לב שבור?

maiodo

New member
לב שבור?

בתחילת חודש מרץ פגשתי מישהו באנגליה, שהוא האדם שהייתי מוכנה שיהיה בעלי בן 31, אוהב לאהוב (כמוני) אוהב לנשק ולחבק, אוהב זוגיות, מצחיק וממש בראש שלי - כאילו מושלם אבל מה לעשות שאני הייתי צריכה לחזור לארץ הוא נשאר בחו"ל, הוא גר באנגליה וישאר שם ב-3 שנים הקרובות בחודש שהיינו יחד ממש גרתי אצלו והיינו כול הזמן יחד והיה לנו הכי כיף, הסקס היה מדהים, נהניתי איתו אבל קבענו כבר מלפני כי ידענו שאני נוסעת שזה לא רציני ושלא מתאהבים מאז שחזרתי כבר דיברנו בטלפון כמה פעמים וגם כתבנו מיילים אני מוצאת את עצמי חושבת עליו המון, מפנטזת עליו ועלינו יחד, מתגעגעת ופשוט רוצה לחבק אותו ואז זה עושה לי מין הרגשה כזאת שמעיקה לי על הלב, שאני מרגישה חסרת אונים יכול להיות שפיספסתי את אהבת חיי?? ומה אם הוא האחד בשבילי? האם "לחכות" לו עד שיחזור לבקר בארץ עוד 3 חודשים או להתחיל לצאת ולתת טלפונים? ומה אם הוא יחזור ובכלל לא יתענין בי? ומה אם תהיה לו מישהי?? אני אבודה, ומרגישה בודדה ועצובה מאד, ואני מאד מתגעגעת אליו אם מישהו קרא את זה, ויש לכם משהו מנחם לומר, אני הכי אשמח בעולם, כי קשה לחלוק את ההרגשה עם מישהו אחר.

Master Stav

New member
שלום לך ....

אין מילןיםשינחמו אותך מאחר וזו בחירה שלך באם לכאוב האם ניסית לדבר איתו לבדוק מה הוא מרגיש אליך ? באם כן שווה לך לחכות ....אם לא ....עד שלא תבדקי לא תדעי מקווה שהכאב אותו את חשה ישמש אותך כאבן בוחן שולח לך
ואם תרצי לדבר אני זמין במסרים . סתיו

פרויז1

New member
לא לחכות 3 שנים !

זה כל כך הרבה זמן וכל כך הרבה דברים יקרו. כולל ברגשות של כל אחד מכם. מספיק שהרגשות של 1 מכם תשתנינה... ואין "חתונה" כמו שאומרים. או שתקומי ותלכי אליו שם תחיו ביחד או תתחתנו. אבל מחייב ברורים הדדיים. חודש? מתלהבים.

לפעמים

קשרים כאלה דווקא כן חוזרים, אחרי שנים רבות . 10 או יותר. אבל אי אפשר לבנות על זה. בינתיים חיים.

למעלה