דת = גזענות

CuteGuy18

New member
דת = גזענות

דת - גזענות \ ניר ----------------- כרגע קראתי ספרון כזה של החזרה בתשובה.. והזדעזעתי למראה עיני. תאמינו לי, לא פלא שבאה עלינו שואה.. איזה דיבורים, איזו גזענות ! 1) "עם ישראל הוא העם הנבחר, אשר קיבל את התורה והמצוות, הם הכי מאושרים בעולם, ואומות העולם לא יכולים לסבול את זה". - בבקשה, כבר הם בטוחים שהם הכי מאושרים בעולם. למה הם בדקו בכל העולם מי מאושר ומי לא והם הגיעו למסקנה שהם הכי שמחים. (למרות שכמה אירוני, המדינה שלנו הכי עצובה). 2) "צריכים לשמור לא ללכת בדרכי הגויים, שהם רוצחים, נואפים, גונבים, גוזלים, אלימים. אל נימשך אליהם, כשאנו יודעים איזה רוצחים הם, כשהם שוחטים, הורגים, שורפים, וחונקים את נשמות ישראל ללא רחם במיתות משונות ואכזריות, ואיך יש להם החוצפה להסית אותנו מהתורה." - האם זה לא דומה לנאום של היטלר בפני העם שלו ? גם הוא הציג את היהודים כמסוכנים מאוד. רק תשנו את ישראל לגרמניה, ואת היהודים להארים, ותקבלי נאום של היטלר. "ימח שמם וזכרם, שבאים אל נשמות תמימות בכל מיני לשונות של יופי אהבה ושלום, כאילו רוצים את הטוב מאיתנו" - אז יופי אהבה ושלום ותורה לא הולכים ביחד, חייב להיות פחד מפני: הקדוש ברוך הוא, אלוקים, השם, העיקר לא שמו האמיתי, אחרת זה לא זה. "כי יהודי הוא בזה העולם הגשמי והחומרי, ומעורב בין הגויים, וצריך להסתכל על כל הזבל והלכלוך של אומות העולם" - כןןןןןןןןןןןן אתם הנקיים והטהורים. שמענו עליכם. מה זה הגזענות הזאת ?!?! הלוואי והם היו נקיים כמו אומות מסויימות בעולם ! אבל בנוגע ליהודים בין יהודים אסור שתהיה גזענות. "שום פלוגים שום גזענות שום אפליות, לאהוב כל בר ישראל באשר הוא שם" - גם על הגרמנים הצטווה כך לא ? בקיצור, הפרדה מלאה בינינו לבין העמים האחרים, המלוכלכים, הנחותים, שכוחי האל. "אשרי האדם שזוכה לבטל עצמו בפני הקדוש ברוך הוא"- שוב פעם הפחתה בבריאה של אלוהים עצמו, האדם. אז למה הוא ברא אותכם אם אתם כלכך פחותים ??!! יותר קל לו להיפטר מכם ! סלחו לי, אבל אני מתחיל פחות ופחות לאהוב את הדת שלי. הדת שראיתי אותה תחילה ככל עולמי, כמשאת נפשי. דיבורים כאלה מצד היהודים, ודיבורים כאלה מצד הגרמנים, ועוד דיבורים מצד הטורקים או הערבים או הנוצרים הקתולים או אנאערף לא יודע עוד מי. היא שבראה את השואה, המודעות הקולקטיבית הזאת, היא זאת שיצרה את היטלר, השואה הייתה השתקפות של המודעות של כל בני האנוש על כדור הארץ. המחשבות שלנו מתגשמות במציאות הפיסית שלנו. השואה היא לא תוצר של אלוהים כועס קוצף וזועם על עם ישראל על שלא קיים מצוות והיטלר לא קיבל גיהינום נצחי על שרצח 6 מיליון יהודים. אנחנו יצרנו לעצמנו את היטלר כדי ללמוד שיעור מסויים על עצמנו. כנראה שלא למדנו מהשיעור הזה כלום, כי הדיבורים עדיין נמשכים, דיבורים על פירוד, עליונות וכו´. אז לפני שהיהודים הנכבדים הקיצוניים או הלא קיצוניים האלה מגנים את העם הגרמני על מה שעשה לנו, שיסתכלו מה הם מלמדים את העם שלנו.

