ח"א חצור, רמון ומה שבניהם

MyTruth

New member
ח"א חצור, רמון ומה שבניהם ../images/Emo3.gif

היי חבר'ה
אני אשמח אם תוכלו לעזור בהתלבטות קטנה שיש לי. איזה בסיס בחיל האויר, מניסיונכם הוא הבסיס המועדף לדעתכם? ההתלבטות שלי היא בעיקר בין חצור ובין רמון... מצד אחד אווירת "המושב" והרוגע השורר בבסיס חצור. מן בועה ירוקה בה השלווה שולטת. אי ההמוניות שבו ( 2 לעומת 5 טייסות ברמון), מזג האוויר החביב, ותחושה של בית העולה מזיכרונות ילדות נשכחים... מצד שני בסיס רמון. אני פחות מכיר אבל הבנתי שהוא שונה מכל שאר בסיסי ח"א. אווירה פתוחה יותר, בין כל ומכל החיילים בתפקידים ובדרגים השונים (דיסטנס). ואולי תרבות בילוי מפותחת יותר ממה שבחצור?
משמעת פחות חונקת? וכו'... לכם שיש ניסיון שירות, או הכירות ישירה ועקיפה אם שני הבסיסים הללו ואף ח"א אחרים מוזמנים לעזור לי להחליט היכן עדיף לשרת. אני אשמח...
תודה ענקית ענקית מראש
ניר.

אבירם221

New member
למתלבט בין הבסיסים

תקשיב אני בחיל האויר לא משנה באיזה בסיס מטעמי החוק וביטחון המדינה אבל זה תלוי איפה אתה גר ואם אתה עושה יומיות אבל בכללי חבר שלי היה ברמון והוא אמר שזה בסיס זוועה ולפי מה שהבנתי חצור זה בסיס טוב עוד לא שמעתי סיפורים רעים על חצור אם אתה רוצה לדבר איתי אתה מוזמן לדבר איתי באיי סי קיו תרשום 458655096

MyTruth

New member
מודיעין ח"א../images/Emo13.gif

בתפקידי מודיעין ח"א. אני גר בשרון, אבל לא אכפת לי גם לבוא גם פעם בשבוע הביתה. כמובן אם התנאים בבסיס טובים מבחינתי. פשוט דיברתי עם מישהו שמשרת ברמון והוא היה מאוד נלהב מהבסיס הזה. לפני זה הייתי בטוח שחצור, שאותו אני מכיר גם מבפנים ממש טוב, אבל לא בתור חייל, וזה כמובן שונה...

James Hammerton

New member
חצור בסיס נחמד

את רמון אני לא כ"כ מכיר. חצור זה בסיס קטן ומשפחתי יותר, יחסית ידידותי (חוץ מהגישה שהיא קצת מעצבנת). בתכלס המרחק משמעותי, זה פחות שעתיים נסיעה לפחות ויש מצב לטרמפים נוחים. מה התנאים ששמעת עליהם ברמון?

adarz

New member
חצור זה בסיס ע-נ-ק בגודלו.

ביקרתי בו פעם במהלך השירות, והוא אדיר מימדים. חצור יותר קטן. זה שאלה של מה אתה אוהב יותר בעיניים: ירוק או צהוב. כי בסופו של דבר תמצא את כל סוגי האנשים בכל אחד מהבסיסים, אז זה לא באמת משנה.

למעלה