טסים לחו``ל? טיפים מנסיון אישי

yoss31

New member
טסים לחו``ל? טיפים מנסיון אישי

לא לשכוח .. וטיפים בטריות: רוב המצלמות הדיגיטליות נמכרות עם בטריות רגילות המספיקות לצילום כמות קטנה של תמונות.אז כדאי להכין בטריות נטענות ומטען. ( לא לשכוח לקנות מתאם חשמל המאפשר להטעין את הבטריות גם בארה``ב שם זרם החשמל הוא 110 ולא 220 כמו אצלנו.) וכן, כדאי שיהיו מספיק בטריות, 4 בתוך המצלמה ו - 4 ברזרבה יספיקו. טיפ: חשוב לנצל את היתרון שבצילום במצלמה דיגיטלית... צלמו חופשי וללא הגבלה!!! אל תשכחו שאחר כך תמיד תוכלו למחוק את התמונות הפחות מוצלחות, המטושטשות, הלא מחמיאות או הכפולות. כך תנצלו טוב יותר את קיבולת האחסון של כרטיסי הזכרון שברשותכם. כרטיס זכרון\ smart media: (הפילם הדיגיטלי.) רוב המצלמה הדיגיטליות מצויידת בכרטיס זכרון בן MB4 או MB8 וזה כמובן לא מספיק. כדאי לקנות 2 כרטיסי זכרון נוספים של MB32 כך שיהיו לכם כ - MB70 ( תוכלו לצלם כ - 120 תמונות ) שכחתי משהו?

tami_c

New member
וכשהטיול מסתיים וחוזרים הביתה ..

מעבירים את התמונות למחשב .. משם לפיקטור .. יוצרים אלבומים משגעים .. חולקים את התמונות והחוויות עם משפחה וחברים .. ושולחים להדפסה על נייר הצילום איכותי של קודאק אצלנו במעבדה.. ;-)

Shir00

New member
לא ממש מדויק

יוסי הי מספר התמונות שאני מצלמת במצלמה שלי תלוי באיכות התמונה. ב 640x480 איכות סבירה, יש לי בערך 120 תמונות על כרטיס אחד בגודל 8מגה

Zarathustra

New member
איכות מול כמות - שיר

שיר, הממ.. שם מתוק, אמיתי ? לעניינו, גודל התמונה תלוי באיכות. תלוי בשימוש שלנו בתמונות, לצפיה, הצגת תמונות על CD, אינטרנט, או הדפסה. אני אישית מצלם המון תמונות רצופות בדרך כלל ברזולוציה של 640X480 או 1024X768.. ומכין מצגות על CD או סתם אוסף אלבומים של האחיינים המתוקים, הקטנטנים שלי.. לפעמים מצלם ברזולוציה גבוהה יותר להגדלה, הדפסה וכו` , למרות ש1024X768 מצויין להדפסה, כולל הגדלה. טוב אז איפה הפואנטה.. לא ממש יודע.. זהו לבינתיים :)

Shir00

New member
רזולוצית תמונה מול גודל הדפסה

שיר, הממ שם אמיתי .. כן.. ואתה? ניטשה??? לעניננו, איזו רזולוציה אני צריכה כדי להדפיס תמונות בהגדלה של 20x30??? כל עניין ההדפסות הזה ממש בילבל אותי. הינה לך פואנטה. :cool:

ריטה33

New member
הרזולוציה המתאימה

4 x 6`` : מומלץ לפחות 640x480 pixels 5 x 7`` : מומלץ לפחות 1024x768 pixels 8 x 10``: מומלץ לפחות 1220x960 pixels מקווה שעזרתי ריטה

למעלה