התפקדות סופשנה!

tali44

New member
התפקדות סופשנה!

אני יודעת שאנחנו בדיוק אחרי סיכום שבועי, אבל אי אפשר להתעלם מסיומה של שנת 2012

שם:
תמונה:

משהו טוב שקרה השנה?
משהו רע שקרה השנה?
משהו שמצפים לו בשנה הבאה?
סרט השנה?
סדרת השנה?
אמן השנה?
שיר השנה?
ספר השנה?
אחר:

tali44

New member
אנייייי

שם: טלי ביץ
איזור מגורים: חולון
תמונה: ^_^

משהו טוב שקרה השנה? היית בהופעה של מדונה המושלמת בשורה השניה! (כמובן ששילמתי בהתאם) והתחלתי קורס רכיבה על סוסים.
משהו רע שקרה השנה? עמוד ענן.
משהו שמצפים לו בשנה הבאה? לטוס לחול לשם שינוי!
סרט השנה? האמת שאני לא זוכרת את הפעם האחרונה שיצאתי נפעמת מהקולנוע.
אסף, תעזור לי להיזכר איזה סרטים טובים היו ב-2012.

סדרת השנה? X פקטור, לא כי זה כל כך מלהיב, פשוט זו התכנית היחידה שהייתי רואה.

אמן השנה? מדונה כמובן.
שיר השנה? ואווווו אולי הייתי צריכה להחליף את זה ל"אלבום השנה" וללא ספק זה האלבום MDNA (מיותר לציין שהוא של מדונה)
ספר השנה? "משחקי הרעב"
אחר: האמת נכון שהשנה האזרחית רק החלה אבל אני מתה ששנת הלימודים הזו תסתיים. אני מקווה שאני אצא ממנה בחיים.

timboy123

New member
אם זה עוזר לך במשהו,הנה סרטי 2012 שראיתי:

הדיקטטור
אדם על הקצה
חיי פיי
למלא את החלל
מדגסקר 3
ההוביט
הוגו
הנוקמים
טד
רחוב ג'אמפ 21
משחקי הרעב
סקייפול
פרומיתאוס
דארק שאדווז
העולם מצחיק
עלייתו של האביר האפל
לופר

אם באמת יש לך כוח, הנה רשימת *כל* סרטי שנת 2012 שיצאו השנה בקולנוע-
http://www.fisheye.co.il/and-the-winners-are/2012_movie_of_the_year_preliminaries/

תתעלמי מזה שזה סקר, תתייחסי לזה בתור רשימה מחולקת לפי א'-ב'.

והנה הסרטים הישראליים-http://www.mouse.co.il/Tags/1064.aspx?Page=1

עדיין לא ראית את "העולם מצחיק". המ.

tali44

New member
ואוווווווווו כמה סרטים!
אני בבצורת...

מתוכם אני ראיתי את: ג'אמפ סטריט 12 ודארק שאדווז - שהם לא מלהיבים במיוחד. ואת "משחקי הערב" שמשום מה בסיכום שלי התייחסתי רק לספר, אבל גם הסרט א-ד-י-ר!!!!!!

timboy123

New member
רחוב ג'אמפ היה מצחיק בצורה שהיא על סף הגאונות

נבחר אצלי לסרט הקומדיה הטוב ביותר של 2012.
דארק שאדווז היה מהנה, לחלוטין שום דבר מעבר. לא חושב שאצפה שוב.
משחקי הרעב היה מאכזב. מאוד. רחוק מלהיות 'אדיר' אצלי. כן נהניתי ממנו כסרט, אבל בהשוואה לספר הוא היה סתמי נורא. אני מת לראות אותו מנקודת מבט של אחד שלא קרא את הספר לפני... הוא הרגיש לי דחוס מדי... הוא גם היה נורא מתחסד בהשוואה לספר.
ואני בחיים לא אסלח לכם על זה שהם לקחו את החלק הכי טוב בספר ופשוט הרסו אותו לגמרי. ואני מדבר כמובן על הקרב האחרון-בראש ןבראשונה-היואמורים להיות שם 21 זאבים ענקיים שנראים כמו שאר המיועדים. שמישהו בבקשה יסביר לי איך הם הגיעו ל5-6 כלבי רוטוויילר ענקיים?
דבר שני, קייטו היה אמור להיטרף על ידם במשך לילה שלם, לצרוח ולסבול, ולפי מה שאני זוכר לפי הספר גם היו אמורים להראות את הגופה שלו/בזמן שהוא נטרף.

tali44

New member
אני ראיתי את משחקי הרעב לפני שקראתי

ואני יצאתי נפעמת מהקולנוע וזה לא הרפה ממני כמה ימים. אפילו חלמתי בלילה שרודפים אחרי להרוג אותי ושאני מתחבאת מתחת למיטה.

ג'אמפ סטריט היה מצחיק והכל, יחסית לסרט קולג' הוא היה טוב. אבל לא מעבר.

timboy123

New member
זה היגיוני...

ואת ג'אמפ סטריט ראית בקולנוע? ועם חברים או לבד?

timboy123

New member
טוב, אז צריך להחליף קידומת...

שם:אסף
איזור מגורים: חיפה והקריות
תמונה: אני כותב די בזריזות, אז..

משהו טוב שקרה השנה? עניינים אשכרה התחילו להתקדם. הגעתי הכי קרוב למימוש החלום שלי מאשר אי פעם. נקווה שזה אפילו ישתפר בשנה הבאה :)
משהו רע שקרה השנה? טפו טפו טפו חמסה חמסה חמסה לא קרה שום דבר יוצא דופן השנה.
משהו שמצפים לו בשנה הבאה? שעניינים ימשיכו להתקדם כמו שאני מתכנן וכמו שהם עד עכשיו, ואני אהיה מאושר... נקווה גם שילך לי טוב בבגרויות ובי"ס ובמגמות וכל זה...
סרט השנה? מוזמנים לראות את סיכום השנה הקולנועית שלי כאן-http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=65&messageid=166589762
הודעה די מעניינת, בעיניי לפחות, אבל אם אין לכם כח אני אחסוך ממכם ואגיד שבסופו של דבר בחרתי ב"העולם מצחיק" לסרט השנה שלי.
סדרת השנה? "שרלוק". בלי קמצוץ של ספק.
אמן השנה? מתחלק בין שני הבמאים האהובים עלי, האהוב ביותר (הלא הוא כריסטופר נולאן) הוציא כבר סרט שלו במהלך השנה, השני (טרנטינו כמובן) מוציא בארץ ממש עוד מעט (שבועיים ויומיים!ווהו!)
שיר השנה?---
ספר השנה? היסטריית "משחקי הרעב" הייתה השנה, נכון? כבר לגמרי שכחתי מכל זה...
אחר: שנה אזרחית טובה לכולם!

למעלה