במקומה לא הייתי מתרברב. להתחבא בבית משוגעים זו לא סיבה לגאווה

• פותח הנושא ai27
  • פורסם בתאריך

The Real Big Joe

Well-known member
אין כאן כלום על היותו מאושפז, נסה שוב.
האם ניסית את שיטת מצליח וחשבת שלא אטרח לקרוא?
תשמעי את ממש מטומטמת. הוא לא אושפז. לכן אין שם שום דבר על זה. בניגוד למילשטיין שלא היה שם מעולם ומוצץ בדיות מאצבעו, וייצמן היה עם רבין ומתאר איך עבר עליו היום של המשבר. צריך להיות דבילית גמורה בשביל להתלונן שוייצמן לא כותב על אישפוז שלא התרחש. העדות של וייצמן היא הוכחה חותכת שהוא לא אושפז.

תשמעי את ממש מטומטמת. הוא לא אושפז. לכן אין שם שום דבר על זה. בניגוד למילשטיין שלא היה שם מעולם ומוצץ בדיות מאצבעו, וייצמן היה עם רבין ומתאר איך עבר עליו היום של המשבר. צריך להיות דבילית גמורה בשביל להתלונן שוייצמן לא כותב על אישפוז שלא התרחש. העדות של וייצמן היא הוכחה חותכת שהוא לא אושפז.
כן, תמשיך לנסות לגמד אותי כאשר אתה מגמד רק את עצמך.
אופססס, בעצם אתה לא יכול לגמד יותר ממה שאתה ושיסלחו לי המתמטיקאים עם האפסילון שלהם.
איינשטיין צדק שאין גבול לטמטום האנושי, אתה ההוכחה הנחרצת לדבריו בעודך חושב שאם לא הוזכרה המילה 'אשפוז' מפי עזר שהיה עסוק בדברים הרבה יותר חשובים מאשר אשפוזו, זה מבחינתך הוכחה.
האם למדת לימודי ליבה יחד עם הרינג? :unsure:

The Real Big Joe

Well-known member
כן, תמשיך לנסות לגמד אותי כאשר אתה מגמד רק את עצמך.
אופססס, בעצם אתה לא יכול לגמד יותר ממה שאתה ושיסלחו לי המתמטיקאים עם האפסילון שלהם.
איינשטיין צדק שאין גבול לטמטום האנושי, אתה ההוכחה הנחרצת לדבריו בעודך חושב שאם לא הוזכרה המילה 'אשפוז' מפי עזר שהיה עסוק בדברים הרבה יותר חשובים מאשר אשפוזו, זה מבחינתך הוכחה.
האם למדת לימודי ליבה יחד עם הרינג? :unsure:
תגידי דפוקה שכמוך, אין לך טיפת כבוד עצמי? כמה אתה מוכנה להתבזות קבל עם ופורום? אני לא מגמד אותך לאור העבודה העצמית שלך:
מביאים לך עדות ממקור ראשון של אדם שליווה את רבין ביום המשבר שלו, ואשר אינו חשוד בידידות רבה אליו, (אפילו תרם להבאת המהפך כראש מטה הבחירות ) ואת מתפתלת עם "התעמלות מחשבתית" חסרת כל בסיס שלעזר לא היה זמן לדעת אם רבין מאושפז? ועל מי את מסתמכת. על שקרן מדופלם שלא הציג שום ראיה לעלילותיו.

תגידי דפוקה שכמוך, אין לך טיפת כבוד עצמי? כמה אתה מוכנה להתבזות קבל עם ופורום? אני לא מגמד אותך לאור העבודה העצמית שלך:
מביאים לך עדות ממקור ראשון של אדם שליווה את רבין ביום המשבר שלו, ואשר אינו חשוד בידידות רבה אליו, (אפילו תרם להבאת המהפך כראש מטה הבחירות ) ואת מתפתלת עם "התעמלות מחשבתית" חסרת כל בסיס שלעזר לא היה זמן לדעת אם רבין מאושפז? ועל מי את מסתמכת. על שקרן מדופלם שלא הציג שום ראיה לעלילותיו.
לא, אני נהנית שאתה מבזה את עצמך בצמיחה אקספוננציאלית מתגובה לתגובה :)
כשתבין שעזר החליף את המאושפז, תבין שהדבר האחרון שהיה לעזר בראש הוא האשפוז וכל התכתובות שלו היו בנושאי המלחמה.
|המלצה|: בקש ממישהו שיסביר לך ובצורה זאת תימנע מעוד בושות :)
גם זה שכתבת שהוא לא חשוד בידידות רבה, מראה שאין לך מושג קלוש על השניים שהן בצבא והן בפוליטיקה היו באותה מפלגה.
למי שהגיע בסוף ולא קרא את התכתובת בינינו, אני מסתמכת על מי שהייתה לו התעוזה לפרסם את אשר היה למרות היותו קדוש בשל הירצחו שאסור לגעת בו וכמובן שהמשפחה רצתה שהנושא יחלוף מבלי שיתעמקו בו וכל תיקו הרפואי יצטרך להיות מפורסם לציבור.

נערך לאחרונה ב:

The Real Big Joe

Well-known member
גם זה שכתבת שהוא לא חשוד בידידות רבה, מראה שאין לך מושג קלוש על השניים שהן בצבא והן בפוליטיקה היו באותה מפלגה.
אין גבול לטימטום שלך. עזר מעולם לא היה חבר של רבין. הוא היה מיוצאי הצבא הבריטי, ורבין מיוצאי הפלמח, מתחרים ויריבים על הקידום בצהל. מאיפה הקרצת מפלגה ופוליטיקה שווה שלהם - רק לטפשותך פתרונים.

אין גבול לטימטום שלך. עזר מעולם לא היה חבר של רבין. הוא היה מיוצאי הצבא הבריטי, ורבין מיוצאי הפלמח, מתחרים ויריבים על הקידום בצהל. מאיפה הקרצת מפלגה ופוליטיקה שווה שלהם - רק לטפשותך פתרונים.
אוי, כמה אתה |טמבל| עזר היה בוגר חיל אוויר שמנותק לגמרי מהצבא מבחינת קידום.
מעולם לא היה רמטכ"ל מחיל אוויר עד דן חלוץ ואף אחד לא חשב שיהיה.
גם בפוליטיקה, עזר לא התחרה בו ואף פעם לא חשב להיות ראש ממשלה.
נסה שוב ...

The Real Big Joe

Well-known member
אוי, כמה אתה |טמבל| עזר היה בוגר חיל אוויר שמנותק לגמרי מהצבא מבחינת קידום.
מעולם לא היה רמטכ"ל מחיל אוויר עד דן חלוץ ואף אחד לא חשב שיהיה.
גם בפוליטיקה, עזר לא התחרה בו ואף פעם לא חשב להיות ראש ממשלה.
נסה שוב ...
רעיון טוב להסיט את הדיון מהמקום בו התגלתה אוולתך. עלי הוא לא עובד.
איך אומר מיצי מיצי? מיצינו.

רעיון טוב להסיט את הדיון מהמקום בו התגלתה אוולתך. עלי הוא לא עובד.
אתה מתכוון, שהתגלתה איוולתך? (מיותר לציין שגם עילגותך :))
כל טיעון שלך הופרך ועכשיו אתה כמו כלב תועה חולה בכלבת.
איך אומר מיצי מיצי? מיצינו.
אתה באמת ראוי לו, מתחרים מי שואף לאפס יותר מהר ולטעמי אתה מנצח.

למעלה