היהדות אינה שונה בכך

א. בכל הדתות, בחוגים הפנאטיים, מסתובבים פשקווילים דומים. למעשה, הפרסומים דומים כל כך - באיסלם, בדת הקתולית, אצל עדי יהווה (סליחה, אבל הפעם זה שמו של הפלג) ועוד .... כל כך דומים שחשבתי פעם להציע שכולם ביחד ייסדו דת משלהם ויעזבו את כל היתר במנוחה. שהרי, ולפחות על פניו, ברור מאיליו שהמשותף ביניהם עולה על השונה. ב. היהדות אינה מתייחדת בתפיסת ההתבדלות הגנטית שלה - הנה ראינו שגם הדרוזים רואים עצמם כגזע טהור. וזו רק דוגמא אחת. בשביל להביא דוגמא נוספת, אצטרך לפשפש היטב בעובדות לגבי הקסטות בהודו. אני מייחסת לכך סיבות שונות מהמצויין כאן, אבל זה לדיון נפרד. ג. לא כל זרם קיצוני שמפרסם שטויות מייצג את הדת. כבר פגשתי וקראתי שוטים בני כל מיני דתות. אווילים יש בכל מקום - גם בקרב החילוניים, אגב. וגם מפרסומי שטנה של חילוניים אני לא מחזיקה. ד. מה שהכי הפריע לי במאמר שלך הוא הטלת האשמה על השואה ביהדות. אתה נעזר לצורך כך בתיאוריה ניו אייג´ית (אסתכן ואומר אפילו "סתית"): "המודעות הקולקטיבית הזאת, היא זאת שיצרה את היטלר, השואה הייתה השתקפות של המודעות של כל בני האנוש על כדור הארץ. המחשבות שלנו מתגשמות במציאות הפיסית שלנו." יצאת לגמרי מדעתך? אחסוך הקשות מקלדת במקרה זה.. לפי היגיון זה - קורבנות אונס אשמות בגורלן, הרוגי ה 9/11 המיטו זאת על עצמם, וקורבנות הפיגועים פשוט לא הכילו את המודעות הנכונה. היגיון חשוך כזה גרוע בעיני מכתב השיטנה שבחרת לצטט ממנו. מול היגיון כזה, בדיקת מזוזות כבר נראית נאורה.

CuteGuy18

New member
ובכן

א) ספרון זה נכתב ע"י חסידי ברסלב, שדווקא נחשבים בעיני רבים כמתונים יחסית לחסידי סטמאר וכל שאר הקיצונים. ב) אני לא מטיל את האחריות על היהודים בלבד, אני מטיל את האחריות על כל הגזע האנושי. היהודים שדיברו על היבדלות, הגרמנים שדיברו על היבדלות, וכל עם אחר שדיבר על היבדלות. וכן זה נוצר ממודעות קולקטיבית. תגידי ניו אייג´ או לא ניו אייג´ אבל האם פיגועי התאומים לא נוצרו בגלל איסלאם ? בגלל דת ? האם זה לא דיבורים על עליונות ? גם אונס שקורה הוא אונס עקב הטאבו והאיסור ששמו סביב המיניות. עקב החסימה של האנרגיה המינית ואי כיוונה לערוצים הנכונים. מספיק כבר לחפש את ההאשמות בשמיים, הגיע הזמן לקחת את האחריות למעשי ידינו, כי יותר קל לשנות משהו שאת עושה מאשר ש"מישהו אחר" עושה לך

למעלה