החזרת עוברים מוקפאים

מצב
הנושא נעול.

t a l 3 0

New member
החזרת עוברים מוקפאים

החזרת עוברים מוקפאים
אני לאחר טיפול IVF ראשון עם תשובה שלילית ו-11 עוברים מוקפאים במצב טוב מאוד (חלוקה ל-8 תאים ביום 3). שאלתי היא האם מישהי הצליחה להרות מעוברים מוקפאים ומה הסיכויים להרות מעוברים מוקפאים? אני צריכה השבוע לעבור החזרת מוקפאים ואני רוצה להחליט האם בחודש הבא (במקרה שההחזרה לא תצליח) להתחיל טיפול מההתחלה או להמשיך בהחזרת המוקפאים. שכחתי לציין אני בת 30 ואנו מסווגים כ- עקרות "בלתי מוסברת". תודה לכולכן על התשובות

תשובה חלקית :

החזרת עוברים מוקפאים
אני לאחר טיפול IVF ראשון עם תשובה שלילית ו-11 עוברים מוקפאים במצב טוב מאוד (חלוקה ל-8 תאים ביום 3). שאלתי היא האם מישהי הצליחה להרות מעוברים מוקפאים ומה הסיכויים להרות מעוברים מוקפאים? אני צריכה השבוע לעבור החזרת מוקפאים ואני רוצה להחליט האם בחודש הבא (במקרה שההחזרה לא תצליח) להתחיל טיפול מההתחלה או להמשיך בהחזרת המוקפאים. שכחתי לציין אני בת 30 ואנו מסווגים כ- עקרות "בלתי מוסברת". תודה לכולכן על התשובות
תשובה חלקית :
הריתי פעם אחת, אך עברתי הפלה טבעית בשבוע 6 .קודם כל קחי בחשבון שלמרות שכל העוברים שלך הוקפאו במצב טוב, זה לא אומר שכולם ישרדו את ההפשרה. אני מקווה שיהיו לך מספיק עוברים לשתי החזרות לפחות. הסיכויים הם באזור 10% שזה הרבה פחות מטיפול רגיל (מעל 30%). קחי בחשבון גם שיש קופות חולים שסופרות החזרת מוקפאים כטיפול , או חצי טיפול ואז זה יורד מהספירה של מספר הטיפולים הכולל שאישרו לך !!! מצד שני, יש ילדים שנולדו מהחזרת מוקפאים וקחי גם את זה בחשבון. אז מה שתחליטי , שיהיה בהצלחה

ריניני

New member
ויש גישה "כלכלית"

החזרת עוברים מוקפאים
ויש גישה "כלכלית"
שאומרת - קופות חולים מממנות טיפולים עד שני ילדים, אז נמצה קודם את מה שהם נותנים ו"נחסוך" את המוקפאים לילד השלישי. יש בזה עוד היגיון: בעתיד נהיה מבוגרות יותר, ולכן פוריות פחות, ועדיף לשמור את העוברים האלו לאותה תקופה. ומצד שני, כדאי להשתמש במה שיש ולעזוב את החשבונות האלו. לכבד את הגוף שלנו ולפטור אותו מטיפול לא הכרחי. נראה לי שזאת צריכה להיות החלטה אישית/זוגית, שלוקחת בחשבון את כל השיקולים. אה, ובעניין המוקפאים - נכון שלא כולם שורדים, אבל ככל שהעובר היה במצב טוב יותר בעת ההקפאה, סיכויי השרידה בהפשרה טובים יותר. ובכלל, שתצליח ההחזרה השבוע וכל השאלות יידחו לילד הבא!

11 תינוקות פוטנציאליים יש לך שם

החזרת עוברים מוקפאים
11 תינוקות פוטנציאליים יש לך שם
במקפיא. אני חושבת שזו מחשבה נפלאה! כפי שכבר נאמר, לעוברים מוקפאים יש סיכוי קטן יותר מאשר לטריים, אבל יחסית למאמץ, (שלא נדבר על הנזק ארוך הטווח של ההורמונים) לי זה עדיין נראה מאוד מאוד כדאי. אם תבקרי בפורום הורים לאחר טיפולים נדמה לי שתוכלי לראות תמונות של כמה "ארטיקים" לשעבר מקסימים במיוחד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה