היום כשכולם רואים שכל נסיגה משטח לא מביאה שלום אלא רק מקרבת את קו המלחמה הבא נשגב מבנתי

evglev1

Well-known member
מנהל
שיש עוד שמאלנים שמאמינים שאם נצא מיו"ש ונגרש משם את היהודים יהיה שלום.
רק מח חולני יכול לחשוב ככה אחרי מה שכולנו ראינו מה 7 לאוקטובר בצפון ובדרום
רובם לא חושבים על שלום, רובם מאמינים בחומה בינינו לבין הפלשתינאצים, כמו שהמומחה לקנוניות הסביר שהגדר בעזה פשוט לא הייתה כמו שצריך וגדר גבוהה ומוגנת יכולה ליצור חיץ בינינו לבין ערפדי האדם האדם.

מוטי חוף

Well-known member
הנסיגה מרצועת עזה+טרנספר נצרים/קטיף הולידה את גיא הריגה בשואת עוטף עזה .

Harrington

Well-known member
מנהל
מרחן בלתי נילאה
נעים מאוד כמו תמיד, הרינגטון.
כאשר אני כותב עובדות בדוקות ומוכחות,
לכשהיום הזה יגיע, אשמח אם תעדכן. זה יחייב אותי כנראה לנטילת כדורים נגד התקפי לב ככל שקיימים כאלו, שכן הבהלה תהיה גדולה. אבל בכל זאת אשמח להיתקל ביום הזה שיבוא במהרה בימינו אמן.
אז אידיוטים חסרי מענה
בניגוד אליך למשל, שמהווה אידיוט בעל תקנה? אופטימיות זאת תכונה חשובה ידידי :). אשריך ואני כמובן מסכים איתך ומאמין בך ובאפשרויות התקנה שלך.

נישאר להם רק למרוח.
אמת, אבל סולחים לך על כך, באשר ברור שהדבר נובע ממצב נפשי מסוים וזאת דרך ההתמודדות שלך. אז אל תרגיש יותר מדי רע עם מנהגך זה.

Henry0

Well-known member
נעים מאוד כמו תמיד, הרינגטון.

לכשהיום הזה יגיע, אשמח אם תעדכן. זה יחייב אותי כנראה לנטילת כדורים נגד התקפי לב ככל שקיימים כאלו, שכן הבהלה תהיה גדולה. אבל בכל זאת אשמח להיתקל ביום הזה שיבוא במהרה בימינו אמן.

בניגוד אליך למשל, שמהווה אידיוט בעל תקנה? אופטימיות זאת תכונה חשובה ידידי :). אשריך ואני כמובן מסכים איתך ומאמין בך ובאפשרויות התקנה שלך.

אמת, אבל סולחים לך על כך, באשר ברור שהדבר נובע ממצב נפשי מסוים וזאת דרך ההתמודדות שלך. אז אל תרגיש יותר מדי רע עם מנהגך זה.
מרחן בלתי נילאה

יש פער של מעבר ל- 10 נקודות IQ בישראל
בין הימין לשמאל.
(בארה"ב ובאירופה הפער קטן יותר).

אני כמובן לא מצפה שבורים ידעו זאת,
ואני לא מצפה שמטומטמים יבינו שהם בורים.

Harrington

Well-known member
מנהל
מרחן בלתי נילאה
שוב וכרגיל, נעים מאוד, הרינגטון (מתי תלמד שאין צורך שתציג את עצמך בכל כותרת פוסט שלך? הגיע הזמן שכבר תדע זאת...).
בין הימין לשמאל.
לא יודע על הIQ בין ימין לשמאל בישראל או בעולם. יודע שאם חו"ח תחליק ביום מן הימים מהאגו שלך לאיי.קיו. שלך, מצבך יהיה כנראה חו"ח ל"ע קשה מאוד מגובה הנפילה. אבל ניתוח IQ של גורמים פוליטיים זה משהו שאשאיר לך לעשות כשאתה משוכנע שאתה כל כך טוב בזה הרי ;-).
אני כמובן לא מצפה שבורים ידעו זאת
מזל, כי בלי ציפיות גם אין אכזבות כידוע :).
כנ"ל. אבל כאן זה מזל כפול, כי כל עוד אינך מבין את מצבך אתה גם לא צריך להתמודד איתו ולהרגיש רע בגינו. למען הסר ספק, הדברים נכתבים במלוא הרצינות וללא טיפת ציניות.

