ככה מפנקים ביצים/דוויל סטיקס 68

ככה מפנקים ביצים/דוויל סטיקס 68

הריני מכריז בזאת על פתיחת פינת החידות- ככה מפנקים ביצים, החידות יהיו מסוגים שונים, וכתבי חידה שונים, כך שאין קשר בדרך הפתירה ביניהם. נתחיל- 1. באיזה שיר רוק ישראלי נמצאים המילים, חיי, מלפני, עומס, מאחורי, אני, מאמין,מיותר. 2.
ממנה עשויה כוס זאת, על
3.
4. ס
ה
5.
6.
,
. נראה מי פותר

Superunknown1

New member
אני בתור!

נתחיל: 4. סוף עונת בתפוזים. כאילו דה! ו.. אממ.. זהו. אני מתבייש בעצמי.

אולי......

2. זכוכית על הלשון-איפקציה 3. טמבל מאוהב ישן? (נדמה לי שיש שיר כזה) 5. מכונית- משינה?

2,3 ו-4 נפתרו, המשיכו כך גם עם השאר

2- אכן, זכוכיות על הלשון/אינפקציה, 3. צודקת המסניפה, בהחלט- אני אוהב לישון 4. כנראה שזה היה קל, אמת ויציב סוף עונת התפוזים/תמוז, 1,5 ו-6 די קשים

Lenard

New member
טוב אני ינסה

1) הפקק האין סופי\יהודה פוליקר? למה נראה לי? 2)... 3)... 4)... 5)... 6)
כן
לא
...
פטיש... קשה...אוף לא רוצה

maayan15

New member
אמ...

אני פשוט שונאת את החידות האלה (כנראה כי אני אף פעם לא מצליחה לפתור אותן) אבל כל הכבוד על היצירתיות...

לפי התגובות העצבניות אני מרשה לעצמי

לפרסם את התשובות, אמרתי שהחידות לא יפתרו באותו האופן נכון? אז ככה, 1. אקמול/קוקו בלוף(לבית הראשון לחצו על הציטוט המועדף שלי
) 2. זכוכיות על הלשון/אינפקציה 3. אני אוהב לישון 4. סוף עונת התפוזים/תמוז(רחי, התפלאתי שלא עלית על זה מיד) 5. אוקי אני מודה כאן לא הצליח לי, ניסיתי שזה יצא שיר הקטר/אטרף, אבל אתם לא אשמים. 6. מי שהיה מנסה לקרוא את האמוטיקונים היה מגלה את הכתוב- לאט לאט לאט לאט/שלום חנוך. עד כאן להיום ונתראה בפעם הבאה של ככה מפנקים ביצים (למי שתוהה השם זה שילוב של שמות האלבומים של אינפקציה וקוקו בלוף)

לא הוא סתם ילד חמוט על סמים ../images/Emo13.gif

ובניגוד אליךלנארד(לא אמרתי רותם..חיחי וחה חו חו) הוא בזמן השעמום שלו מנסה לפתור את העיות השעמום של אחרים לכמה דקות כל הכפוד

t@li

New member
פורום משחקי שירים

מספר 450 נדמה לי.. אין שם ברה תנועה בזמן האחרון
אז אם אנשים יבואו זה יהיה אחלה

למעלה