ביום ראשון החזרת מוקפאים

מצב
הנושא נעול.
ביום ראשון החזרת מוקפאים

ביום ראשון החזרת מוקפאים
שלום, שלום! ביום ראשון החזרה תשיעית. הפעם של מוקפאים. מקווה שהחודש זה החודש. הבת שלי כל הזמן בודקת את הבטן שלי לראות אם יש שם תינוק. אני רוצה לתת לה סיבה טובה לזה. שבת שלום!

וואוו, דובה!!! שתהיה מוצלחת ואחרונה

ביום ראשון החזרת מוקפאים
שלום, שלום! ביום ראשון החזרה תשיעית. הפעם של מוקפאים. מקווה שהחודש זה החודש. הבת שלי כל הזמן בודקת את הבטן שלי לראות אם יש שם תינוק. אני רוצה לתת לה סיבה טובה לזה. שבת שלום!
וואוו, דובה!!! שתהיה מוצלחת ואחרונה
שיהיה בהצלחה מחר! שהמוקפאים יממשו את ההבטחה הגלומה ושסוף סוף המתוקה שלך תזכה לאח/ות המיוחלים! מחזיקה את כל האצבעות להחזרה מוצלחת, לשבועיים שפויים ולבטא חיובית מאוד בסופם.

אמאלה2

New member
המון המון ../images/Emo50.gif

ביום ראשון החזרת מוקפאים
המון המון

מחזיקים אצבעות ומחכים לבשורות טובות עוד שבועיים!

בהצלחה ! מחזיקה לך אצבעות

ביום ראשון החזרת מוקפאים
בהצלחה ! מחזיקה לך אצבעות
מקווה איתך שהחודש זה החודש. אני חזרתי היום לעבודה, לאחר ההחזרה שהייתה לי ביום רביעי. הלוואי שיצליח לכולנו..

המון המון ../images/Emo50.gif ../images/Emo20.gif../images/Emo39.gif../images/Emo141.gif

ביום ראשון החזרת מוקפאים
המון המון

מצב
הנושא נעול.
למעלה