כך נראתה אימנו הראשונה:-)

שמלת תחרה1

Well-known member
איך נראה האב הקדמון?.
או שאינו כה חשוב לשחזור;-)

האוסטרלופיתקוס אפרנסיס שהוא בן מינה של לוסי נחשב לאחד היצורים הקדמונים שהולך על שתיים. הוא היה מעין הכלאה בין אדם לקוף שהולך זקוף. ולמרות כל מה שיודעים על לוסי ובני מינה, בכל מוזיאון טבע בעולם המודל של לוסי נראה שונה. היא חיה לפני מיליוני שנים באתיופיה ועצמותיה נמצאו בשנת 1974, בדיוק 50 שנים קודם לכן, נמצאה בדרום אפריקה גולגולת של ילד שמת לפני 2.5 מיליון שנים, השם שניתן לו היה מטאונג. Screenshot_20210303-142104_mako.jpg

אור גינאל

Well-known member
איך נראה האב הקדמון?.

האוסטרלופיתקוס אפרנסיס שהוא בן מינה של לוסי נחשב לאחד היצורים הקדמונים שהולך על שתיים. הוא היה מעין הכלאה בין אדם לקוף שהולך זקוף. ולמרות כל מה שיודעים על לוסי ובני מינה, בכל מוזיאון טבע בעולם המודל של לוסי נראה שונה. היא חיה לפני מיליוני שנים באתיופיה ועצמותיה נמצאו בשנת 1974, בדיוק 50 שנים קודם לכן, נמצאה בדרום אפריקה גולגולת של ילד שמת לפני 2.5 מיליון שנים, השם שניתן לו היה מטאונג. צפה בקובץ המצורף 16174
אולי אי פעם מישהו יצליח לשכנע אותי שמוצא האדם מהקוף, יש במובן מסוים דימיון.
אבל לגבי מוצא האישה מהקופה יהיה לו מאוד קשה לשכנע אותי.

משתפרת1

Well-known member
איך נראה האב הקדמון?.

האוסטרלופיתקוס אפרנסיס שהוא בן מינה של לוסי נחשב לאחד היצורים הקדמונים שהולך על שתיים. הוא היה מעין הכלאה בין אדם לקוף שהולך זקוף. ולמרות כל מה שיודעים על לוסי ובני מינה, בכל מוזיאון טבע בעולם המודל של לוסי נראה שונה. היא חיה לפני מיליוני שנים באתיופיה ועצמותיה נמצאו בשנת 1974, בדיוק 50 שנים קודם לכן, נמצאה בדרום אפריקה גולגולת של ילד שמת לפני 2.5 מיליון שנים, השם שניתן לו היה מטאונג. צפה בקובץ המצורף 16174
באמ'שלך?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
איך נראה האב הקדמון?.

אוי ואבוי, אוי ואבוי.
מצטער, אבל האמא הקדומה שלי הייתה "חווה", והיא לא נראתה כך.
מזכיר לי את הסרט "כוכב הקופים".

למעלה