דיון

green lantern

New member
דיון../images/Emo18.gif

איזה חייה אתם\ן הכי אוהבים\ות ? מאיזה מקור? ובת כמה מנהלת הפורום (אין קשר אבל סיקרן אותי )? אני הכי אוהב את .... את..... את...... ------------------------------יומיים אחר כך-------------------------- אני יחלק את זה לפי קטגורייות: המפחידה: הבא יאגה מהאגדות הרוסיות... מכשפה שהביקתה שלה רוכבת על קרעיי עוף ויש לה חזיר מחמד ומי שנכנס ליער של לא ממש יוצא. החיה החמודה: חד קרן.. מקור: צלבני . כשהצלבנים היו בארץ הם רא את הרעם ששבורה לא הקרן והם החליתו שזה יוני (חד) קורן(קרן). החיה המדהימה:עוף החול ... הפיניקס. יש לו כל כך הרבה מקורות .... טולקיני: נו באמת איך אפשר שלא לאהוב אותם מי אם לא ה... ה... ה.... ה... ההוביטים אבל אני מת על אלפים באופן כללי GREEN LANTERN אני אוהב את כולם

אני מאוהבת בחדי קרן

שבאמת שמם הלועזי יותר נחמד מאשר שמם העיברי
יש סיפור מאוד מאוד יפה של פטרישיה ריד, בספר "Book Of Enchantmens". יש שם סיפור על חתול מדבר (אצלי החתול הוא מקום ראשון, ומקום שני הוא חד הקרן
) שמציל נסיכה מחד קרן, ששם הוא זוכה מהחתול לכינוי של - "תיש מגודל" (באנגלית זה נשמע טוב יותר). הספר מומלץ.... יש שם הרבה סיפורים קצרים שכתובים עם הרבה דימיון הומור וחוכמה.

mm130

New member
אני בעד גובלינים

ברכות על הפורום החדש!אני מת על הספר fearies! בעיקר על הציורים!

מזוודה

New member
כדי לפגוש אחד מהם

כל מה שאת צריכה זה להיות בתולה ולחפש טוב טוב. צרפתי לך תמונה של יוניקורן עם בתולה.

Ergil

New member
אממממ

קודם כל, זה "באבא יאגה" ולא "בא יאגה". החיה האהובה עלי... חתולים קסומים.

faerydust

New member
חתולים קסומים???!!! ../images/Emo54.gif

אפשר קצת מידע על החיה הנ"ל?

Ergil

New member
בטח, זה פשוט מאוד

כל מיני חתולים, שהם קסומים

Ergil

New member
הם לא חתולים רגילים

אחד נפל לבאר קסם, אחר היה פעם מכשף שנכלא, לאחד יש כנפיים. דברים כאלה.

binba!

New member
יש לי המון תמונות של פיות ונימפות

וכאלה דברים.... ושמתי
שאין בקישורים שלכם את האתר המדהים הזה, אז אני מקווה שבתור פורום שמכבד את עצמו- תוסיפו את האתר.
שירה

החיה שלי היא...

אני חושבת שאני הכי אוהבת את בני העם הנסתר במיתולוגיה האירית. אני אוהבת יותר מדי יצורים קסומים אבל את השדונים מהמיתולוגיה אירית הכי (לפרקונים, פיקסיז, באנשי) אז קשה לבחור אור

faerydust

New member
נפלא ../images/Emo9.gif

אם תסתכלי למעלה,תראי שהיצור היומי שלי להיום הוא הלפרקון....

black_light

New member
לצייר קוראים..

בוריס וולאג´ו. הנה קישור לאתר עם ציורים שלו. זה פורום מדליק!!! ברכות לפתיחתו!!!!!

faerydust

New member
מאיפה הם באים ../images/Emo35.gif

הצלחת לסקרן אותי, אפשר להרחיב בנושא טיפה?

אמממ אני בעד

הגמדים! הם האנשים עם הרוח החזקה והיחידים שיודעים לעשות חיים כמו שצריך!! אלפים הם חזקים וחכמים והכל אבל הם מאד משעממים יחסית.. לי הם נראים יותר כמו סנובים שחושבים שהם מעל כולם ! גמד

למעלה