התחסנתם! פגעתם בפרטיותכם;-(

משתפרת1

Well-known member
תקבלו הרבה הודעות מיותרות
כבר חודש וחצי מהחיסון השני. לא קיבלתי ולו הודעה אחת שמתיחסת לחיסון. מה שכן- יש לא מעט מקומות בהם אני צריכה להציג את אישור ההתחסנות שלי כדי להכנס אליהם. למשל- בשיעורי ההתעמלות. בשבוע הבא גם בכניסה למסעדות, כלומר יש צורך להציג מידע רפואי לאנשים שאינם משתייכים לסגל רפואי.

דיברגנט חדש

Well-known member
כבר חודש וחצי מהחיסון השני. לא קיבלתי ולו הודעה אחת שמתיחסת לחיסון. מה שכן- יש לא מעט מקומות בהם אני צריכה להציג את אישור ההתחסנות שלי כדי להכנס אליהם. למשל- בשיעורי ההתעמלות. בשבוע הבא גם בכניסה למסעדות, כלומר יש צורך להציג מידע רפואי לאנשים שאינם משתייכים לסגל רפואי.
במסעדות קטנות ובתי קפה לא צריך להציג ושאלתי היא, מה זה מסעדה קטנה? או לייתר דיוק, מתי מסעדה הופכת לגדולה? :)

משתפרת1

Well-known member
במסעדות קטנות ובתי קפה לא צריך להציג ושאלתי היא, מה זה מסעדה קטנה? או לייתר דיוק, מתי מסעדה הופכת לגדולה? :)
האמת? מאחר וחוסנתי לא אחשוש להכנס גם למסעדות קטנות בהן חלק מהקהל איננו מחוסן ואולי יהיה שם נשא שטרם אומת. הענין הוא שאחשוש להגיע לשם עם בני המשפחה המאותגרים חיסונית. מצד שני, למסעדות שפועלות לפי התו הירוק אותם בני משפחה לא יוכלו להכנס...
מניחה שההבדל בין המסעדות יהיה השטח שלהן, ומספר הסועדים המורשה יהיה תלוי במטראז'. זה נראה הגיוני (אם כי ההתנהלות הרשמית בקורונה היא לאו דווקא הגיונית).

דיברגנט חדש

Well-known member
האמת? מאחר וחוסנתי לא אחשוש להכנס גם למסעדות קטנות בהן חלק מהקהל איננו מחוסן ואולי יהיה שם נשא שטרם אומת. הענין הוא שאחשוש להגיע לשם עם בני המשפחה המאותגרים חיסונית. מצד שני, למסעדות שפועלות לפי התו הירוק אותם בני משפחה לא יוכלו להכנס...
מניחה שההבדל בין המסעדות יהיה השטח שלהן, ומספר הסועדים המורשה יהיה תלוי במטראז'. זה נראה הגיוני (אם כי ההתנהלות הרשמית בקורונה היא לאו דווקא הגיונית).
אז אם מסעדה גדולה תחלק את המסעדה ל-2, היא תיחשב קטנה?
חוץ מזה, היכן כתוב הרף שמעביר את המסעדה מהגדרתה מקטנה לגדולה וההיפך? :)

Harrington

Well-known member
מנהל
תקבלו הרבה הודעות מיותרות
גם אני לא קיבלתי שום הודעה מיוחדת בעקבות החיסונים. זולת הודעה אחת כללית למדי ולא אישית, בנוגע לדרך להוציא תעודות שונות (התחסנות וכדו'). בשום מקום בינתיים לא נדרשתי להציג מאומה (לא שאני נכנס לכל כך הרבה מקומות).

אני לא יודעת מה זה פרטיות...
הרי שברגע שרכשתי את הטלפון הנייד הראשון שלי
הסינים יודעים כמה צעדים אני הולכת... וכמה פעמים בצהריים
אני מפהקת. אבל באותה מידה אני גם מעלה בדעתי שזה פקינג
לא מעניין שום סיני.
כשאני כותבת בפייסבוק הסי איי אי יכול לעלות עלי... נו באמת.

תמונות עירום... חחחחחחח לא ימצאו כי אני לא נוהגת להיצטלם
בטח שלא בעירום...

אז אני מוכנה להכריז בכל רמקול פנוי - חוסנתי... ואני יותר מזה
אקרא באותו הרמקול - התחסנו...

נסיך.333

Well-known member
לא קבלתי שום הודעה או הטרדה מאז החיסונים
צודקת ריקי, אנחנו מפרסמים הכל בפייס וכאלה,
אבל חס וחלילה שנפרסם שחוסנו, מפגרים האנשים..

שמלת תחרה1

Well-known member
לא קבלתי שום הודעה או הטרדה מאז החיסונים
צודקת ריקי, אנחנו מפרסמים הכל בפייס וכאלה,
אבל חס וחלילה שנפרסם שחוסנו, מפגרים האנשים..
זה לא רק לפרסם שחוסנו, מעבירים פרטים שלנו לכול מיני חברות.

למעלה