הטיסה משבוע שעבר בזכרון

ASI Z

New member
היי עודד ,סתם שאלה ,האם הנחיתה התבצעה

במקום שתיכננת מראש ?

חגי

New member
חבל שחסרה הדקה הראשונה של הטיסה

אחרי המראה. זה הקטע המעניין לראות את הגרוד ואיך צברת גובה ראשוני.

חגי עצ

New member
שלום עודד, לטעמי,יש לך טעות קטנה רק! בעריכה:

בקטע הראשון,אתה מתקרב כשאתה בתוך הריתמה ומוביל את הדאון לעמדה.בקטע השני,אתה כבר מתחיל בריצת ההמראה. אתה לא מראה את חיבור הריתמה לגלשן! אני,אם הייתי מתחיל כמוך בקטע הראשון, הייתי מצרף את העוד כמה שניות של חיבור הריתמה לגלשן. הסתכלתי בשביל להשוות המראה ונחיתה. כמדומני שיש לך מסילה בגב לרצועת התלייה, מה שמקל על לעבור למצב זקוף ,נכון? בריתמה שלי ,אין. לכן כנראה אני מגיע רק למצב כמעט זקוף.

אתה צודק.

לרתמת רוטור יש סליידר שמקל על העמידה. אני אשתדל לצרף גם את הקטע שבו אני נקשר בסרטון הבא.

Toruk Makto

New member
עודד, לא יודע למה אבל רק את הקישורים שלך

ליוטיוב אני לא מצליח לפתוח באופן קבוע. קישורים אחרים נפתחים ללא בעיה. למישהו יש הסבר? תודה

חגי

New member
אולי בטעות הוא נחסם במחשב שלך!

יעני היוזר שלו הוקלד אצלך כחסום. תנסה לעשות SIGN OUT

תשובות

אסי, לשאלתך תכננתי לנחות ליד החברה. כשהגעתי מהר מעליהם, וידאתי שיש לי מספיק גובה כדי לבצע 180 מסודר כדי להגיע לנחיתה. חגי, חיפשתי בעיקר קטעים שאתה ואילן הופעתם, אך רוב הטרמולים שלי עם אילן היו באותו גובה כשהוא נמצא ב 180 שלי, ואת זה המצלמה לא הצליחה לתפוס... יובל, רציתי לשאול מי צעק לי "יפה מאוד" פעמיים (תו"כ שאתה ומיקי סיכמתם ששכחתי להוריד מדפים...). שימי במקרה ? (-:

ASI Z

New member
אחי,אני סומך על הכישורים הטובים שלך...

סתם היה נדמה לי שקצת קשה לך לרסן את הגלשן לקראת הנחיתה.

joesepe

New member
לי נראה היה

שאתה עובר מעל הכותנה מאוד נמוך. אחרי כמה הקפות בקורס של ירון, אני מוכרח לציין שלראות את הכותנה מגובה כזה קצת הבהיל אותי. יכול להיות שזה כי אני רגיל לגלשן מתחילים עם יחס גלישה נמוך בהרבה, ויכול להיות שאני לא "רואה" את הרוח, ולכן קשה לי יותר להעריך כמה מרחק אפשר יהיה לעבור בגובה כזה. אני מניח שחסרה לי פרספקטיבה גם לגבי איזור הנחיתה. למשל, ממצלמת הכנף שלך לא רואים את הגלשנים האחרים בשדה הנחיתה. מה שמעניין אותי בתכל'ס, זה למה בעצם את כל ההכנות לנחיתה אתה עושה מעל לכותנה ולא מעל לשדה הנחיתה? נראה לי שהייתי מעדיף להשאר מעל שדה הנחיתה בגובה כזה וכמה שיותר קרוב לפיינל, אבל השיקולים שלך בוודאי היו שונים. אשמח אם תקדיש (\תקדישו) זמן לענות לי על תהיות הגוזל... תודה ושנה טובה, יוסי.

חגי

New member
לא רואים את הגלשנים כי המצלמה מצלמת לצד

השני. שדה הנחיתה לא מאפשר טיסה מעליו אם רוצים לנחות בו. אלא אם כן אתה רוצה לנחות 100 מטר מערבית לכל שאר החברה. כשעושים שיפוט לנחות בתחילת שדה אז צריך להתארגן קצת מזרחית לו כשהרוח מערבית (וזה מה שכולנו עשינו.)

buneco

New member
בדרך כלל בעיה בפלאש פלייר..

תכנס ל www.flash.com ותוריד פלאש פליר 11 אתה יכול גם לנסות דפדפן אחר .. פיירפוקס/כרום ..

למה לא המשכת לעלות לגובה

ראיתי שהיו לך עננים קטנים האם זה נכון שאפשר היה לעלות עוד קצת לגובה או שאני טועה

למעלה