גם אני חדשה כאן

מצב
הנושא נעול.

אםל2

New member
גם אני חדשה כאן

גם אני חדשה כאן
שלום, אני חדשה כאן, עד עכשיו על תקן מציצנית, מעכשיו - גם אקטיבית. קצת על עצמי: בת 37 אם ל 2 (8 & 5) ואנחנו רוצים עוד אחד (מוכר למישהי?) גם ההריונות הקודמים הושגו לא בקלות, עם "עזרה קטנה" יחסית. והפעם ישר קפצנו כתה, מיד לאחר בירור מהיר, ל IVF (אם כבר IVF אולי עדיף להגיע ככה, עדיין לא מותשת...) בעיקר בשל בעיית זרע. אז ככה - לפני שלושה ימים קיבלתי את זריקת הדקפפטיל (ביום הראשון למחזור) - המרשם היה לדקפפטיל אבל בבית המרקחת נתנו לי משהו תחליפי שלא הספקתי לברר את שמו כי מיד רצתי לאחות לקבל הזריקה). בינתיים, טפו טפו אני מרגישה בסדר אבל המחזור נעלם! נראה לכן תקין? (הוא התחיל חלש, אחרי כ 4 שעות קבלתי את הזריקה ומאז - כתמים חומים בקושי נראים). תודה על תגובותיכן ובהצלחה רבה לכולן!

ברוכה המצטרפת אלינו

גם אני חדשה כאן
שלום, אני חדשה כאן, עד עכשיו על תקן מציצנית, מעכשיו - גם אקטיבית. קצת על עצמי: בת 37 אם ל 2 (8 & 5) ואנחנו רוצים עוד אחד (מוכר למישהי?) גם ההריונות הקודמים הושגו לא בקלות, עם "עזרה קטנה" יחסית. והפעם ישר קפצנו כתה, מיד לאחר בירור מהיר, ל IVF (אם כבר IVF אולי עדיף להגיע ככה, עדיין לא מותשת...) בעיקר בשל בעיית זרע. אז ככה - לפני שלושה ימים קיבלתי את זריקת הדקפפטיל (ביום הראשון למחזור) - המרשם היה לדקפפטיל אבל בבית המרקחת נתנו לי משהו תחליפי שלא הספקתי לברר את שמו כי מיד רצתי לאחות לקבל הזריקה). בינתיים, טפו טפו אני מרגישה בסדר אבל המחזור נעלם! נראה לכן תקין? (הוא התחיל חלש, אחרי כ 4 שעות קבלתי את הזריקה ומאז - כתמים חומים בקושי נראים). תודה על תגובותיכן ובהצלחה רבה לכולן!
ברוכה המצטרפת אלינו
מוכר, מוכר בהחלט הרצון שלכם לעוד 1. ואני בהחלט מסכימה שטוב שהוקפצתם היישר ל-IVF בלי כל ההקדמות המתישות. אם צריך, אז צריך! (ומוטב שעה אחת קודם). מה שקיבלת בבית המרקחת היה קרוב לוודאי דיפרלין, שזה תחליף לדקפפטיל וכנראה את זה הארוך, שיש לו השפעה ארוכת טווח. מוזר שהרופאים ממשיכים לרשום דקפפטיל, למרות שהוא לא קיים על המדפים כבר זמן רב למדי. לגבי המחזור, ייתכן מאוד שהוא עוד ישוב בימים הקרובים. מכיוון שהדקא גורם לדיכוי המערכת ההורמנלית,נוצר בעצם מצב שעד לתחילת הזריקות אין התחלת בנייה של הרירית ואין שום דבר שיתמוך בה והיא פשוט ממשיכה להתפרק. מצד שני, כל אחת מגיבה אחרת, ועל פניו נראה לי שהיעלמות המחזור היא בגדר הנורמה. אם את מודאגת, כדאי שתשאלי את הרופא שלך או תשימי שאלה בפורום של זיידמן. בתקווה שה-IVF הראשון יהיה גם האחרון ושבקרוב נוכל להעביר אותך לפורום השכן, שיהיה בצלחה, אםל2.

ברןכה המצטרפת, ומקווה שלא לזמן

גם אני חדשה כאן
ארוך.גם אני בת 37 ואם לשתיים, שרוצה עוד אחד כך שבהחלט מוכר וגם אנחנו שייכים ל"מחלקת הזרע". אז שיהיה בהצלחה ומהר. לגבי שאילותיך,אני תומכת בתשובותיה של רוצה עוד 1, ואין לי מה להוסיף בענין. נשמח לעזור, לענות ,לתמוך ולעודד בהמשך תמי

אםל2

New member
תודה!

ארוך.גם אני בת 37 ואם לשתיים, שרוצה עוד אחד כך שבהחלט מוכר וגם אנחנו שייכים ל"מחלקת הזרע". אז שיהיה בהצלחה ומהר. לגבי שאילותיך,אני תומכת בתשובותיה של רוצה עוד 1, ואין לי מה להוסיף בענין. נשמח לעזור, לענות ,לתמוך ולעודד בהמשך תמי
תודה!
ואגב, הבחנתי בידיעה קטנה ב"ידיעות" של היום לפיה זוגות בטיפולים שנמצאים בקבוצת תמיכה סובלים הרבה פחות מחרדה ואופטימיים יותר. והפורום הזה הוא אחלה קבוצת תמיכה!

אמאלה2

New member
בהצלחה רבה גם לך ../images/Emo20.gif

גם אני חדשה כאן
בהצלחה רבה גם לך

מצב
הנושא נעול.
למעלה