לייזר \ אינפרא אדום \ מאיפה להתחיל?

אמברושס

New member
לייזר \ אינפרא אדום \ מאיפה להתחיל?

שלום,
אני בחורה עם עור כהה ושיער כהה, ולצערי שעירה מאוד...
הייתי רוצה להתחיל טיפולי הסרת שיער, בעיקר בפנים, משם להמשיך לבית השחי, ואם הכל מסתדר אז אולי גם לעוד מקומות.
אני לא יודעת לאן כדאי ללכת, ללייזר או לאינפרא?
ואיך לבחור את המקום הנכון בשביל להסיר בו שיער?
מחיפוש מהיר בגוגל מצאתי פה ושם איזו קוסמטיקאית עם מכשיר אינפרא, או חברה גדולה שמציעה טיפול בלייזר.
יש עצות כלשהן?

לבעלת עור כהה

ערב טוב לך
מכיוון שהינך בעלת עור כהה ובלייזר ואינפרא פחות עובדים על גוון עור כהה מה שאומר שיאלצו לעבוד עלייך עם עוצמות מאד נמוכות משום שהקרן מזהה פיגמנט וכדי לא ליצור כוויה חייבים לעבוד בעוצמת ג"אולים נמוכים ולכן המצב הזה עשוי להמשך שנים ואף להחמיר במיוחד אם מדובר בשיער בפנים או בפלומות שיער,,האופציה המומלצת עבורך הינה אפילציה מתקדמת ועדינה

שבוע חלק ושקט

גילי נוי

אמברושס

New member
בוקר טוב גילי

אציין רק שלא התכוונתי לעור כהה כמו זה של אתיופים, אלה לצבע עור של העדה המזרחית. שזוף משהו

כמו כן מסיפורי זוועה של חברה שעברה אפילציה באזור השפם ועד היום יכולה להרגיש את המחט החשמלית נכנסת לה מתחת לעור, אני חושבת שאם בכל זאת יש אפשרות להסיר את השיער בדרך אחרת, אני אשמח.
אם אי אפשר, כנראה שאמשיך בקשר הנוכחי שלי עם מיכלי השעווה...

בקר טוב

אפילציה מתאימה לכל גווני ההעור והשיער זה אחד המאפיינים המיוחדים של האפילציה גם שזופי עור יכולים להסיר שיער וגם בעלי גוון מאד כהה חבל לי לשמוע על החוויה של חברתך מטיפולי אפילציה כואבים שהותירו אף אצלך חוייה לא נעימה זה לא אמור להיות כך כי לא אמורים להרגיש את המחט בתנאי שהיא מושחלת לתעלת השיערה בצורה מדויקת מה שאמורים להרגיש בעצם זה רק את חום המחט ובשפם הוא אמור להיות מאד נמוך
דבר נוסף את לא חייבת להסיר שיער באפילציה אבל גם לא ממליצה להסיר בשפם בשעווה משום שבאיזור השפם יש הרבה תאי צבע הניקראים מלנין וברגע שהם באים במגע עם חום הם נהרסים ומותירים צללית כהה מסביב לשפה האפשרות שלך אם לא אפילציה היא רק חוט
גילי נוי

להתחיל מהפנים

ערב טוב לך
חשוב להתחיל מהפנים שכן זהו האיזור הכי משמעותי וחשוב אצל האשה הגורם לאי נעימות בפנים לא לעשות שום טפולי אינפרא או לייזר
על מנת לא להחמיר את המצב רק אפילציה תתן לך פתרון מידי וסופי לגבי שאר חלקי הגוף היכן את מתגוררת אלו איזורים את רוצה להסיר לצמיתות?
גילי נוי

למעלה