טרקטורון - כביש

mistero

New member
טרקטורון - כביש

יש טרקטורונים שמותר לסוע אתם על הכביש או שכולם נחשבים לרכב חקלאי? והאם יש גם טרקטורונים לכביש בסביבות 7000 שח ולא 40000?

SHNAFOKO

New member
ניסוח מדויק

רק לטרקטורון חקלאי יש רישוי לנוע על הכביש והוא מוגדר מבחינת החוק כטרקטור על כל המשתמע מכך, הוא צריך רשיון ב' או טרקטור, ביטוח וטסט. טרקטורון אחר צריך אותו דבר אבל מוגבל בנסיעה על כביש עד 700 מטר מהשטח. כל טרקטורון יכול להיות מוגדר כחקלאי בשעת קניתו כך שאתה צריך לחפש אחד עם רישוי חקלאי.

tomig

New member
SHNAFOKO למה אתה מטעה????

לשום טרקטורון אסור לנוע על הכביש היום החוק שונה לפני כמה שנים ! טרקטורון שרשום כטרקטורון חקלאי הוא כלי שנירכש על ידי חקלאי שמוכר פעיל במשרד החקלאות ומשרד החקלאות הוציא לו אישור מיוחד למשרד הרישוי ! ברגע שהחקלאי מוכר ומעביר בעלות הטרקטורון החקלאי נהפך אוטומטית לטרקטורון רגיל! יש טרקטורונים ישנים או באחות שנירשמו כטרקטורים אבל החוק השתנה מזמן ואסור להם לנוע על הכביש והם שונו ברישיון מטרקטור לטרקטורון כי זה מה שהם! בקיצור לשום טרקטורון אסור לנוע על הכביש חוק ממושבים קיבוצים וכדומה ומותר לחצות כבישים והוא מחויב ברישיון ב או טרקטורון עם הסמכה וביטוח.

SHNAFOKO

New member
נכון חלקית..

אתה צודק, יש את הבעיה שבהעברת הבעלות... אבל יש גם קומבינות. בגדול אצלי הטרקטורון עדיין חקלאי כי הוא עדיין על שם הבעלים הקודם ומופיע ברשיון כחקלאי. עכשיו הוא יקבל טסט לשנתיים ולאחר מכן אני יעביר את הבעלות ויש לי שנתיים רישוי חקלאי.

tomig

New member
SHNAFOKO אתה טועה בגדול!

בוא אני יסביר לך את זה בפשטות טרקטורון שרשום חקלאי לא ישאר חקלאי לאחר העברת בעלות ויתרה מזאת אי אפשר לעשות העברת בעלות של טרקטורון חקלאי בדואר אלה אך ורק במשרד הרישוי ! ועוד דבר כל טרקטורון לא חשוב עם הוא חקלאי או לא מקבל טסט לשנתיים. גם עם ישאר אצלך הטופס שרשום חקלאי על השם הקודם לאחר העברת הבעלות הוא לא שווה את הנייר שהוא רשום עליו ואתה לא יכול לעשות איתו כלום! ופרט אחרון שלא תשכח לשום טרקטורון לא חשוב עם הוא חקלאי או לא אסור לנוע בכביש !

לא נכון מה שאתה אומר!!!!

היום יש חלק מהטרקטורונים בארץ שמותר להם לעלות על הכביש על פי כל חוקי התעבורה אני יודע שכל הבאחות 2001 מותרים לנסיעה על הכביש בתנאי שיש להם ביטוח טסט והנהג נוהג רק עם קסדה ולטרקטורון יש קשת!!!! תלוי אם הטרקטורון רשום כרכב חקלאי!

tomig

New member
אפיאפרוחה עזוב אחי תיסע ושיעצרו...

אותך או חס וחלילה תעשה תאונה אתה תגלה בדרך הקשה שאני צודק.... ועם יש לך המון ספקות טלפון 1 למשרד הרישוי או כניסה לאת האינטרנט שלהם לגבי תקנות תעבורה לטרקטורונים למינהם תגלה גם שם את התשובה הנכונה.!

למעלה