הטוב
הרע
והלא נורא

shlomitzi

New member
הטוב ../images/Emo45.gif הרע ../images/Emo31.gif והלא נורא ../images/Emo4.gif ../images/Emo220.gif

סליחה על האיחור האופנתי אבל הנה באה לה הפינה השבועית שלנו! והפעם, האלבום האהוב Toys in the Attic. רשימת השירים: Toys In The Attic Uncle Salty Adam's Apple Walk This Way Big Ten Inch Record Sweet Emotion No More No More Round And Round You See Me Crying אז מה נחשב אצלכם בטוב, ברע ובלא נורא?

shlomitzi

New member
אז הנה שלי:

הטוב: Toys In The Attic -שיר הנושא, אני אוהבת את השיר הזה למרות שלאחרונה יש לי זווית חדשה עליו
Adam's Apple - הסיפור התנכ"י? יש עוד משהו להגיד עליו חוץ משהוא מגניב? Walk This Way - האמת שבהתחלה הכרתי רק את הגרסא עם RUN DMC וכששמעתי את זה בהתחלה זה נשמע לי נורא מוזר אבל מהר מאוד התרגלתי והשיר הזה בגרסא הזו הוא אחד האהובים עליי בכלל, וכיף לשיר את זה! Sweet Emotion - התלבטתי אם לשים בטוב או בלא נורא, את השיר עצמו אני אוהבת, אבל אני כל הזמן נזכרת בקליפ וזה מעצבן אותי חח ובכלל קצת כואב לי על ג'ו כשאני שומעת את השיר הזה, אלייזה ה-
No More No More Round And Round - שתי השירים הנ"ל - מזמן לא שמעתי אותם והייתי צריכה ללכת ליוטיוב לשמוע אותם שוב והחלטתי שאני אוהבת אותם מאוד פשוט לא זכרתי את זה.
הרע: You See Me Crying - לא מתחברת למילים ולא ללחן. למרות שהוא על חודה של נקודה ברע ולא בלא נורא. הלא נורא: Uncle Salty - לא יודעת מה כ"כ מתלהבים ממנו, הוא שיר טוב אבל לי לא עושה את זה כמו לכולם, אולי זה עוד יבוא לי. Big Ten Inch Record - כנ"ל שיר טוב, יש לו ביצועים מעולים כמו באנפלגד, אבל הביצוע בדיסק לא משהו לכן הוא בלא נורא שלי.

adili6

New member
שליי

טוב: Walk This Way Big Ten Inch Record Sweet Emotion No More No More שירים מצויינים אחד אחד! big inch מצחיק אותי כל פעם מחדש, no more פשוט טוב לי עם הקצב, sweet emotion גורם לי להזדהות עם סטיבן (עכשיו שאני יודעת כמה אליסה הייתה קקה) ו-walk this way גורם לי לחשוב כמה סטיבן היה גאון בלהכניס טקטסים לא תמימים במיוחד לרדיו.. גאוני מה שהוא עשה כאן! רע: Adam's Apple Round And Round לא יודעת למה, אבל את שני אלה אני פשוט לא אוהבת... לא נורא: Uncle Salty You See Me Crying

SaintJohn

New member

זה כבר אלבום שלישי ברצף, עם שום דבר רע. אבל זה לא מפתיע, כש ארבעת האלבומים הראשונים הם מהטובים ביותר של הלהקה... הטוב: Toys - קצב מהיר וכייפי. אולי לא מהאהובים עליי ביותר, אבל עדיין מאוד מאוד אהוב. פתיחה נפלאה לאלבום. Uncle Salty - סוג של היפך גמור מהשיר הקודם. עכשיו הקצב ירד, הנושא הפך לרציני, אפל ואף מטריד. אבל עדיין קסום ונהדר. בהחלט אחד השירים הכי Underrated של אירוסמית', ונראה לי שהפעם אחרוג ממנהגי ואוסיף: אם לא ה-. Adam's Apple - שיר כייפי נוסף. מאוד אהוב, אבל לא יותר מדי. עושה את העבודה בול כמו שצריך. Walk This Way - השירים הכייפייים נמשכים להם, אבל הפעם זה שיר שהפך לאגדה, ולכזה שאין הופעה בלעדיו. אובררייטד? אולי יש כאלו שיגידו שכן, אני לא. אציין שאת גירסת הסטודיו אני מעדיף פחות. Big Ten Inch Record - האמת שכבר אין לי ממש מה להגיד פה. שיר נוסף שעושה את העבודה כמו שצריך, ושנשמע הרבה יותר טוב בלייב מאשר בסטודיו. והמפוחית של סטיבן מחוללת פלאים. Sweet Emotion - אחד השירים שתמיד היו מהאהובים עליי ביותר. הכל בו פשוט מושלם. הפתיחה השקטה, המסתורית והמסקרנת, הגיטרות המדהימות, הקצב המעולה. מבחינתי ברור לי שזה השיר הטוב ביותר באלבום. אין הרבה שירים של אירוסמית' שמתעלים עליו. No More No More - שיר שאף פעם לא היה מהאהובים עליי, אבל לאחרונה אני מחובר אליו קצת יותר. יש בו מידה של מונוטוניות שאני לא ממש אוהב. אבל הסולו משובח, ועל זה אין עוררין. You See Me Crying - שיר נוסף שהוא לא מהאהובים עליי ביותר. לא ממש עושה לי את זה, אבל אני עדיין מעריך אבל העובדה שזו בלדה מעולה, מאוד Underrated. אם היתה לה יותר חשיפה, אני בטוח שהיא היתה זוכה לפופולריות גדולה. הלא נורא Round and Round - לא עושה לי את זה, לא מתחבר אליו, לא יודע למה. זה בכלל לא שיר גרוע, אבל לא זכור לי שאי פעם ממש אהבתי אותו. בהחלט לא מפסגת יצירותיו של בראד

למעלה