האושר של חיי הופעה של להקת משינה

האושר של חיי הופעה של להקת משינה

הופעה של להקת משינה!! אני חובב רוק ישראלי,ולדעתי ואני אוהב את כולם(אפילו את שייגעצ) מי שלא היה בהופעה של להקת משינה,לא ידע רוק ישראלי במיטבו,בשיאו לכן אני אומר,חייבים לעשות עצומות,להחתים אנשים,למען חזרתה של להקת משינה לפעילות!!! אבל אני ראלי אנו חיים בישראל שבה יש סדר עדיפויות מובן,על עיניינים בוערים שעל סדר היום ,לפני להקה אגדית כמו משינה,אין לי ספק שאם היינו גרים בארה"ב אנשים היו עושים יותר למען חזרתה של משינה!! משינה העניקו לי את רגעי האושר הגדולים ביותר בחיי!!! וזו הזדמנות קטנה להגיד להם תודה!!! כל עוד אני חיי,תמיד אשאף לראות עוד פעם את להקת משינה בהופעה!!! שלום חנניה [email protected]

שלמונזה

New member
שלום שלום!!!

טוב לדעת שאתה חי... בתור מעריץ של משינה הייתי מציעה לך לפנות עוד כמה צעדים לפורום משינה שלנו...! וחוץ מזה שיש באוויר המון שמועות על איחוד... יפית

maayan15

New member
הייתי רוצה...

שתהיה עוד הופעה.... אני מהחסריי מזל האלה שעדיין לא ראו הופעה שלהם.....אני אומרת עדיין בתקוות שווא לאיחוד שכנראה לא ייקרה....

N a V e

New member
אני אופטימי ויותר מכך,

יש לי תחושה חזקה מאוד שהשנה יזוז משהו בנושא. יש לחץ עצום מצד הקהל. אני מעריך שלחברי הלהקה מתחיל לחזור התאבון לאחר תקופה כה ארוכה של מעין בצורת מוזקלית..זתומרת כל אחד מהם המשיך בדרכו,אבל החוליה הזו השלימה אחד את השני בצורה מדהימה. שמחתי לשמוע,ואני שמח לראות לפי הסקר,שמשינה עדיין מספר אחת אצל הרבה אנשים,גם אחרי 7(כמעט 8) שנים. np-משינה-עכשיו את בוכה

היית בהופעה של יובל בנאי ../images/Emo68.gif

ושלומי ברכה. אבל זה באמת לא אותו דבר

-אלה-

New member
../images/Emo7.gifאיך הייתי רוצה שמשינה יחזרו!

חבל שאני לא יכולה ללכת להופעה זה יהיה כל כך טוב אם הם יחזרו אבל מה הסיכוי... אבל בזמן האחרון יש יותר שיתופי פעולה בין הלהקה אז באמת למה שלא יחזרו וזהו...

למעלה