עם זאת, בזאת נראה לי שמיצינו הנרי יקר. אני מוגבל מעט היום, לפחות בשעה זו, בזמן שמוקצב לרשותי לשחק עם הילדים הקטנים שבחבורה. עמך הסליחה ואולי אצליח להתפנות אליך שוב בהמשך היום.

רוב הזמן נח

Well-known member
מרחן בלתי נילאה

בין הימין לשמאל.

אז עדיף היה שהיית נשאר עם עניינך עם הפרות.

evglev1

Well-known member
מנהל
מרחן בלתי נילאה

בין הימין לשמאל.

הפער הזה נשמר כשהעולים מבריה"מ היו בימין?

evglev1

Well-known member
מנהל
מרחן בלתי נילאה

כאשר אני כותב עובדות בדוקות ומוכחות,
אז אידיוטים חסרי מענה,
נישאר להם רק למרוח.
גם סטאלין חשב שזאת עובדה שכל מי שהוא הורג באמת מסכן את חייו או את קיומה של בריה"מ. ואולי גם פוטין חושב שזאת עובדה שהמערב רוצה שרוסיה תתפצל וכל אחת מ-82 הרפובליקות של הפדרציה הרוסית תהיה מדינה בפני עצמה.

Henry0

Well-known member
למה אתה משקר?
הקשבנו לכם טוב מאוד, הכל מתועד

היגיון של אדם חסר כל היגיון

כאשר אני כותב אמת,

לאנשים חסרי כל יכולת הגיונית,
נידמה שזה שקר.

כשאר השמאל התנגד לנסיגה מעזה של שרון ללא סיכום,
התחיל האסון שהימין הנחית על ישראל.
זה מחיר הטימטום הימני.

כאשר רבין הביא לפיתרון, היחידי האפשרי,
הימין העדיף לגנוב אדמות מפלסטין.

marabo

Well-known member

כאשר אני כותב אמת,

נידמה שזה שקר.

זה מחיר הטימטום הימני.

למה אתה משקר?
לא היה שמאלני אחד שהתנגד בכנסת לנסיגה של שרון

evglev1

Well-known member
מנהל
מדברי הנרי עולה שאתה אם כן "לאנשים חסרי כל יכולת הגיונית". תגיד תודה לפחות שאתה לא "מרחן בלתי נלאה" ;-).
אז שניכם ברי מזל כי אותי הוא קודם "אבחן" כבעל IQ נמוך במיוחד. ואחר כך טען שאני מקפיד לא לומר מילה אחת של אמת, מכיוון שזו דעתו גם על ראש הממשלה, אז מבחינתו כנראה אני יכול להתחרות עם ראש הממשלה על התואר השקרן הגדול ביותר או בבדיחה לנצח את פינוקיו בתחרות השקרן הכי גדול.

Harrington

Well-known member
מנהל
אז שניכם ברי מזל כי אותי הוא קודם "אבחן" כבעל IQ נמוך במיוחד.
בחייך. זה בקטנה :). בכלל אתפלא אם הוא סבור שיש לי IQ כלשהו, לא גבוה ולא נמוך :).
ואחר כך טען שאני מקפיד לא לומר מילה אחת של אמת, מכיוון שזו דעתו גם על ראש הממשלה, אז מבחינתו כנראה אני יכול להתחרות עם ראש הממשלה על התואר השקרן הגדול ביותר או בבדיחה לנצח את פינוקיו בתחרות השקרן הכי גדול.
ייאמר לזכותו שעל אף שיש כמה שהוא משמיץ באופן מיוחד וחריג קמעה, בס"ה הוא די מקפיד לזלזל בכולם באותה מידה, לשנוא את כולם באופן דומה (אם כי לענ"ד הוא שונא את עצמו באופן מיוחד וחריג יותר) ומקלל ומגדף גם ללא עודף אבחנות :). אמנם רבים מהנוהגים לתקוף פבלובית ולהתנשא על אחרים, עושים זאת ככלל ליותר מגולש אחד (אם כי יש כאלה ש'סובלים' יותר מאחרים כידוע ולא נזכיר שמות ;-)). אבל אצלו זה ממש 'הוא והעולם'.

evglev1

Well-known member
מנהל

כאשר אני כותב אמת,

נידמה שזה שקר.

