ח'ברה
אתם יודעים איזה חג היום

שונצצ

New member
ח'ברה../images/Emo70.gif אתם יודעים איזה חג היום../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

וואלה כן, סוכות...
אתם יודעים מה המנהג בסוכות
נוגה
קיצווור, יש מין קטע כזה.. לארח אושפיזין בסוכה... בעקרון אלה אמורים להיות אברהם ויעקוב ומשה... ואני לא אשקר לכם, ניסנו לתפוס אותם, אבל לא כל כך הלך... קורה לא
אז החלטתי שזה שהם לא יבואו לא אומר שבפורום איה לא תהיה סוכה! אז בניתי סוכה!
ולא, לא קוראים לי שלומית... היו לי כמה עוזרים קטנים... גמדים כאלה..
והחלטתי גם להביא כמה אושפיזין... אז... קבלו במחיאות כפיים סוערות, את האושפיזין הראשונה בסוכת פורום איה כורם, LaviDavi
או בשמה מחוץ לתפוז, מיכל!
יאללה ח'ברה, זה הזמן לשאול את כל מה שתמיד רציתם לדעת! ותזהרו, אתם עלולים להיות האושפיזין הבא!
*כל סימן לאי שפיות זמנית הינו תופעת לוואי של שעת לילה מאוחרת בלבד. אני עדיין שפוייה כשהייתי. (אם אפשר בכלל לקרוא לי שפוייה
)

שונצצ

New member
ובגלל שמאוחר ואני מדברת שטויות, אני אתחיל!

ונפתח בשאלון יאיר לפיד בסגנון שונצי! (פשוט כי אני כבר לא זוכרת את השאלות של יאיר לפיד...)
מה היית רוצה שיכתבו על המצבה שלך?
מה ישראלי בענייך?
מה המתנה הכי יפה שאי פעם קיבלת?
וממי היא הייתה?
השנה הכי יפה בחייך (עד כה) הייתה?
השיר של איה שהכי חרשת עליו?
שיר של איה שהכי פחות חרשת עליו?
מתי הכי התגעגעת הביתה?
דיסק אהוב? חוץ מאיה! ובלי להתחכם!
איפה הכי היית רוצה להיות עכשיו? בכל העולם?
ומקום אחד שאת יודעת בוודאות שתגיעי אליו?
הצבע האהוב עלייך?
והספורט?
זכית פעם באיזה מדליה/גביע?
משאלת ילדות?
ואהבת ילדות?
אתר אינטרנט אהוב?
וחיה אהובה?
ולמה לעזאזל תמיד יש לך חזיר בכל תחילת הודעה?
למה לא פרה למשל?
ג'אנק פוד אהוב?
ופרי?
עונה אהובה?
משהו שעשית פעם ומיד אח"כ התחרטת עליו?
סרט טוב שראית לאחרונה?
עברת פעם דירה? טוב אני אעצור כאן... תאכלס אני יכולה להמשיך לנצח, אבל נראלי שיהיו לך עוד מספיק שאלות אחרות...
וכן, את בהחלט חייבת לענות על הכל...

LaviDavi

New member
../images/Emo109.gifואיי כמה../images/Emo6.gif

טוב, עונה.. מה היית רוצה שיכתבו על המצבה שלך? איזה שאלה ואוו.. תכלס כל מה שאני רוצה זה למצות את החיים
אז משהו בסגנון מה ישראלי בענייך? לצפצף בכביש גם בגלל הדבר הכי מטומטם אבל גם לעזור בכל דבר מה המתנה הכי יפה שאי פעם קיבלת? קיבלתי במסע לפולין תהילים+שרשרת מההורים שלי עם מכתבים ממש מרגשים... וביום הולדת האחרון שלי קיבלתי מחברות קולאז' תמונות מהמם! וממי היא הייתה?ע.ע ^^
השנה הכי יפה בחייך (עד כה) הייתה? בשנתיים האחרונות למדתי המון... אני מניחה שהיה כיף גם בגיל שנה וכאלה
השיר של איה שהכי חרשת עליו? שאלה קשה... אני חורשת על כל שיר, תלוי בתקופה. לאחרונה זה שיר סיכום שיר של איה שהכי פחות חרשת עליו? "רוחות המערב" אולי, אבל זה סתם ניחוש מתי הכי התגעגעת הביתה? בשבת הראשונה שסגרתי בצה"ל. וגם כשהייתי בלונדון לבד. בכללי אחרי שבוע בלי להיות בבית אני יכולה להשתגע. דיסק אהוב? חוץ מאיה! ובלי להתחכם! זה גם לפי תקופות... כרגע היהודים LIVE איפה הכי היית רוצה להיות עכשיו? בכל העולם? תאילנד ומקום אחד שאת יודעת בוודאות שתגיעי אליו? תאילנד הצבע האהוב עלייך? כתום/אדום והספורט? מחניים זכית פעם באיזה מדליה/גביע? לא שזכור לי משאלת ילדות? תמיד רציתי שתהיה לי את היכולת לקרוא מחשבות של אנשים. פנטזיה רצינית. ואהבת ילדות? שאלה כללית מידי.. למה הכוונה? אתר אינטרנט אהוב? פייסבוק (?) וחיה אהובה? חתולים
ולמה לעזאזל תמיד יש לך חזיר בכל תחילת הודעה? חחת זה סתם הרגל כזה שהתפתח עם השנים. חשבתי להוריד אותו האמת
למה לא פרה למשל?כי החזיר יותר חמוד. יש בכלל אייקון של פרה בתפוז? אה, כן
ג'אנק פוד אהוב? פיצה ופרי? תפוח עונה אהובה? אביב משהו שעשית פעם ומיד אח"כ התחרטת עליו? סרט טוב שראית לאחרונה? "התחלה"! עברת פעם דירה? כן
ולפני חודש עברתי חדר!!

