מהו הפייבוריט שלכם בחוליה החלשה?

Soggy Dream

New member
מהו הפייבוריט שלכם בחוליה החלשה?

שם השיר: מה אתם אוהבים בו? איזה שירים אתם הכי פחות אוהבים מהאלבום? הערות נוספות: שיהיה לו בהצלחה

Soggy Dream

New member
אני../images/Emo13.gif

שם השיר: School מה אתם אוהבים בו? את הקול של קורט.. יש הרגשה שהשיר מאד מאד דינמי. איזה שירים אתם הכי פחות אוהבים מהאלבום? את פייפר קאטס אני לא אוהב.... גם את סיפטינג לא כל כך הערות נוספות: אני לא מאמין שנגטיב קריפ הועף.. שיר כל כך עוצמתי.. חבל

Pickle Weasle

New member
בכל בליץ' או רק באלה שנשארו?

מתוך מה שנשאר: שם השיר: Big Cheese מה אתם אוהבים בו? ששמעתי נירוונה בהתחלה, ואולי זה קצת דפוק, אילצתי את עצמי לאהוב את השירים. בהתחלה אלה היו ליתיום ולייק אוף פייר- הראשונים ששמעתי- ונהניתי מהם, אבל זאת לא הייתה ה-מוזיקה שלי, ובכל זאת לא הפסקתי לשמוע אותם כדי להתרגל אליהם. ביג צ'יז הוא השיר הראשון של נירוונה שפשוט אהבתי מאוד על ההתחלה ולא הפסקתי לשמוע מרצון טהור. הוא פשוט מעולה, הקול של קורט מגניב בו ברמות אם זה בכלל מתוך בליץ'- שם השיר: Floyd the Barber מה אתם אוהבים בו? את הבתים בעיקר, הקצב שלהם, בעיקר התופים, מהפנט. הקטע האהוב עליי בשיר זה האנחות של קורט בין הפזמון השני לבית השלישי. זה פשוט גאוני. עד לפני שקניתי את בליץ' השיר האהוב עליי שלהם היה ביג צ'יז, וכשהכרתי אותו הוא הדיח אותו מהפסגה :O איזה שירים אתם הכי פחות אוהבים מהאלבום? downer ו- school. לא מתחבר אליהם... הערות נוספות: הדיסק הכי טוב של נירוונה

MilkShack

New member
עונה

שם השיר: קשה מאוד להחליט. בPaper Cuts יש את הקטעים המטורפים של הצעקות... ביג צ'יז ובלו גם כן אדירים.. סקול מעולה.. אבל אני הולך על Paper Cuts מה אתם אוהבים בו? את הצעקות המטורפות האלה בסוף. לא יודע מאיפה קורט הוציא את זה איזה שירים אתם הכי פחות אוהבים מהאלבום? לא אוהב את מיסטר מאסטאץ'.. פלויד דה בארבר.. אלה.. הערות נוספות: בליץ' אלבום מעולה :) אם אתם שואלים אותי, זה האלבום היחיד בו נירוונה נשמעו הכי קרוב למה שהם רצו. נוורמינד היה מצוחצח מידי, אין יוטרו אולי היה בעל סאונד מלוכלך, אבל לפי דעתי זה כבר מאולץ. הם רצו להראות שהם לא מתמסחרים, שהם חוזרים לשורשים, ולפי דעתי יצא להם אלבום קצת מוגזם מבחינת הלכלוך. Bleach הוא אלבום בעל שתי גיטרות כמו שקורט תמיד רצה שיהיה בנירוונה, רוקנרול סבאת'-זפלין-ביטלס מעורבב מגניב כזה.. אלבום מעולה!

למעלה