חן חן לחגית ותודה

חן חן לחגית ותודה ../images/Emo24.gif

על העזרה והעיצה, השיעור והתמיכה וכמובן העידוד שזכיתי לקבל "על הדרך" ולגמרי במקרה: רצה הגורל ופגשתי היום לגמרי במקרה את חגית בחוף אשדוד. בתור גולשת מתחילה ביותר, עם תום החורף ותחילת עונת הרחצה, התחלתי מהנק' שהאלייה הגעתי בסוף הקיץ שעבר (בדיוק סיימתי קורס), ויצאתי אל החוף לתרגל את עקרונות התעופה על יבש. למרות שחגית היתה קצרה בזמן, היא מצאה את הזמן לסייע לי, ונשארה עוד קצת על החוף, בשביל לשים עלי עין, ולוודא שאני מחברת את כל המיתרים נכון... והסבירה לי שוב מה התפקיד של כל חלק, ואח"כ עברנו להנפה ועוד הדרכה, כולל הצמדת "חונך אישי", אחד מחניכייה המוכשרים, שליווה אותי בתרגול במשך שעה ארוכה על החוף. חבל על הזמן, פשוט אלופה בכל המובנים! תודות, תודות ושוב תודות! לסטס, ברק ואופיר, וחגית כמובן! ענת.

hagitoz

New member
ענתוש, תודה רבה וממש בכיף ../images/Emo140.gif

אהלן ענת, בכיף, אני דווקא מצטערת שלא היה לי יותר זמן לעזור לך וכבר הייתי צריכה ללכת. בכל מקרה, אני יכולה להגיד לך עכשיו בביטחון שיש לך התחלה של שליטה מאוד יפה במצנח וזה הדבר החשוב שרציתי לראות. אבל מהפעם הבאה לבוא עם בגד ים ורק להתאמן במים ולא בחוף ולהתחיל לעבוד וכמובן להתמיד! תמיד אהייה לצידך בכל שאלה, תרגישי חופשי, בשביל זה נועד הפורום, ככה גם כל מי שחדש יוכל ללמוד מהאחר אז לא להתבייש להציף אותי בשאלות ואת הספקים האחרים ששותפים איתי לפורום כמו מרכז הגלישה באילת ובית הספר של עמית ענבר kiteaway. זהו....אז מחכה שתספרי לי על הפעם הבאה שלך, והכי חשוב - הכל לאט לאט ובטוח, תמיד כיף לראות עוד אישה בספורט ובמיוחד מרפאה סינית
תודה ענת! חגית עוז

kiteaway

New member
ללא ספק חגית יש רק 1

עזרה לגולש מתחיל זה סוג של חובה שלא הרבה אנשים מרגישים צורך לעשות חגית תמיד שם סבלנית ועוזרת שזה נדיר בכול מצב נשמח לזור גם ואולי תחילה תגיעי להרצאה תאורתית המתקימת אצלנו 1 לשבוע יום ד הבא ב8 בערב בלופט שלנו בבית ינאי 098666991 זה חשוב ויעזור לך להוריד חלודה מישנה שעברה

hagitoz

New member
תודה רבה kiteaway!

אני מסמיקה
ענת, אני ממליצה לך ללכת לערב הבטיחות שהוזמנת אליו ע"י kiteaway, טוב להעשיר את הידע, לחזור על כללי הבטיחות ולהיות מעורב בכל החדשות. בהצלחה! חגית

למעלה