היי חברים

מתוקה101

New member
היי חברים

אני עובדת במשמרות וגרה כ-2-1.5 ק"מ ממקום העבודה. וכשאני עובדת ערב אני בדר"כ מגיעה עם הרכב כי אין אוטובוסים ממקום העבודה לבית בשעות הליילה ולשם כך שאחזור בביטחון לבית ולא אחזור ברגל בחושך בשעות מאוחרות וגם שלא אחזור יותר מאוחר מהרגיל למשפחתי האוהבת . מה שקורה הוא שהחבר'ה בעבודה תופסים עליי טרמפ ומבקשים שאחזיר אותם כל אחד לביתו כשיש להם האופציה להזמין מונית ולקבל החזר ואני מעדיפה לחזור למשפחתי בהקדם ולא לעשות סיבובים בעיר כשזמן הנסיעה הוא בדיוק 2 דקות ישר לבית. אני מדגישה שהם גרים רחוק מביתי וזה לא על הדרך מה שנקרא.בעלי גם לא מסכים שאני אחזור יותר מאוחר מהרגיל בגלל שאני מונית של אחרים, ולדעתי הוא צודק במיליון האחוזים. שנינו עובדים מאוד קשה למחייתינו ובקושי רואים אחד את השני וזה פוגע בנו . אז קרה שלקחתי אותם כמה פעמים ולצערי זה הפך למובן מאליו עד שנמאס כי אני בהחלט מרגישה שזה פוגע בי ומנצל אותי. משמרת ערב אחת היינו 4 עובדים ואני הרגשתי ממש ממש לא טוב ורק לי היה הרכב, הם דיברו ביניהם איך חוזרים הבייתה ברמיזות שאני אציע להם שאחזיר אותם הבייתה ואני שתקתי כי לא הסכמתי לעצמי להישבר ולהסכים ובמקום לחזור ב-11 ורבע הבייתה לחזור ברבע לשתים עשרה. אז הם הזמינו מונית ואני נסעתי ברכב שלי הישר לבית והם המתינו למונית כשאני מזכירה שהם מקבלים החזר כך שאין להם פה מה להפסיד לדעתי זה רק פינוק וניצול. אחרי המקרה הזה הם התחילו לעשות עליי פרצופים ולרכל עליי ברמות מגעילות ולנסות לשים לי רגל. אשמח לשמוע דעתכם.

איזה מעצבן זה נשמע

לי קרה בעבר משהו יותר גרוע: הבוסים היו אלו שדרשו ממני להחזיר הבייתה עובדים מסוימים שלא רצו לממן להם מונית, למרות שזה לא היה בכיוון שלי ודרש ממני לנסוע במיוחד ולהגיע הבייתה מאוחר יותר (וכמובן שלא שילמו לי תוספת על הדלק שעלה לי). כשהודעתי שאני לא מוכנה זכיתי לטענות קשות, אמרו שאם זו הייתי אני הם היו מסיעים אותי לאן שאני לא הייתי צריכה (אתם בעלי העסק - זו אחריות שלכם ולא שלי, העובדת הזוטרה). אני אומרת: תתעלמי, את לא חייבת להם כלום והם היו מרגישים אותו הדבר אם היו במקומך.

היי../images/Emo140.gif

אני מסכימה איתך. רק חבל שלא הסברת להם את כל מה שרשמת כאן כדי שיבינו את עמדתך.

את צריכה להגיד שאת נוסעת ישר הביתה וזה לא

בדרך שלך. בלי התחכמויות ובלי שום דבר מעבר. למעשה זה מה שהייתי עושה בפעם הראשונה שמבקשים ממני טרמפ. אומרת שאני נוסעת לX ואשמח להוריד אותם איפה שרק ירצו בדרך ואני נוסעת דרך Y. זה הכל.

למעלה