"הלהקה"-כל מה שקשור לשרשר לפה

hilali1

New member
היה אייטם ברשת גימל

יש שידור חוזר של זה בחמש וחצי. מדבר רמי קליינשטיין א\ואחרי כן השמיעו את "הייתי נער".

ועכשיו שגם קראתי את זה../images/Emo6.gif../images/Emo79.gif../images/Emo23.gif

גיליתי שזה לא בדיוק ביקורת
זה עדיין על הלהקה

razpg

New member
שמעתי היום את השיר של קרן עם מוקי..

איזה קול יפה יש לה!!! אפילו אמא שלי התלהבה. אולי בזכות זה אני ילך איתה ללהקה, אם יהיו הנחות משמעותיות. אז אם תשמעו על הנחות שפרסמו אותם בפורום.. רציתי לשאול: יש דיסק של הלהקה? לקרן יש עוד שירים במחזמר חוץ מהיה לי נער? ‏

עדי C

New member
למי שיש ישראכרט- כרטיס עולה

125 ש"ח + 395 כוכבים... ויש גם הנחות בחבר נדמה לי.

אני מנסה להשיג הנחה לחברי הפורום.

עדיין לא הצלחתי לתפוס את מי שאחראי לזה. בכל מקרה יש לי איזה דרך להשיג הנחה, אפילו הנחה גדולה, אבל לא להרבה אנשים.. בכל מקרה אם יש לך תאריך ספציפי שאתה רוצה. תפנה אליי בפרטי ואני כבר אבדוק לך

razpg

New member
אם תשיגי הנחה משמעותית...

...אני רץ ללהקה! הלוואי ותצליחי. אין לי יותר מידי כסף.

ס ו ל ר ו

New member
ספיישל "הלהקה" אז והיום.

תמיד חלמתם להיות בלהקה צבאית? גלי צה"ל תייחד שעתיים רצופות של הנאה לרגל צאת המחזמר "הלהקה" של תיאטרון הבימה. בערב שבועות תהיה לכם הזדמנות להציץ סוף סוף אל מאחורי הקלעים של הלהקה. כל התככים, כל הסולואים, כל הקנאות וכל האהבות. אז מוקי דומה לגידי גוב? למי שירי מימון גנבה את הסולו? איך נראה הלבן על הפרצוף של אדיר מילר? ובכלל, איך נראה סרט משנות השבעים על במת תיאטרון הבימה בשנת 2006? האם מה שקורה מאחורי הקלעים של ההצגה היום דומה למה שהתנהל על סט הצילומים בשנת 1978? כל התשובות וכל השירים האהובים, שקיבלו לבוש חדש על הבמה -
יום חמישי ערב שבועות, ה' בסיון התשס"ו, 1.6.06 בין 13:00-15:00
בהשתתפות: גידי גוב, שירי מימון, אדיר מילר, מוקי, גילת אנקורי, קרן פלס, אמיר פיי גוטמן, אבי נשר, אלי גורנשטיין, ועוד...
מי שלא יבוא חבל!
מהפורום הרשמי של הלהקה. ו.. אני מהפורום של מוקי
. מזל טוב על הפורום החדש
בהצלחה

למעלה