היי כולם!

Daniel8991

New member
היי כולם!

אוקיי, עכשיו סיימתי את הסדרה ואני לא יכולה שלא להתאכזב מהסיום שלה.. אני לא מדברת על פרק הסיום ממש אלא הסוף בכלל.. ציפיתי למלא תשובות שלא קיבלתי.. אני חושבת שחלק מהרעיון בסדרת מתח זה הציפיה למענה על כל השאלות שנצברו במהלך הסדרה, ומאוד התאכבתי מהבחינה הזו. אני גם חושבת שבשלב מסויים הם התחילו להסתבך בתוך עצמם והעלילה כבר לא הייתה מובנת.. והם בעצמם לא ידעו לתת את התשובות האלו בצורה שתיראה לנו הגיונית (כד כמה שאפשר באבודים). אבל אני חייבת לציין שמאוד אהבתי את סצנת הסיום בה רואים בקו הזמן השני את כולם נפגשים וכל מי שמת חזר. ובמקביל רואים את ג'ק כמו בסצנה הראשונה אך כאן הוא נותר לבדו על האי ומת. ובסוף בסוף כשהעין נסגרת- כמו שהיא נפתחה בהתחלה. הנה כמה שאלות שעלו לי עכשיו לראש: 1. מה היה הקטע של הפסל הענקי? מה גרם לו להפוך לרגל בלבד? 2. מה הקשר של דובי הקוטב לכל הסיפור? 3. מה קרה בסוף לווידמור? 4. למה בעולם המקביל אנחנו לא רואים את וולט ומייקל? ולמה שאר הדמויות לא התאחדו עם כולם בסוף? (כמו אנה לוסיה ואקו) סהכ אחלה של סדרה! חבל שלא סיימו אותה כמו שצריך ):

rawsh

New member
דווקא התשובות לשאלות שלך ידועות למדי

1. הפסל היה של אלת פריון מצרית עתיקה אז כנראה סימל את המוטיב של לידה וחיים, שהאי מייצג. ולגבי השאלה מה הרס את הפסל - ראינו את זה בעונה הזו בפרק הפלאשבק של ריצ'רד: הספינה "הסלע השחור" רכבה על נחשול צונאמי והתנגשה בפסל. 2. דובי הקוטב הובאו לאי ע"י דארמה במסגרת ניסויים להרגיל בעלי חיים לאקלים זר. הם הוחזקו בכלובים באי ההידרה ואחד מהם מצא את דרכו למדבר בתוניסיה, מן הסתם באמצעות הגלגל. 3. ווידמור מת, בן רצח אותו. 4. מייקל לכוד כרוח רפאים על האי בגלל פשעיו, הוא לא יכול לעבור לעולם-הביניים שהשאר עברו אליו. וולט לא שייך לחבורת הניצולים שהאי שיחק תפקיד חשוב בחייהם. הוא היה על האי זמן קצר ועזב אותו ואחרי זה היו לו חיים משלו. אנה לוסיה - אותה דווקא ראינו בעולם-המעבר, אבל באותו קטע ראינו גם שדזמונד אומר להרלי שהיא "עוד לא מוכנה" להמשיך איתם הלאה. אולי זה בגלל שהיא עוד לא התגברה על האופי הבעייתי שלה - גם בעולם שאחרי המוות אין לה בעיה למעול בתפקידה תמורת השוחד שהיא מקבלת מהרלי.

למעלה