הוא היה רק בן 15

הוא היה רק בן 15

אני רוצה לשתף אתכם בהודעה שהעבירו לי (מפורום אחר בנושא אחר) ומצאתי לנכון לשתף אתכם. (אני מקווה שלא אצטרך להתנצל אח"כ על שום דבר כמו שקראתי ולא הבנתי על מה היה להתנצל). מיכל, מנסיוני בחינוך המיוחד אם מישהו נפגע בטעות צריך לבקש ממנו שידגים לנו בפורום ממה הוא נפגע ולא באימיילים נסתרים, כי התופעה הזו מפחידה כנראה את הגולשים לכתוב פה (וזו תשובתי לשאלתך איפה כולם)

מיכל בר

New member
תודה על הלינק...

אהבה ראשונה, ולפעמים היא עוד נזכרת.. וחשבתי על איך מבטיחים הבטחות שכאלה, מי שהראשון ימות .. איך אלו רק מילים, ופתאום זה לא רק..

נירית חביבה, טוב שאת משתפת והרשי

לי להגיב לעניין ההתנצלות המסויימת שכנראה עליה הצבעת.... אז קודם כל אפשר ומותר להתנצל אם פוגעים במישהו, וזה דווקא מאד אנושי. חוץ מזה יש כאן איזו דינימיקה משפחתית, שכנראה בגלל היותך חדשה טרם הספקת להכיר אותה ואני מקווה שתכירי במהרה... ואז תביני שללא ספק הייתה פגיעה (ולבטח הייתה מכוונה טובה) והמתנצל בחר לנהוג באופן מכובד ואכן התנצל. קצת מרגיז אותי שבחרת לעשות הכללה ולציין שיש איזו תופעה מפחידה שבשלה אנשים פוחדים לכתוב בפורום!!! אז הנה אני לא פוחדת וכמוני לבטח גם כל השאר ואפילו, נהפוך הוא..... לא יודעת על כולם אבל יודעת שכולם כאן, חוץ מאלו שמטיילים ונופשים ואוגרים כוחות לימי החגים המתישים. אז לא לפחוד נירית וכמו שאת לבטח יודעת מהחינוך המיוחד חשוב לדעת להתנצל.

עדנה יקרה, הכל את צודקת

אין לי בעייה עם להתנצל, הכל את צודקת מה שכתבת, חוץ מדבר אחד שלא הבנתי, מה היתה הפגיעה בהבאת הקישור ומדוע היה צריך להתנצל על הודעה שכבר פורסמה לפני שנה, לדעתי להיפך. בדקתי מי זאת אורית,וראיתי שאורית כלל לא כתבה בפורום הזה יותר משורה אחת (אולי שתיים), לכן לדעתי היא צריכה לשמוח ולהודות למי שציטט אותה (סוף סוף)בהודעה עם קצת תוכן. (לא קשור לדינמיקה משפחתית, גם במשפחה צריך לשים דברים על השולחן ולא סתם לחפות על מי שאינו צודק.) עדנה, אני מאד אוהבת לקרוא את דברייך

רציתי להוסיף ולייעץ.

קצת הומור מפעם לפעם הוא מרכיב חשוב לחוסן הנפשי של כל אדם, ורצוי לכל אחד לאמץ לעצמו טיפה מהמתכון הזה נהוג היום בין אנשים אינטליגנטים לקבל בהבנה קריצות מזדמנות של משחקי מילים. חסה... וחסה.... מה היה לא בסדר בזה? חסה הרי היא ירק נייטראלי ומקובל .היא לא קלבאסה, שנחשב לירק לא מכובד. לכן ההתנצלות לא מובנת לי, ולכן כתבתי אתמול שמפחיד לכתוב בפורום אם מכזה דבר מישהו בוגר יכול להיעלב

נירית המייעצת החביבה ...... ../images/Emo8.gif

אז אם אחבר את האינטליגנציה האפונית שלי, ואקבל ממך את ההמלצה להומור אצליח להגיע בקריצת עיין למסקנה שלכותבת יש זיפי זקן והיא גם יודעת לתת "עזרה" ותמיכה בשעת הצורך......... האם עברתי את מבחני החינוך המיוחד וקפצתי כיתה? ועל כל השאר יבוא הסבר באחד הימים הקרובים..... כך או כך חיוך גדול בשבילך ואפילו חיבוק.

נירית המייעצת החביבה ...... ../images/Emo8.gif

אז אם אחבר את האינטליגנציה האפונית שלי, ואקבל ממך את ההמלצה להומור אצליח להגיע בקריצת עיין למסקנה שלכותבת יש זיפי זקן והיא גם יודעת לתת "עזרה" ותמיכה בשעת הצורך......... האם עברתי את מבחני החינוך המיוחד וקפצתי כיתה? ועל כל השאר יבוא הסבר באחד הימים הקרובים..... כך או כך חיוך גדול בשבילך ואפילו חיבוק.

אלירון

New member
עדנה יקרה

אני אמנם רק מהנדס גנים ונוף אך לדעתי אני אהיה איתך באותה כיתה. שולח לך גן פרחים.

למעלה