יש הרבה אמת בדברי יו"ר איגוד רופאי בריאות הציבור הישראלי

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל

יו"ר איגוד רופאי בריאות הציבור בישראל בוועידת הבריאות של ynet ו"ידיעות אחרונות": "מי שמכניס פוליטיזציה למערכת הבריאות זאת הממשלה הנוכחית, ואנחנו נלחמים כדי להגן עליה, כדי לשמור עליה מקצועית". מגפת האופיואידים, הירידה בשיעורי ההתחסנות אחרי הקורונה, אפקט ביטול המס על משקאות ממותקים ועוד איומים בריאותיים בפאנל "מה הורג אותנו"​

ייתכן שהממשלה הנוכחית שוגה?

GoldenEyes

Well-known member

יו"ר איגוד רופאי בריאות הציבור בישראל בוועידת הבריאות של ynet ו"ידיעות אחרונות": "מי שמכניס פוליטיזציה למערכת הבריאות זאת הממשלה הנוכחית, ואנחנו נלחמים כדי להגן עליה, כדי לשמור עליה מקצועית". מגפת האופיואידים, הירידה בשיעורי ההתחסנות אחרי הקורונה, אפקט ביטול המס על משקאות ממותקים ועוד איומים בריאותיים בפאנל "מה הורג אותנו"​

תיכף יענו לך ש:
השמאלנים מנפחים כל דבר , ושהימנים מצדיקים את פעולות הממשלה
כמו נושא הבטחון

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
תיכף יענו לך ש:
השמאלנים מנפחים כל דבר , ושהימנים מצדיקים את פעולות הממשלה
כמו נושא הבטחון​
בנושא הבטחון, לעת עתה שקט.
מזדהה עם דברי יו"ר האיגוד בעניין ביטול מסים על משקאות מתוקים, ומוסיפה שאני נגד הורדת מיסים על כלים חג פעמי.

אבי בן 1231

Well-known member
בנושא הבטחון, לעת עתה שקט.
מזדהה עם דברי יו"ר האיגוד בעניין ביטול מסים על משקאות מתוקים, ומוסיפה שאני נגד הורדת מיסים על כלים חג פעמי.
ומה עם המסים הגבוהים על סיגריות?
ועכשיו נטען גם שהממשלה מתערבת באופן לא חוקי בתחבורה עם המס האדיר על הדלק!

Harrington

Well-known member
מנהל
יש הרבה אמת בדברי יו"ר איגוד רופאי בריאות הציבור הישראלי
פוליטיקאי קטן. כל טענתו שהממשלה מכניסה פוליטיקה למערכת וכו', קשקושי אג'נדה. אני לא יודע במה לדעתך הוא צודק (לא טרחתי לקרוא מעבר לפיסקאות הראשונות, שם רמת החרטוטים שלו כל כך גבוהה שזה פשוט לא עושה לי שום חשק להמשיך לקרוא ולא מאפשר לי לסבור שבהמשך אקרא דברי אמת ענייניים), אבל די בדבריו אלה כדי לא לראות בו כמי שצודק.

נערך לאחרונה ב:
פוליטיקאי קטן. כל טענתו שהממשלה מכניסה פוליטיקה למערכת וכו', קשקושי אג'נדה. אני לא יודע במה לדעתך הוא צודק (לא טרחתי לקרוא מעבר לפיסקאות הראשונות, שם רמת החרטוטים שלו כל כך גבוהה שזה פשוט לא עושה לי שום חשק להמשיך לקרוא ולא מאפשר לי לסבור שבהמשך אקרא דברי אמת ענייניים), אבל די בדבריו אלה כדי לא לראות בו כמי שצודק.
הוא צודק! מה זה, לטעמך, כלכלת בריאות? כפיית חיסונים?

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
הוא צודק! מה זה, לטעמך, כלכלת בחירות? כפיית חיסונים?
לא חוזר עכשיו לדיון על חיסונים. נושא שחוק ולעוס, דעותינו שונות לגביו, והוא לא רלוונטי לשום דבר מיוחד כיום. אוסיף שכמובן לא הייתה כפיית חיסונים גם אם את טוענת אחרת, אבל לא איגרר לדיון גם לא בשאלה זו.

לא חוזר עכשיו לדיון על חיסונים. נושא שחוק ולעוס, דעותינו שונות לגביו, והוא לא רלוונטי לשום דבר מיוחד כיום. אוסיף שכמובן לא הייתה כפיית חיסונים גם אם את טוענת אחרת, אבל לא איגרר לדיון גם לא בשאלה זו.
הייתה כפייה, אבל זה לא משנה איך תיקרא לילד. האם תו ירוק זה לא החלטה פוליטית?
נ.ב. בתגובתי הקודמת כתבתי בטעות 'כלכלת בחירות' ותיקנתי בעריכה והשבת בו זמנית לפני שהספקת לראות את התיקון.

נערך לאחרונה ב:

nothing but the truth

Well-known member

חגי לוין הוא פוליטיקאי. הוא אף ניסה לרוץ במפלגת תל"ם אך בסופו של דבר הסיר מועמדות אחרי שראה שאין סיכוי.
לא קראתי את התוכן ובהחלט ייתכן שיש שם דברים שאני מסכים עימם. כל זה אינו סותר את העובדה שהוא פוליטיקאי ומה שמניע אותו זו האג'נדה הפוליטית שלו.

רק לשם דוגמה: במשך שנים רבות נעשה שימוש במכתזיות ותותח קול לפיזור הפגנות. חגי לוין והאיגוד לבריאות הציבור לא הוציאו מילה. והנה, ברגע שחגי לוין החליט גם הוא להשתתף בהפגנות, הפלא ופלא והוצאו שני ניירות עמדה נגד השימוש באמצעים אלה. לא שהמשטרה סופרת אותו, אבל זה לא משנה.

ברגע שאדם מתנהג כך הוא מאבד את כל האמינות, וגם אם הוא אומר דברים נכונים ומוצדקים, זה יחשד (ובצדק) כדיבור מתוך פוזיציה פוליטית ולא עמדה מקצועית. הוא רק גורם נזק, ומוטב היה לו היה נעלם או לפחות שותק.

SupermanZW

Well-known member
חגי לוין פוליטיקאי בעצמו ולכן אני לא מאמין לו, גם לממשלת ישראל אני לא מאמין. אני גם לא חושב שהאמת נמצאת "באמצע" אלא שצריך למנות גורם בלתי תלוי כדי לגלות מה האמת, שבגלל אינטרסים מסתירים מהציבור.

למעלה