גיור רפורמי עולה לכותרות.

Harrington

Well-known member
מנהל
ידעתי שתכחיש
אשריך צדיק! הנה מסתבר כי גם נביא ואולי אף בן נביא אתה! כן ירבו כמוך בישראל.
אלא שמה לעשות, במקרה דנן באמת קל היה לנבא את הכחשתי :). הרי מה לעשות, כל התשובות לשאלותיך מופיעות זה מכבר. שום סתירה אין ביניהן. אז אם תכתוב (צ"ל תמציא) שיש סתירה, בוודאי שאשיב שאין. די פשוט והנה אפילו אני, שאינני נביא ואף לא בן נביא, ידעתי זאת מבעוד מועד.

קלייטון.ש

Well-known member
אשריך צדיק! הנה מסתבר כי גם נביא ואולי אף בן נביא אתה! כן ירבו כמוך בישראל.
אלא שמה לעשות, במקרה דנן באמת קל היה לנבא את הכחשתי :). הרי מה לעשות, כל התשובות לשאלותיך מופיעות זה מכבר. שום סתירה אין ביניהן. אז אם תכתוב (צ"ל תמציא) שיש סתירה, בוודאי שאשיב שאין. די פשוט והנה אפילו אני, שאינני נביא ואף לא בן נביא, ידעתי זאת מבעוד מועד.
איך אין סתירה בין "הנח לי" ובין "אמשיך לשחק איתך"? תסביר אם אתה יכול.

קלייטון.ש

Well-known member
לא יודע. אולי אם תנסה, אההה..., אפס, לקרוא את דברי? סתם הצעת יעול. אינך חייב כמובן לקבלה.
קראתי את דבריך בעיון, גם הבאתי אותם, ומצאתי בהם סתירה יסודית.
אני נותן לך הזדמנות להסביר את עצמך. רוצה - יופי, תסביר ונראה. לא רוצה עוד יותר יופי, נישאר עם המסקנה שסתרת את עצמך בתוך כמה דקות וגם לא הצלחת להיחלץ מהבור אליו הכנסת את עצמך.
אני ממתין בכיליון עיניים לראות מה תבחר.

Harrington

Well-known member
מנהל
קראתי את דבריך בעיון
מצוין. אם כך כל התשובות כבר אצלך (אגב אני מזכיר שוב, למקרה שאת החלק הזה דווקא לא קראת, שאני במסגרת המשחק שלנו לא קורא מעבר למילים הראשונות ולכל היותר המשפט הראשון וחבל על הכתיבה. לשיקולך כמובן).

קלייטון.ש

Well-known member
מצוין. אם כך כל התשובות כבר אצלך (אגב אני מזכיר שוב, למקרה שאת החלק הזה דווקא לא קראת, שאני במסגרת המשחק שלנו לא קורא מעבר למילים הראשונות ולכל היותר המשפט הראשון וחבל על הכתיבה. לשיקולך כמובן).
לצערי התשובה לשאלה מה אתה רוצה אינה אצלי, ומסתבר שגם אתה לא יודע מה אתה רוצה.
מסתבר שאתה סותר את עצמך הלוך ושוב בלי יכולת לפתור את הבלגן שאתה בעצמך יוצר.
אז מה הלאה?
אתה ממשיך או מפסיק?

קלייטון.ש

Well-known member
אל נא תצטער יקירי! אין על מה לעשות זאת. העולם יפה, השמש זורחת (באיזשהו מקום), הציפורים מצייצות והחיים בס"ה נפלאים.
אז אתה ממשיך. אני אכבד את בקשתך להמשיך בהתאם.
אתה מציע לי לא להצטער אבל זו בעיה כאשר יש אנשים כמוך באינטרנט.
אתה לא מודע לעצמך אבל אני מסתכל ורואה כמה מצבך גרוע.
יש איזו דרך שאתה מציע שבה אוכל לעזור לך להשתפר?

Harrington

Well-known member
מנהל
אז אתה ממשיך.
הנה, אתה רואה, אין לך כל סיבה להצטער! אחרי שעתיים של תגובות הגעת למסקנה האינטליגנטית שאני, אהה, מגיב. אז מי הוריד לך את הבטחון העצמי ושכנע אותך שאין לך שכל ושעליך להצטער וכו'??

קלייטון.ש

Well-known member
הנה, אתה רואה, אין לך כל סיבה להצטער! אחרי שעתיים של תגובות הגעת למסקנה האינטליגנטית שאני, אהה, מגיב. אז מי הוריד לך את הבטחון העצמי ושכנע אותך שאין לך שכל ושעליך להצטער וכו'??
אבל יש לי סיבה להצטער, אחרי שעתיים של תגובות הסתבר שאתה לא יודע מה אתה רוצה, שאתה סותר עצמך, ושמצבך ממש גרוע.
תסביר לי איך לאור העובדות האלה אני יכול לא להצטער.
ממש נשבר הלב למראך.
מה עושים?

קלייטון.ש

Well-known member
יפה. שמח שאתה מסכים איתי סוף סוף (מתי תלמד שמעבר למילה/מילים שאני מצטט אני לא קורא אותך? פשוט מרחם קצת על כל ההשקעה המיותרת הזאת).
מצבך גרוע, בכי רע, בלא כל פתרון, זה הדבר שעליו אנחנו מסכימים.
אולי באמת כדאי שתקרא את מה שאתה מצהיר שאתה מסכים לו.

Harrington

Well-known member
מנהל
אבל הסכמת
אכן הסכמתי לשחק איתך היום. אבל דחילק, שיחקנו שעות. חוששני שנגמר לי כעת הזמן לשחק עם נחשלי החברה שאינם מסוגלים להגיב עניינית או לדון בצורה בוגרת. אולי כדאי לך לשחק עם אחד בשם ד'? הוא מקודם ביקש להצטרף אליך ונאלצתי לדחותו בגלל שהייתי מרוכז בך.
אם לא, אנסה לפנות לך שוב מעט זמן בפעם אחרת.

למעלה