להוציא את מרץ מהחוק,לאלתר

להוציא את מרץ מהחוק,לאלתר

דרוש מיד להוציא מפלגה זו,כי הנאורים ביותר,המשכילים ביותר,תוקעים סכין בגב המדינה, מה שעושים הנאורים גרוע יותר מריגול ומרצח

smile2life

New member
אני תומך

בואו, בהתחלה, נוציא את מרצ מהחוק ואח"כ את כל הרוסים (דרך אגב חשבתם פעם על המושג הזה "רוסים"? ראבאק עולים מרוסים, מאוקראיניה, מביֶלוֹ-רוּס, מאוזבקיסטן וכד´) האנשים שלא גומרים את החודש, האמהות החד הוריות, הקהילה ההומולסבית, סופרים (אתה כולל סופרי סת"מ במסגרת המונח "סופרים"?), כל מי שלא נכנע לתכתיבים של שליחי הקדוש ברוך-הוא על פני ארץ ובראשם גאון הדור הרב עובדיה יוסף. יש לי שאלה - אם לא מרצ את מי יהיה לך לשנוא? אוהב אותך ויהללוך מלאכים, מני

הפכת אותי לאשם, ואתה???

מאוד מענין, אף אחד ממרצ לא מגנה את התופעה,ממש שקט,אולי יעבור וישכחו, חברה אתם בסדר? חבריכם מוריכם תוקעים סכין בגב המדינה ואתם תומכים?!!!

smile2life

New member
מה עם:

לשרוף ספרים במרכז העיר? כל ספר שלא מיישר קו עם דעותיך נשרוף ונצטלם רוקדים הורה מסביב למדורה, ואח"כ תמנה אנשים שיצלמו סרטים על איך אנחנו משמידים אנשים, כדי דשלא יפתחו דעות

זה רעיון,תשרפו תשירו

אבל לתקוע סכין בגב המדינה?!!! אם מרצ לא תוקיע ,היא שותפה לבגידה , ולכן חייבים להוציאה מהחוק בדיוק כמו שהוציאו את כהנה ,הוא על פשיזם ואתם על בגידה

smile2life

New member
בבקשה../images/Emo50.gif

לא אני אעמוד בדרכך ותחליף מנטרה כבר.. זה משעמם - תוסיף תימוכין מהתנ"כ או משו כזה אם תצטרך עזרה חוקית אני מוכן לעזור לך יהללו מלאכים

דוגמא להודעה לא מקובלת

היות ודבריו של smile2life פשוט לא ראויים להימחק החלטתי להשאיר הודעה חסרת טעם זו. להבא הודעה כזו תימחק !

smile2life

New member
לא הבנתי נדב

דברי "לא ראויים"? "לא ראויים להמחק? מחק את המיותר (משחק מילים שכזה) והסבר בבקשה

הסבר פשוט

התכוונתי לומר שדבריך פשוט במקום ויהיה חבל למחוק אותם - לא שאלה של חבל, אלא של ביזבוז מילים יפות לריק

למעלה