זה מחיר הטימטום הימני.

חיים רמון ועמרם מצנע הם לא שמאל? הם לא רק תמכו הם גם יזמו את הנסיגה החד צדדית!!!

Harrington

Well-known member
מנהל
כמובן, אבל זאת לא אשמת מרבו שהרי כידוע לכל, אתה היחיד כאן (ולמעשה בעולם כולו) שהוא אדם עם הגיון :).
כאשר אני כותב אמת,
That will be the day :). תגיד, חבר שואל, בשביל לכתוב אמת אדם לא צריך קודם לדעת להבחין בין אמת לשקר? בין טוב לרע?

נידמה שזה שקר.
יעני לכל העולם זולת לך עצמך? המממ... אם אני הייתי כותב את זה מזמן מישהו היה משיב לי משהו על משהו שמגעגע כמו ברווז והולך כמו ברווז ;-).
כשאר השמאל התנגד לנסיגה מעזה של שרון ללא סיכום
זה מחיר הטימטום הימני.
מעבר לכך שכפי שמרבו השיב לך נכון, השמאל בשום שלב לא התנגד לנסיעה מעזה של שרון ללא סיכום, מה בדיוק הקשר בין שני הדברים? נניח לרגע, סתם בשביל הדיון, שהשמאל אכן התנגד להתנתקות (בשמה המכובס). איך התנגדות (דמיונית אמנם) זו של השמאל גרמה לכך ש"התחיל האסון שהימין המית על ישראל"? כאילו, אני יודע שאני בור, טיפש, מרחן, ושאר קללות שבאמתחתך, אבל בכל זאת נורא מסקרן אותי מה מסלול החשיבה שלך בקטע הזה. כיצד התנגדות של מחנה פוליטי אחד יכול להוביל ולגרום לאסון שמחנה פוליטי אחר גורם לו?
סתם להשכלה כללית (מיועד לאוהבי האמת, העובדות והמציאות, אל תרגיש חובה להגיב בדווקנות), הימין מעולם לא "גנב אדמות מפלסטין" (שאגב לא הייתה קיימת אז, כשם שהיא לא קיימת עד עצם היום הזה).

איזה פתרון רבין הביא בדיוק ועוד כ"יחידי אפשרי"? אמנם הוא לדעתו (לאלו המאמינים בכך. הלכה למעשה הוא בעצמו לא האמין ב"פתרון" שהביא אלא נגרר לכך על-ידי 'חברו' פרס והפודל שלו ביילין). אבל מה בדיוק היה הפתרון הגדול? ישראל תחת רבין נסוגה מהעיר עזה (בניגוד לנסיגה מרצועת עזה, שבאה מאוחר יותר, תחת ראש ממשלה אחר ומשיקולים אחרים באופן מוחלט וקיצוני). זה הביא פתרון כלשהו? ישראל המשיכה תחתיו ונסוגה מערים פלסטינאיות נוספות. זה קידם את השלום? ישראל לא עצרה שם, אבל הביאה רב-מרצחים מרחוק ושמה אותו בחצר האחורית שלנו, סיפקה לו כלי נשק לרוב וכספים רבים. נפתרה כתוצאה מכך בעיה כלשהי (זולת מקום מגורים וחשבון בנק ליאסר עראפת ומחסור בכלי נשק לאויבים פלסטיניים של ישראל)?

evglev1

Well-known member
מנהל

כאשר אני כותב אמת,

נידמה שזה שקר.

זה מחיר הטימטום הימני.

בלי קשר למה שהימין העדיף הפלסטינים העדיפו "לחגוג" את השלום והפיוס עם עוד מעשי רצח ופיגועים. השלום פשוט מנוגד לטבע הערבי שערבים בלי רצח זה כמו ישראל או בריטניה בלי כדורגל.

למעלה