נטע1107

New member
חחח

שירו'ש, ממי, את לא שפויה...
מיכל! אותי מענין מה השאיפות שלך, מה את רוצה להיות כשתהיי גדולה? מי או מה מצחיק אותך? ומה ממש מעצבן אותך...? (מקווה שלא חזרתי על שאלות של שיר...)

LaviDavi

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo9.gif

אותי מענין מה השאיפות שלך, מה את רוצה להיות כשתהיי גדולה? כשהייתי קטנה רציתי להיות וטרינארית, אבל זה עבר לגמרי. היום אני ממש רוצה להיות עיתונאים או עורכת, זה ממש מעניין אותי מי או מה מצחיק אותך? המון דברים. אני אוהבת לצחוק ומה ממש מעצבן אותך...? צביעות

ady18

Well-known member
שאלות

מאכל אהוב? טעם גלידה אהוב? ממתק אהוב? תוספת פיצה אהובה? חווית ילדות זכורה במיוחד? חוויה שהשפיעה עליך באופן מיוחד? הופעה של איה שהכי נהנת בה ולמה דווקא ההופעה הזאת? איך בכלל התחלת להכיר ולשמוע את איה? מפגש של איה שהכי נהנת? טיול אחרון שהיית ואיפה? מקום אחרון שהיית בו ונהנת? סרט אהוב ישראלי: סרט אהוב לא ישראלי?

LaviDavi

New member
../images/Emo109.gif...

מאכל אהוב? אוכל של סבתא
טעם גלידה אהוב? וניל/תות ממתק אהוב? קליק תוספת פיצה אהובה? בולגרית+זיתים שחורים חווית ילדות זכורה במיוחד? מלחמת המפרץ... חוויה שהשפיעה עליך באופן מיוחד? צבא הופעה של איה שהכי נהנת בה ולמה דווקא ההופעה הזאת? בכפר תבור ובצוותא איך בכלל התחלת להכיר ולשמוע את איה? שמעתי את "קיץ" ברדיו, התאהבתי, הצטרפתי לקומונה ומשם הכל היסטוריה... מפגש של איה שהכי נהנת? נראלי עם אוהד חיטמן, וגם האחרון היה ממש טוב... טיול אחרון שהיית ואיפה? טיול אחרון? אממ.. טיול טיול היה בנחל בצת עם חברות מקום אחרון שהיית בו ונהנת? הופעה של היהודים בקיסריה סרט אהוב ישראלי: אם כבר סוכות... אושפיזין סרט אהוב לא ישראלי? יש מליוןןן... טיטניק?

טוב - אז ככה

לי אין שאלון שלם - רק שאלה אחת איך הגעת לנהל את הפורום הקדוש הזה - מההתחלה בבקשה .. בלי יאדה יאדה - ובלי - והשאר הסטוריה בכלל - בלי קיצורים

LaviDavi

New member
../images/Emo109.gifאין פה תשובה קורעת לב

בהתחלה ניהלו את הפורום רינת והילה, אחר כך הילה לבד, וכשהגיע הרגע שהיא רצתה לפרוש, הייתי בין ה"ותיקים" פה בפורום. הילה שאלה אם אני רוצה להיות היורשת, כמובן שהסכמתי- וככה קיבלתי את התפקיד הנחשק

למעלה