ויזה לארהב למי שיש תעודת לידה

• פותח הנושא שי מר
  • פורסם בתאריך
ש

שי מר

Guest
שלום לכולם,

אם יש תעודת לידה אבל עוד לא הספקתי להוציא דרכון ותעודת זהות אני נחשב כאזרח פורטוגלי, אני מניח. האם כך?
אם אני רוצה להוציא ויזה לארהב האם אני יכול להוציא רק עם תעודת לידה פורטוגלית? אם כן, מה התהליך?

רב תודות על התשובה.

ה

הילה פינקו

Guest
שלום לכולם,

אם יש תעודת לידה אבל עוד לא הספקתי להוציא דרכון ותעודת זהות אני נחשב כאזרח פורטוגלי, אני מניח. האם כך?
אם אני רוצה להוציא ויזה לארהב האם אני יכול להוציא רק עם תעודת לידה פורטוגלית? אם כן, מה התהליך?

רב תודות על התשובה.
שלום שי,

כעיקרון צריך דרכון פורטוגלי, ואז נכנסים לאתר ESTA OFFICIAL SITE ומבקשים שם ויזה לארה"ב.
הויזה תהייה על הדרכון הפורטוגלי ותצטרך להיכנס לארה"ב עם הדרכון הפורטוגלי. מאחר שטרם עשית תעודת זהות ודרכון פורטוגלי, תצטרך ליצור קשר עם הקונסוליה של ארה"ב ולברר.
בהצלחה,
הילה פינקו

א

אחד2שלוש4

Guest
תעשה קונקשיין של כמה ימים בפורטוגל, תוציא את הדרכון, תעשה ESTA (להבנתי עניין של 24-48 שעות עד לאישור) ותמשיך לארה"ב.
מסבך קצת, אבל יותר קל מלהוציא ויזה לארה"ב - במיוחד כשהשגרירות לא עובדת כרגע.

DannyZ5

New member
אתם מדברים בלי לדעת.
אתה לא יכול לבוא לפורטוגל מתי שבא לך ולהוציא ת"ז ודרכון (כן זה הסדר ולא בו זמנית).
היום צריך להזמין שני תורים, לא באותו יום, כדי לקבל את שני המסמכים.
נכון להיום, בתחנות שעושות ת"ז ודרכון תוך יום, אין תורים פנויים לעכשיו. יש תורים לאפריל.אני מצרף לינק למדריך שכתבתי איך להזמין תור.
ובימים אלה אפילו לא ניתן להזמין תור בגלל שהכל סגור, אין קבלת קהל, אין שירות פרונטלי.
מדריך להזמנת תור לת"ז ודרכון

נערך לאחרונה ב:
למעלה