הפרקים האהובים

• פותח הנושא DDN
  • פורסם בתאריך

DDN

New member
הפרקים האהובים

מי מכם זוכר את הסדרות המצויירות המוצלחות של שנות ה90-2000 יש לכם זכרונות לפרקים אהובים משם? אחד האהובים עליי, מהמצויירת של באטמן הוא Paging the crime doctor עוסק באח של המאפיונר ת'ורן, שהוא רופא, שנאלץ להיות מושחת, והיה שותף בקליניקה עם תומאס וויין ולזלי תומפקינס. הסיום של הפרק, לדעתי די חזק, מראה את הצד האנושי של ברוס. עוד שניים אהובים עליי מהסדרה של סופרמן - THE LATE MR KENT - קלארק קנט "מת" בפיצוץ וטביעת מכוניתו כשהיה בדרך עם עדויות שמזכות נידון למוות. הפרק עוסק גם בלהוכיח מחדש שהנידון זכאי, וגם בלמצוא דרך שקלארק קנט יכול להישאר בחיים. הפרק עם מיקסילזפיטליק - פשוט משעשע, פי ווי הרמן מדבב את השדון מהמימד החמישי.

הייזל

New member
גם אני אוהבת את הפרק הזה מסופרמן

אבל לא אהבתי את הסוף, במיוחד כשנראה שלויס קצת נפגעה מכך שהוא זכר את לאנה ולא אותה. אני אוהבת גם את brave new metropolis עם העולם החלופי בו לויס מתה לפני שסופרמן מספיק להציל אותה. את הסדרה באטמן אני פחות זוכרת. למרות שיש שם פרק אחד שבו אנשים מהעתיד מוצאים את המערה והכל שם מכוסה בקוד בינארי. בbatman beyond יש את הפרק הראשון שבו טרי מקגיניס פוגש את ברוס ויש את הפרק בעונה הרביעית שבו טרי אמור לשמור על ביצה והפרק האחרון שבו אני חושבת שהם זרעו את הזרע הראשון ליצירת רובין חדש. ובJLU יש את הפרק אפילוג שבו טרי מגלה דברים חדשים על המוצא שלו. בJLU יש את כל הקטעים בין אוליבר לדיינה ואת הפרק שבו באטמן, וונדר וומן, סופרמן, ג'ון סטוארט ואטריגן הופכים לילדים. אני אהבתי מאוד את הסדרה the batman שנתנה ספין מרתק לכל הדמויות הקבועות. אני לא חושבת ששדרו אותה בארץ.

הייזל

New member
בS:TAS או בB:TAS

יש פרק בו סופרמן מתחזה לבאטמן. גם אותו אני אוהבת.

DDN

New member
אוי, פרק מעולה

בS:TAS, בעונה השלישית, הוא נקרא KNIGHT TIME

DDN

New member
בBATMAN BEYOND

יש את הפרק עם המחזמר של באטמן שטרי לוקח אותו ביומהולדת של ברוס. קורע! את THE BATMAN אני עוד צריך להשלים. . .. ולגבי JLU. . .. יש כ"כ הרבה. ..

noyrov

New member

עדיין קורע: http://www.youtube.com/watch?v=ebI8H5nq5L4 ואני אשמח אם בכל זאת תמליץ על פרקים טובים בJLU. אני משלימה אותה עכשיו, ועדיין לא ראיתי שם משהו שממש התלהבתי... (אני יודעת שיש הבדל לראות סדרה בילדות ולהזכר בה או לראות עכשיו, אבל עדיין).

DDN

New member
משם. . .

אהבתי את HEREAFTER - הפרק בו סופרמן מת. זה עדיין כשזה היה JL ולא JLU בJLU, אהבתי כל פרק שTHE QUESTION מופיע בו.

DDN

New member
ואהבתי גם את

LITTLE PIGGY, אמנם הפרק עצמו לא היה משהו לדעתי, אבל הסיום שלו היה פשוט נהדר. יש שם קטע פשוט נהדר נהדר נהדר. מספיק כדי שאסמן
על הפרק ו. . .כל הסאגה של ליגת הצדק נגד קדמוס, רצף של איזה עשרה פרקים שנגמר בEPILOUGE שנותן את הסיפור של אמנדה וולר הזקנה על באטמן, כשהיא מספרת את זה לטרי מגיניס (BATMAN BEYOND)

imitsu

New member
בנוגע לסדרה של באטמן

אני מת להשיג אותה אבל כל מה שמצאתי היה את הסדרה של זה שמחליף אותו (ברח לי השם..) ועוד סדרה יחסית קצרה שאין בה את הפרק שאתה מדבר עליו אז אני מניח שזה לא העונה הזו. ובקשר לפרקים שאני אוהב.. אני מאוד אוהב את הפרק מיקסילזפיטליק - משעשע לאללה! :) (כאן אני יודע שזה אומנם אחרי 2000 אבל עדיין) מהסדרה של ליגת הצדק אני אוהב לא מעט פרקים, כמו למשל זה שדיאנה והוק גירל יוצאות ביחד להילחם בטרטרוס נגד המכשף שהשתלט על הרובוט. או את הפרק האחרון שסופרמן ממש משתחרר ומפרק (לפחות בהתחלה) את דארקסייד.. אני מת על זה שסופרמן ממש ממכניס למישהו ובטח ובטח דארקסייד. יש עוד אני רק צריך להיזכר..

noyrov

New member
אפשר לענות ממש באיחור?..

מתוך באטמן הסדרה המצויירת, הפרקים שהכי חרוטים לי בזיכרון הם הפרק של Tow Face ושל Freeze, ומתוך "ההרפתקאות החדשות של באטמן" אלו הפרקים שמציגים את טים (שדומה שם לג'ייסון בהכל כולל הסיפור רקע, מלבד העובדה שקוראים לו טים) והפרק "Old Wounds". שמסביר למה דיק בחר לעזוב את באטמן.

noyrov

New member
וגם, למרות שזאת לא סדרת ילדות

שני פרקים מעולים ב-The Batman: "Strange New World" ו- "Artifacts". בכלל, הסדרה הזאת לדעתי לא מוערכת מספיק. נכון שהציורים שם קצת מוזרים, אבל העלילה ברמה ממש גבוהה. בעונה החמישית כמעט בכל פרק מופיע מישהו נוסף מליגת הצדק, ואלו פרקים אדירים. הכי אהבתי את הפרק עם הגרין לנטרן, האל ג'ורדן.

למעלה