דאיית רכס בבית ינאי,אין סרטון.ההמראה

חגי עצ

New member
דאיית רכס בבית ינאי,אין סרטון.ההמראה

התפקששה ולא יצאה יפה, היתה רוח טובה עם משבים ועם רכיב צפוני. הנחיתה היתה יופי, הקפדתי יותר לעבור לעמידה זקופה, ולכן הידיים היו יותר גבוהה והעצירה היתה טובה. המצלמה קיבלה סיבוב קטן בזמן ההולכה לעמדה ולא צילמה לא את הגלשן ולא אותי.

חגי עצ

New member
יש תגובה: שאלה:למה רוב גולשי האויר לא כותב

כאן בפורום? תשובה:ראו את התחלת השירשור ( שילשול) אם אפסיק לפרסם כאן, בגלל הטעם הרע שאני קורא, זו תיהיה כניעה לרודנות של מיקי! איזה חבל שבעיסקת גלעד לא החזרנו את מיקי.

כמה משעמם להתנגח בכסילות. לו היה לך

לפחות קצת סטייל. אבל מה, ההומור שלך ממש מרקיע שחקים (מגיע בערך לגבהים בהם אתה טס).עזוב, אותי החיזבאללה לא היו לוקחים בשום עיסקה, מה הם צריכים "טרוריסט, אונס אגודות" שכמוני? עכשיו מספר מילים רציניות חגי: כמויות השנאה שאתה משחרר כאן כלפי מעידות אך ורק על אדם ערירי ומר נפש. הכל התחיל מזה שאני מעז לתקן לך פה ושם מילה בעברית. תראה לאן זה לוקח אותך וכמה אתה מאבד פרופורציות. בניגוד לך אין לי אליך כל שנאה, רק רחמים. חג שמח. טוס לאט ונמוך...

חגי עצ

New member
כמובן שהדיאגנוזה שלך שגויה בעייני.

באיבחון העצמי שלי,אני מתקן ל "סלידה" במקום שנאה. והמקור לסלידה, בתגובותך המחוכמות ,שאינני מצליח לראות את ההומר שבהם,ומה לעשות,יש בי פגם, כשאני רואה/קורא או שומע אי צדק ,אני מתקומם. ואיך קיבלת את תעודת העליה לכתה ה' אם לא באונס ועד האגודה?

חגי, הזהר כי אתה נכנס כאן להשמצות.לך ובדוק

מה אומר חוק לשון הרע. אם תמשיך ברמזים וטענות שקריות נגמור את העניין בבית הדין, וידך לא תהיה שם על העליונה. אז אני מציע לך בפעם האחרונה לסיים את הוויכוח הנלוז הזה כאן. אתה יכול לסלוד כאוות נפשך, זאת זכותך. בניגוד לך, לא אפרוש כאן את אורחות חייך המעוררים תחושות שהן הרבה מעבר לסלידה. ולמען הסר ספק: באותה ישיבת ועד בה הוחלט לעניק לי דרגה 5, ישבו אנשים דעתנים שאיש מהם לא נאנס מעולם. אתה לא היית שם, וטענתך כי הדרגה הוענקה לי בניגוד לרצונו של מישהו, חסרת כל בסיס.

חגי עצ

New member
מכיוון שידיעותי בנושא הם משמועה ששמעתי ולא

הקלטתי,כך שאיננה ממוסמכת, ואינני יודע אם המספר ישוש להעיד את גירסתו. אין לי בסיס משפטי לבסס את קביעתי זו ולכן אני נסוג מקביעתי שאנסת את ועד האגודה להעניק לך את העליה לכתה ה'.

זה בדיוק לשון הרע. שמעת משהו ואתה מעז לפרסמו

ברבים. אני שמח שהקדשת לזה מחשבה נוספת. בוא נסיים כאן.

למעלה