון..

zippe

New member
אם אתה לא יודע מה זה פשיזם,

לפחות אל תתן לנו לראות את זה. בבקשה- http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%A9%D7%99%D7%96%D7%9D#.D7.A2.D7.A7.D7.A8.D7.95.D7.A0.D7.95.D7.AA.D7.99.D7.95_.D7.A9.D7.9C_.D7.94.D7.A4.D7.A9.D7.99.D7.96.D7.9D

זה שאתה מביא קישור מויקיפדיה

לא בדיוק מראה שאתה יודע. וזה שאתה משתמש בזה בהקשרים כמו להודעה הראשית..מראה בהחלט שאתה לא יודע..

RoboTech

New member
אדון הרצל

נכון שאני לא מתכוון רק לפלשתינאים בדעה שלי, אבל אם אתה תיכנס לעזה, יהרגו אותך בגלל שקוראים לך סתם הרצל או בגלל שאתה יהודי? אולי לא הסברתי את עצמי נכון. את ההתנהגות האלימה שלהם נגד היהודים (זה גם פאשיזם בשבילך?) עוד אפשר לסבול. ישנה עבריינות בכל מקום ובכל מגזר. אבל אני מפחד. מפחד שאני חי במדינה שלי עם אוייב, שראינו באנתיפאדה האחרונה שהוא כן קיים, חי ובועט בתוך רוב הכפרים המוסלמים בישראל. ויכול לבעוט שוב, בכפרים כמו תמרה, שייך-דנון, מזרעה - 5, 10, 20 ק"מ מהבית שלי. ראינו היטב איך במלחמה האחרונה האוייב הזה שחי במדינה שלי הפגין מול הפרצוף של הממשלה תמיכה אוהדת בנסראללה ופועלו. והיו כאלו שהלכו צעד אחד קדימה ואף שיתפו פעולה והעבירו מידע דרך אמצעיי תקשורת. אני מפחד אולי לא על גורלי, כי אמות בשביל להגן על קרוביי, אבל מפחד פחד עצום על המדינה שלי, שלדעתי הסרטן מתחיל לאכול אותה מבפנים. ואני בטוח שיש כמה אנשי בטחון ובטחון מסכל, שב"כ או איך שתקראו להם, שיודעים הרבה יותר ממני ומכם ושלא יכולים לישון בלילה. משהו קורה בשנים האחרונות. אני חש באיבוד שליטה, חש ביותר ויותר עויינות מבפנים ומעין חוסר אונים שלנו מולם. אני לא יודע אם זה רק אני. אבל אני מעוניין לרכז הכל לתוך בית אחד. במקום שכל ההודעות "נגד ערבים" בטוקבקים יציפו את הכתבות בפורטלים, שכותביהם יגיעו לכתוב באתר אחד שמשקף את דיעותיהם. אף אחד לא ענה לי, מה אוכל לעשות במסגרת הדמוקרטיה/חופש ביטוי/חופש דעה?

swatch7e

New member
כן קלטתי , מסכן הילד

מה כבר אמר ... תראה איך שונאי ישראל קפצו עליו (האינטרס שלהם ברור הם לא מעוניינים במישהו שיפסק השקר של דו קיום כל עוד הוא משרת אותם יופי) , מעבר לזה לא הבנתי למה הוא הגיב "אדון הרצל" בכותרת למישהו שבעד להשמיד אותו , הוא כנראה עדיין לא מבין מי זה מי כאן . בעניין מה הוא יכול לעשות , אם הוא רוצה להקים אתר בעניין איך הוא מאמין שהוא יריץ אותו , האם זה יהיה אתר של עדויות של יהודים שנפגעו מאותו "דו קיום" ? או מה בדיוק הולך להיות שם , אי אפשר לזרוק באוויר אני רוצה להקים אתר ושם זה נגמר הוא חייב לתת לו מפרט . ובכל זאת לדעתי זה קצת מיותר כיוון שכולם יודעים שדו קיום הוא שקר ומי שמפיץ את השקרים האלה (מבין הישראלים) הוא היחידי שמאמין בהם .

zippe

New member
בוא נגיד,

שאתה הבן אדם האחרון בעולם שארגיש צורך להוכיח בפניו את חוכמתי.

swatch7e

New member
ואני בתור יהודי אזרח ישראלי מאד מעוניין

באנשים כמוהו , כאלה שמבינים שדו קיום אינו אפשרי עם האויב וכמובן להיות בעד טרנספר לאותו אויב , תאמין או לא הרצל ,,,אבל הוא הרבה יותר רציונלי ממך .

קללות מכל צד לא מקדמות דיון. כשמישהוא מסוגל

להתמודד איתכם אתם בורחים. אחד מכם כתב כאן בברור שהוא ממש לא ( מעונין להתמודד).

../images/Emo13.gifאתה צודק ב- 100 אחוז !

אין מה לאהוב בדת שמחנכת ומטיפה לרצח וטרור. מצד שני אסור להפקיר את תפוז לשמאלנים ! צריך להפגין נוכחות ימנית באתר.

RoboTech

New member
המממ ילד?...

בן 24. ואני יודע שהרצל שמאלני. ההסבר שלי היה שאם הוא יכנס לעזה יהרגו אותו בגלל שהוא יהודי ובאנתיפאדה הבאה כשיכנס לכפר מוסלמי קיצוני כאן בישראל במקרה הטוב ישאירו אותו נכה כמו את עובד בזק שבא לתקן תקלה בקופסת סעף וקפצו עליו כמה אנשי מערות לפני כמה שנים. רק כי הוא יהודי. אז אני הפאשיסט? אז אם זה כך אני מעדיף ולא מפחד מהתואר הזה. לפחות אני לא משתמש באלימות, אלא מנסה בדרך דמוקרטית לאחד את כל הקולות שחושבים כמוני. ויש קולות כאלו. בואו נעשה משהו.

למעלה