היי

קטרין1995

New member
היי

אני חולמת כבר שבוע על רוחות מה זה אומר? ולא ראיתי סירטי אימה לפני השינה אבל אני עדיין חולמת וזה מפחיד אותיייי..

TombRaider25

New member
היי קטרין

לפני שאני ממשיכה אני רוצה לשאול אותך האם את רואה סתם רוחות או שאלו הם אנשים שאת מכירה שנפטרו? מה קורה בחלום האם הן אומרות לך משהו האם הן צוחקות או בוכות או שהן מפחידות אותך? מפני שכל סימן כזה הוא רמז למשהו השאלה היא מה באמת קורה בחלום אם את בכלל זוכרת אותו? אני אשמח לעזור לך להבין מה זה אומר אם רק תוכלי לכוון אותי דרך השאלות האלה. אופירה :)

קטרין1995

New member
אוקיי..

אני לא ממש זוכרת את שאר החלומות אבל אני זוכרת בחלום אחד רוח של ילדה שמנסה לעשות לי משהו רע או להפחיד ואני ברחתי מימנה והיו שם עוד הרבה אנשים שאני לא מכירה וזה היה בבית גדול שאני לא מכירה..

TombRaider25

New member
אני חושבת

שהחלום הזה זה תקשור שהיה לך מן העבר שלך. והילדה הזו מכירה את הגלגול הקודם שלך לכן היא ניסתה להפחיד אותך. את זוכרת איך הילדה הזו נראית? ואיך נראה הבית?

קטרין1995

New member
כן

אני לא בטוחהה...הבית היה גדול והיו שם אנשים מבוגרים כיאילו לא זקנים אבל כמעט.. הבית היה של עשירים כזה.. הילדה עמדה במטבח והסתכלה עליי.. אני והייתי בת 13 לפני כמה זמן.

TombRaider25

New member
לגבי הבית

את יודעת איפה היה הבית? כלומר באיזו ארץ או עיר או איזור? והילדה הייתה בת של עשירים או עניים? בת כמה את עכשיו?

קטרין1995

New member
לא נראה לי...

אבל זה לא בישראל...הילדה היתה ילדה מסכנה כזות ענייה והיו לה בגדים קרועים כאלה....ב-11.10 היה לי יומולדת אז אני בת שלוש עשרה

TombRaider25

New member
אוקיי

כנראה שאת היית בשבילה סוג של איום ולכן בחלום המתוקשר שלך היא איימה עלייך או הפחידה אותך כדי לדעת מה היית בעבר את צריכה לעבור שחזור גלגולים ואז תוכלי להבין מה זה היה. אלא אם כן החלומות האלה לא חוזרים שוב ואם הם כן אז את צריכה לעקוב ולשים לב למסרים שאת מקבלת מהחלומות האלה.

קטרין1995

New member
יש עוד משהו..

ניזכרתי שהייתי צמודה לאחד המבוגרים כיאילו הסתתרתי מהילדה...זה אומר משהו ? מה החלום הזה יכול לומר על הגלגול הקודם שלי ? מה זה שחזור גלגולים? אה ותודה שאת עוזרת לי ^^

TombRaider25

New member
יכול להיות

שאולי את היית יותר קטנה ממנה, או שהייתן אחיות והיא סתם הציקה לך. זה אומר שאת הצטרכת הגנה של מבוגר אני חושבת שלגבי היום את צריכה הגנה ממבוגר או ממישהו שישמור עלייך מפני משהו שאת מפחדת ממנו. חלום לפעמים אומר משהו שאת מתביישת להגיד בקול רם אז התת מודע שלך אומר את זה. שחזור גלגולים זה טיפול אלטרנטיבי בבן אדם שחווה מאורעות מגלגול קודם ומנסה להגיע למקור הבעיה בהווה. אה ואין על מה אני נהנית מזה :)

כשהגיל בכפולות של 7 ואת נכנסת לשנתך ה14

יש נסיון לפתח את התקשור הרוחני אצל בני האדם, אם ברצונך לפתח את הנושא כדאי שתתחילי מקריאת ספרות בנושא ואם את חוששת מהעניין, נסי לבקש שלא ימשיכו לדבר איתך, דרכך, או להטרידך ולאט זה יפסק

קטרין1995

New member
אני ממש לא יודעת

אני מאמינה בכל זה וזה ממש מעניין אבל הגעתי למצב שאני פוחדת להיות בחושך, אני פוחדת להיות לבד בבית, כי אני יודעת שיש אצלי דברים מוזרים למשל אני רואה כדורי אנרגיה בכל מיני צבעים בדרך כלל בגוון כחול כהה או כחול זוהר או צהוב כתום זוהר... אינלי מושג מזה אבל זה..איך להגיד...מסתובב סבבי וזה רק אצל בבית אז זה ממש מפחיד אותי >< אני יודעת שהם לא יכולים לעשות כלום אבל זה משגע אותייי..

אז הכי חשוב שתשחררי מזה במחשבות

ויותר חשוב שלא תפחדי ותרגעי.
לינוי

oobe

New member
הי

כאשר מתבוננים בקרחון רואים רק 10% ממנו.רוב הקרחון (90%) סמוי מתחת למים.גם המציאות ברובה סמויה מאיתנו.הראיה שלנו קולטת רק חלק קטן מהתדרים שקיימים.יש מצבים שבהם העולם הנסתר נפתח בפנינו.אם לא עברנו הכנה אז יכול מאוד להיות שהתגלויות חדשות אלו יהיו מלוות בפחדים למרות שכאילו סך הכל את חווה מה שממילא קיים אם את רואה אותו או לא. אם תחליטי שאת רוצה להתוודע לעולם הבלתי נראה (בדרך כלל) כדאי לך לקרוא בנושא ואפילו למצוא מישהו או מישהי שעברו בעצמם את החוויה הלא קלה של גילוי יכולות ראיה על חושית.לדעתי יקשה עלייך לצעוד בדרך זו ללא תמיכה.ואני מנחש שאין בסביבתך מישהו כזה,או לפחות אדם בעל אוריינטציה רוחנית ופתוחה.אם יש אני ממליץ לדבר איתו. אם תחליטי שאת רוצה שזה יפסק-כמו שכתבו לך פשוט תתעלמי וזה ידעך.אפשר גם לפנות להילר ולבקש שיסגור את העסק,כנראה העין השלישית. אם את לא באמת מחליטה מה לעשות אלא מתגלגלת,אני מציע לך לעשות תרגילי נשימה לשם השקטת הפחדים ויצוב המערכת.נשימה יוגית לבטן וכאלה. בהצלחה.

למעלה