כשיוצא שושן פורים - מתחילים בנקיונות...

במוצ"ש 27.3.21 ליל הסדר...

הניקיונות יתחילו בגמר סיוד הבית... צביעת משקופים...
עד פסח הכל יהיה פה מצוחצח ברמות על... חחחחחח

אבי בן 1231

Well-known member
במוצ"ש 27.3.21 ליל הסדר...

הניקיונות יתחילו בגמר סיוד הבית... צביעת משקופים...
עד פסח הכל יהיה פה מצוחצח ברמות על... חחחחחח
אני ממש כועס על זוגתי.
כל השנה, לפחות 3 פעמים בשבוע, היא מנקה יסודי ובשאר הימים היא מנקה רגיל.

היא מגזימה נכון!!!|תוהה|

Harrington

Well-known member
מנהל

כשיוצא שושן פורים - מתחילים בנקיונות...​

דמיינו אשה מסכנה (ולא רק בגלל שהיא נשואה לי) שמשוכנעת שיש לה עוד ים של זמן לנקות לפסח ואז פתאום מודיעים לה על הפסקת החל"ת וחזרה לעבודה במשרה מלאה.

שמלת תחרה1

Well-known member
דמיינו אשה מסכנה (ולא רק בגלל שהיא נשואה לי) שמשוכנעת שיש לה עוד ים של זמן לנקות לפסח ואז פתאום מודיעים לה על הפסקת החל"ת וחזרה לעבודה במשרה מלאה.
מזה מסכנה, ולא רק בגלל...?!
אפשר לחשוב שלא תספיק להכשיר את המטבח לפסח.

Harrington

Well-known member
מנהל
מזה מסכנה, ולא רק בגלל...?!
אפשר לחשוב שלא תספיק להכשיר את המטבח לפסח.
להספיק ברור שהיא תספיק. כל אשה מספיקה :). אבל זה לא אומר שהיא מראש לא משוכנעת שהיא לא תספיק :).

יש את ההוא שניסה לחתן את בתו. אממה, כל פעם שהתקרב מועד החתונה, הוא נאלץ לדחותה בגלל שלא היו לו אמצעים לשלם לכל מי שהיה צריך לשלם. בסוף הלך לרבה' וביקש את עצתו. אמר לו הרבה', קבע תאריך לחתונה וייהרג ובל יעבור, אל תסטה ממנו. אוקיי, הרבי אמר, היהודי מבצע. נקבע תאריך. בשבועות שלפני האבא בלחץ אדיר. משוכנע שלא יהיה לו את הכסף לשלם לכולם. והנה ברגע האחרון, הכל מסתדר ברוך ה'.
חוזר היהודי לרבי ושואל אותו 'איך ידעת שהכל יסתדר ברגע האחרון? והרי בשבועות שלפני לא היה לי מספיק ואלמלא עצתך הייתי דוחה שוב!?'. משיב לו הרבה': 'זה כמו אשה יהודיה ופסח. אין אשה יהודיה בעולם שלא זועקת חודש לפני פסח שאין סיכוי שהיא תהיה מוכנה בזמן ואין אשה יהודיה שבתכל'ס בסופו של דבר לא מוכנה בזמן. אילו היה נקבע שליל הסדר נערך מתי שהנשים הישראליות מוכנות, לא היה עוד ליל סדר בעמנו. אבל משנקבע מועד והוא מחייב, כולן מספיקות על אף תחושותיהן המוקדמות'.

למעלה