בקשה לעזרה דחופה - מה אני עושה עכשיו?
|

oror054

New member
בקשה לעזרה דחופה - מה אני עושה עכשיו?
|

שלום לכולם,
מה שלומכם?
לא כותבת הרבה אבל קוראת בקביעות ושולחת חיבוק חם לכולכם
.

האמת שאני מאד זקוקה לעזרה, זה סיפור ארוך ומסובך אז אשתד ל לקצר ולכתוב את העיקר...
אני בטיפול בעקבות פגיעה שעברתי. הטיפול התחיל באל"י (אגודה להגנת הילד). במימון רשות הרווחה בעיר שלי ולאחר שנה הופסק אך הייתי זקוקה להמשך טיפול לכן הוריי עשו מאמץ להמשיך ולממן בעצמם את הטיפול וכך עד היום....
בדרך המטפלת עזבה את אל"י והמשיכה לקבל אותי בקליניקה שלה במחיר סמלי מאד מאד (זול יותר מבאל"י) מתוך הבנה של המצב הכלכלי הקשה בו שרויה משפחתי אך העניין הוא שלצערי אני זקוקה לטיפול אינטנסיבי מאד של 3 פעמים בשבוע בכדי להצליח לטפל בעצמי ולהתגבר על סיטואציות מהעבר ולכן גם המחיר הנמוך הזה כפול 3 פעמים בשבוע יקר למשפחתי מאד...
כיום אנו חייבים למטפלת סכום רב של כסף שהצטבר הוריי אמנם יצליחו ברוב לגייס את סכום הכסף הזה אך אימי אמרה לי שבקרוב אנו נצטרך להפסיק את הפגישות כי הוריי לא מסוגלים לעמוד בהוצאות הללו...

אני לא יודעת מה לעשות, אני עדיין לא במקום שאני מרגישה שהטיפול יכול להיפסק, אני לא יודעת איפה וממי אוכל לקבל עזרה בנושא ואני יודעת שזה בדרך כלל ההורים מתבקשים להתעסק בנושא הכספים אבל אמא מתביישת ולא תפנה לעזרה, נוסף לזה היא עסוקה בפרנסת הבית ועובדת תוך כדי התמודדות עם מחת ריאות קשה...

עזרה!
מה עליי לעשות? מי יהיה מוכן אולי לעזור? ומי בכלל יהיה מוכן לשוחח איתי בנושא?
אודה לכל עזרה!

היי אור אור

היי אור אור,
אני שומעת כמה חשובה לך המסגרת הטיפולית. האם אמא שלך מודעת לחשיבות הטיפול עבורך?
האם ניסיתן לדבר על הנושא ועל חלופות אפשריות?
האם יש לך רשת תמיכה כלשהי מעבר לפסיכולוגית מאל"י?
מזמינה אותך להמשיך לכתוב על החששות וההתלבטויות.

נויה

למעלה