לכול המומחים

the Rain

New member
לכול המומחים

אממ..רציתי לשאול בוא נגיד אני מנחה בן אדם אחר לדמיון מודרך הדברים שהוא ירצה היו אחרים אחרי שאני יגמור להנחות אותו הכוונה אני קובע את הצורה שבוא הוא יתפקד בחיים בעזרת הדמיו המודרך התכונות הפנמיות שלו היו אחרות הכול ישתנה ? צורת קבלת החלטות שלו צורת החשיבה שלו

דמיון מודרך הוא אינו שטיפת מוח

האדם לא מוותר כל כך בקלות על ה"תכונות הפנימיות שלו" או על צורת החשיבה שלו או צורת קבלת ההחלטות שלו. הוא עלול לשפר, לשנות במקצת או לשנות בסיטואציות ספציפיות את אופן קבלת ההחלטות שלו, אבל את מה שהוא כבר עושה שעובד לו, הוא לא ישנה, זה הרי עובד. במקומות שזה לא עובד, אם הוא יעשה החלטה נכונה הוא יכול לשנות/לשפר/לשדרג... עכשיו, בדמיון מודרך אתה! או כל מנחה אחר ממש לא קובע את הצורה שמישהו אחר יתפקד!! המונחה יכול לקבל תובנות, הבנות, הארות קטנות, ולשנות דברים קטנים באופן שבו הוא תופס את העולם, אך מפה ועד לקבוע את הצורה שבה הוא יתפקד.. רחוק כמו השמש לים בצהרי היום. אנשים הם לא רובוטים, נכון שגישת הנל"פ לפעמים עלולה להטעות ולמסתכל מהצד היא עלולה להראות כמו תיכנות של רובוטים, אבל זה ממש ממש לא כך, השיטה הינה דינאמית ומשתנה בהתאם למטופל/מונחה/אדם שיושב מולך/לצידך. מיק.

האם לדעתך אתה מוסמך להנחות אחרים?

נושא ההנחיה של דמיון מודרך ותכנות המוח הינו תהליך רציני שלא מקובל כי יבצע אותו, על אדם אחר, מי שאינו מסוגל להבין את הניואנסים הקטנים שבין מניפוליות של המוח והסיכונים שבהם לבים הנחיה מטפלת. אני מציעה לך לא להיכנס לתחום הזה ללא ידע מוסמך. ברכות לבביות,

למעלה