מה משך אותכם?

אביב...

אני שומעת אביב כבר איזה 4-5 שנים..ושמעתי שהוא הוציא את בלאקפילד..ומשם... את סטיבן לא הכרתי בכלל לפני זה...

Benn Is Kane

New member
הממ..

מכיר את פורקיופיין משנת 95' בערך... בשנת 2001 הגיעו אל אבא שלי 6 שירים מהאלבום הראשון של בלאקפילד, ומאז בעצם אני 'מכיר' אותם. כאמור, התחלתי לשמוע אותם רק בגלל סטיבן. חוץ מזה, שידעתי על השילוב של סטיבן ואביב הרבה לפני... סטיבן מכיר את אבא שלי, והוא שאל אותו, לפני שהגיע לארץ, אם כדאי לו לעבוד ביחד עם אביב גפן. אבא שלי, כמובן, אמר שכן (ואפשר לראות גם את השם שלו ב"תודות" באלבום הראשון... מוטי ג'יני....).

handlessman

New member
חח הנה ראיתי אותו...

בשורה לפני האחרונה... איזה קטלני זה שאבא שלך מכיר מישהו כמו סטיבן ווילסון... בטח הוא יכול להשיג לך כרטיסים חינם להופעות לא? (לא שיש כאלה הרבה פה, אבל כשיש...) אני לא זוכר מתי בדיוק התחיל החיבור בין אביב וסטיבן, אבל אתה בטוח שכבר ב-2001 כבר הוקלטו 6 שירים מתוך ה-10 באלבום? אני יודע שהשירים הוקלטו בין 2001 ל-2003 ושהאלבום יצא ב-2004, אבל כל כך הרבה כבר אז??...

Benn Is Kane

New member
כן...

העצם הוקלטו 5 וFeel so Low, שהוא שיר של פורקיופיין, שהוקלט ביחד עם אביב, ותורגם בחלקו לעברית (ובסוף סטיבן אומר "תודה" במקום Thank you
). וכן, הוא יכול להשיג לי כרטיסים בחינם לכל ההופעות שלהם בארץ
. היו לי כרטיסים להופעה של PTREE ביוון לפני איזה שנה, אבל לא יצא לי להגיע ליוון בסוף
.

handlessman

New member
וואי ביוון? קטלני...

מה זה סטיבן אומר בסוף "תודה"? לא אביב??? יש פה כבר שרשור בנושא הזה (ז'תומרת קישור לפורום אביב גפן שדיברנו שם על זה)

LightbuIb sun

New member
2001?

כל המקורות שלי אומרים שהקשר ביניהם החל רק בשלהי 2002, 2003 (וגם רואים את זה בכך שאביב הקליט קולות רקע באלבום in absentia שיצא בשנת 2003), ובטח ובטח שלא הבנתי מכך ש-6 שירים של בלאקפילד הוקלטו כבר ב-2001. לא ידעתי שהם היו בקשר בשנים האלו בכלל

Benn Is Kane

New member
תראה...

לפי מה שזכור לי, קבלנו את ההקלטות האלה לפני שעברתי לגור בארה"ב, שזה אוקטובר 2001... אז כנראה הם הקליטו לפני. או שאני התבלבלתי... צריך לשאול את אבא שלי...

LightbuIb sun

New member
תשובה

אני לא זוכר את כל השירים שהוא השתתף בהם, אבל אני זוכר שהוא השתתף ב-blackest eyes. (וגם שומעים אותו בבירור במספר קטעים בשיר)

לפי מה שרשום בinlay של הדיסק

הוא עושה קולות רקע בSound of Muzak וProdigal בסאונד אוף מיוזק אני מצליח לשמוע אותו בפזמון מאחורה שם ופרודיג'ל לא הצלחתי בכלל.

galush29

New member
אמ..או.קיי

האמת שהתחלתי לשמוע בלאקפילד בגלל אביב. ואחרי שהתאהבתי גם בבלאקפילד לא פחות מאביב[טוב נו,קצת פחותP:] לוטוס החמודה
הכירה לי את פורקיופיין טרי ואני עכשיו ממש התחלתי לאהוב גם אותם. לפני כן את סטיבן ווילסון לא הכרתי בכלל.

Hosh17

New member
כמובן אביב

תקופה ארוכה ביקשתי מחברים שיביאו לי שירים באנגלית שהכתיבה דומה לשל אביב.. ואז קפץ לי לראש בלאקפילד, והבנתי שזה בדיוק מה שאני מחפשת בעצם. על בלאקפילד נודע לי לפני שנה וקצת בפעם הראשונה, ולפני כן לא הכרתי את סטיבן...

למען האמת

לא הייתי חובבת של אביב כשהתחלתי לשמוע את בלאקפילד,ואת פורקיפיין יצא לי להכיר רק לאחר מכן... אז זה לא ממש משניהםP:

למעלה