הי

• פותח הנושא al19
  • פורסם בתאריך

al19

New member
הי

הי, רק רציתי לדעת מה אתם כאן בפורום חושבים על זה . התחלתי לא מזמן עבודה כל יום מ9 בבוקר עד 4 וחצי בצהריים . סך הכל 3500 שקלים כל חודש. (5ימים בשבוע) אל תגידו עבודה לא מקצועית טכנאי מחשבים !!!! שמרוויח 25 שקל לשעה ?!?!?! זה אבסורדי !!!! כאילו אני עובד כל יום 5 ימים בשבוע וחברה שלי גם כן כל יום 5 ימים בשבוע וביחד אחרי שכל יום אנכנו שורפים לנו בעבודה אנכנו מרוויחים רק 3500 !!!!!!!!!! ולא רק זה גם חברה שלי עובדת פקידות במקום מסויים עובדת 7 וחצי שעות כל יום ומרוויחה רק 3500 שקלים בסוף החודש (גם 5 ימים בשבוע) אני לא מבין ?!?! לאן הידרדרנו הרי המעסיקים מרוויחים עשרות אלפי אם לא מאות אלפי שקלים כל חודש ! מה הם לא יכולים לוותר על עוד טיפה בשביל העובדים ? מה הדרך פעולה בארץ הזאתי זה לתת לעובדים כמה שפחוט ולדפוק אותם כמה שיותר ?! אני גרתי כבר תקופה מסויימת הרי באנגליה ושם עבדתי בתמיכה טכנית לא משנה מה ואיפה, עבדתי מ7 וחצי עד 3 בצהריים, הרווחתי את ה10,000 שקלים , השכרתי דירה וחייתי בלי בעיות כספיות. הכל היה פשוט (הם לא האריחו לי את הויזה אז חזרתי) למה הכל פה כל כך פריקין קשה ? למה כל המעסיקים כאילה אנשים מגעילים שנותנים כמה שפחוט ולוקחים לעצמם כמה שיותר ? מה הדרך היחידה כדי לחיות בארץ הזאתי מתנאים טובים זה להפוך להיות מעסיק בעצמך ולהיות זבל לאנשים אחרים ? ומה אתם חושבים על הזה שאני מרוויח פריקין 3 !!!! מה להפסיק לעבוד ?!!!! כן כי להיות בלי עבודה זה הרבה יותר טוב .!!!!! זה פשוט מרגיז אותי .

למעלה