דייאטה קצרה

שושי.ס.

New member
דייאטה קצרה

אני כבר די מיואשת. מנסה דיאטות כל הזמן, רוצה להוריד בסה``כ 5 ק``ג, וממש לא הולך לי. הגעתי למסקנה שעל מנת להוריד את הק``ג המסכנים האלה אני ממש צריכה לצום!!! האם יש דרך אחרת?

תמר ג

New member
רעיון חדש להורדה במשקל

גם אני נמצאת ב ד י ו ק באותו מצב בעבר כשרציתי לרזות עשיתי את זה בצ`יק ומזה זמן אני לא מצליחה לרזות. לפני זמן מה קראתי כתבה בנושא השמנה. אחת החוקרות שחוקרת את בעיית ההשמנה (ואלו לא היו דיאטנים אלא חוקרים מדעיים)הצליחה לנסח 5 חוקים או כללים שאם שומרים עליהם מרזים ואו לא משמינים. אני לאל זוכרת את כל הכללים אלא רק את שני האחרונים (שהם היו שם החשובים ביותר ולכן אותם אני זוכרת) והכללים הם: 1 1. לאכול רק כשרעבים (ותאמיני לי שזה לא קל לזהות את זה) 2. לאכול רק מה שאוהבים. בשבוע שבועיים האחרונים אני מנסה להקפיד על שני הכללים הללו ותאמיני או לא רזיתי 1 ק``ג בלי להרגיש בכלל (בלי סבל ובלי תסכול כי אני אוכלת רק מה שבא לי... מה יהיה הלאה ימים יגידו אבל לפחות יש כאן דרך חדשה במקום דיאטה מאוסה. שיהיה בהצלחה לכולנו.

שושי.ס.

New member
דיאטה קצרה

היי תמר, תודה שחזרת אלי. הרעיון שלך הוא נהדר. אבל אם אני אוכל מה שאני אוהבת וזה בעיקר עוגות! אני לעולם לא ארזה. בנוסף לעוגות אני כמובן אוכלת גם דברים אחרים. אגב, אני אוכלת רק כשאני רעבה ומשתדלת מאוד מאוד מאוד לא ``לנשנש``. אז מה לעשות? אני עדיין עם כ-5 ק``ג מיותרים ומעצבנים. תודה, שושי

למעלה